Skocz do zawartości
Kangel

Który Wybrać? Fortron, Chieftec?

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebujesz czegos mocniejszego... ale wsytarczylo poszukac, a nie zadawaca pytanie od razu...

 

potrzebujesz czegos z mocna linia 12v, a ten fortron nadaje sie do starszych configow, nie W sa najwazniejsze :)

 

wez:

 

350 tha-p

 

lub modecoma mc-350

 

jesli nie bedziesz krecil to dadza sobie rade, jesli bedziesz, a chyba bedziesz skoro bierzesz dfi, to moga miec problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No to bierz hunteky 350-400W, zdecydowanie lepsze. Albo neotec maximus 380W.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o taki łatwo dostępny, bo szukając Fortrona 400w, niegdyś mi poleconego, to łohoho... ;)

A Huntkey, z tego co widzę, do takich za bardzo nie należy ;/ (przynajmniej nie wersja 400w)

Edytowane przez Kangel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wziąć HuntKey HK-400AP? A może NeoTEC MAXIMUS 380 lub NeoTEC MAXIMUS 440?

Może lepiej to ostatnie, bo słyszałem, że Ultra-D da się przerobic na SLI-D, a wtedy miałbym już chyba zasilacz dla dodatkowego GF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wziąć HuntKey HK-400AP? A może NeoTEC MAXIMUS 380 lub NeoTEC MAXIMUS 440?

Może lepiej to ostatnie, bo słyszałem, że Ultra-D da się przerobic na SLI-D, a wtedy miałbym już chyba zasilacz dla dodatkowego GF ;)

Bieraj HK-400AP moduj i ciesz się z ciszy, wydajki wysokiej sprawnosci i Bóg wie czego jescze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już w końcu nine wiem co brać :D

Hehe no nie dziwie Ci sie ja tez tak sie zastanawialem i pytalem i wkoncu zostalem na Antec vs BeQuiet hehe.Ogólnie co byś nie wział i tak jak cos sie zacznie sypać to bedziesz se mówił " a mogłęm <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> innego hehe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no nie dziwie Ci sie ja tez tak sie zastanawialem i pytalem i wkoncu zostalem na Antec vs BeQuiet hehe.Ogólnie co byś nie wział i tak jak cos sie zacznie sypać to bedziesz se mówił " a mogłęm <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> innego hehe"

No pewnie, a jak? Przecież Polak jestem, nie? :D

 

Ja narazie zostałem pomiędzy wyborem: NeoTEC Maximus 380W lub Huntkey HK-400AP.

Chociaż w sumie w tym sklepie to tylko 20 zł różnicy. Może jednak wezmę tego Huntkeya. Ale na pewno udźwignie mi drugą 7600GT? :) (albo 7800, będą wtedy tańsze ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, a jak? Przecież Polak jestem, nie? :D

 

Ja narazie zostałem pomiędzy wyborem: NeoTEC Maximus 380W lub Huntkey HK-400AP.

Chociaż w sumie w tym sklepie to tylko 20 zł różnicy. Może jednak wezmę tego Huntkeya. Ale na pewno udźwignie mi drugą 7600GT? :) (albo 7800, będą wtedy tańsze ;) )

Napewno uciagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dolacze sie do topiku i mam takie pytanie czy moj zasilacz Seasonic SS-350ATC da temu rade? Mam zamiar kupic A64 3000+ Venice s939 jakas plyte z SLI i GF 7600 GT z zamiarem kupienia 2 takiej samej karty, dodam ze posiadam 2 nagrywarki 2 twarde dyski

z gory dzieki za pomoc

 

np. ta plyte Gigabyte GA-K8N SLI s.939 NF4

Edytowane przez ZZed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torque: Ale ja się pytam, czy udźwignie również późniejszą, drugą GPU :)

Napisałem Ci już: uciągnie i jescze będzie miało spory zapas mocy. 7600GS/GT nie grzeją się dużo, ba są nawet jak na takie karty bardzo chłodne i zapewne wsysają małe ilości prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...