Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Chomik! Trzymaj się!

 

Czy nie wydaje wam się że to wina producenta, który z braku innych pomysłów wymyślił to bicie rekordu prędkości UK w pojeździe rakietowym? Ciekawe czym to było zainspirowane, może naszym polskim rekordem tuningowanej supry na A2 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wydaje wam się że to wina producenta, który z braku innych pomysłów wymyślił to bicie rekordu prędkości UK w pojeździe rakietowym?

Dokładnie! Wydaje mi się ponadto, że przed taką jazdą powinno się przechodzić jakieś długie, wielotygodniowe szkolenie (coś takiego jak piloci)... Ciekawe jak to było w jego przypadku... Myślę, że zapracowany, sławny prezenter nie miał czasu na jakąś długą naukę.

Ale szkoda faceta... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

"46 letni Clarkson spędził przy swoim o dziesięć lat młodszym koledze z programu cały dzień, próbując się przez ten czas porozumieć z nim. W Top Gear obaj panowie zawsze ze sobą współzawodniczą i chociaż jest oczywiste że bardzo się lubią to przy każdej możliwej okazji wzajemnie z siebie szydzą.

 

- 'Postanowiłem tym razem być dla niego miłym dla odmiany' – powiedział Clarkson. 'Mówiłem do niego przez prawie godzinę lecz nie było żadnej odpowiedzi, pewnie Hammond myślał sobie - ten facet brzmi zupełnie jak Clarkson ale to nie może być on bo mówi miłe rzeczy'.

 

- 'Hammond leżał tylko spokojnie z otwartymi oczami, dlatego postanowiłem zmienić taktykę. Powiedziałem do niego: powodem twojego pobytu w szpitalu jest to ze jesteś g***** kierowcą. Właśnie wtedy Hammond uśmiechnął się do mnie. To był wspaniały moment, bardzo wzruszający'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele sie wpakował ładnie....... Bez nigo top gear nie bd istniał a sens kontynuowania seri w okrojonym składnie mija sie z celem;/ Oby koleś wyszedł cało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Hammond leżał tylko spokojnie z otwartymi oczami, dlatego postanowiłem zmienić taktykę. Powiedziałem do niego: powodem twojego pobytu w szpitalu jest to ze jesteś g***** kierowcą. Właśnie wtedy Hammond uśmiechnął się do mnie. To był wspaniały moment, bardzo wzruszający"

 

Oni się nigdy nie zmienią B-) to że się uśmiechnął do Clarksona jest dobrym znakiem bo widać że gość kontaktuje a to dobrze rokuje na przyszłość.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Hammond leżał tylko spokojnie z otwartymi oczami, dlatego postanowiłem zmienić taktykę. Powiedziałem do niego: powodem twojego pobytu w szpitalu jest to ze jesteś g***** kierowcą. Właśnie wtedy Hammond uśmiechnął się do mnie. To był wspaniały moment, bardzo wzruszający"

 

Oni się nigdy nie zmienią B-) to że się uśmiechnął do Clarksona jest dobrym znakiem bo widać że gość kontaktuje a to dobrze rokuje na przyszłość.

Czytam sobie własnie brytyjskie niusy: pisza że jego stan jest stabilny / powazny ale stabilny. http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england...ire/5369512.stm Edytowane przez galaxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwalajcie winy na producenta Chomik jest doroslym facetem wiedzial co robi . Nie wiadomo ile sie do tego przygotowywali , watpie zeby robili to na odwal .

Producenici. Ci którzy oglądaja top gear moga sobie przypomnieć jak cała 3 przestrzega zasad ubezpieczena sami to podkreślaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan się poprawia.

Przeniesiono go z intensywnej terapii na oddział stałej opieki.

Usmiecha się.

Prawdopodobnie wróci do Top Gear.

Ma mocno opuchnięte oko. Ale lekarze uspokajają że to minie.

Ma jakieś problemy z mówieniem ale to chyba tylko szok pourazowy.

Stan się poprawia.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan się poprawia.

Przeniesiono go z intensywnej terapii na oddział stałej opieki.

Usmiecha się.

Prawdopodobnie wróci do Top Gear.

Ma mocno opuchnięte oko. Ale lekarze uspokajają że to minie.

Ma jakieś problemy z mówieniem ale to chyba tylko szok pourazowy.

Stan się poprawia.

:)

jeżeli wszystkie kończyny ma ruchliwe, kontaktuje, MÓWI - znaczy że jest bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno - skoro to wszystko było robione na potrzeby telewizji, to jak to możliwe że nie ma żadnego nagrania z przebiegiem kolizji? Nie chodzi mi tu o ekscytowanie się wypadkiem ale o możliwość ustalenia jego przyczyn, które bada niby specjalna komisja :huh: Zawsze w top-gear przy tego typu zabawach były kamery w kokpicie, na zewnątrz pojazdu, na torze... A tu? "Najświeższe" nagranie od momentu wpadku to to, pokazujące pozostawiony na trawie wrak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno - skoro to wszystko było robione na potrzeby telewizji, to jak to możliwe że nie ma żadnego nagrania z przebiegiem kolizji? Nie chodzi mi tu o ekscytowanie się wypadkiem ale o możliwość ustalenia jego przyczyn, które bada niby specjalna komisja :huh: Zawsze w top-gear przy tego typu zabawach były kamery w kokpicie, na zewnątrz pojazdu, na torze... A tu? "Najświeższe" nagranie od momentu wpadku to to, pokazujące pozostawiony na trawie wrak...

a myślisz że nie maja nagrań ? przecież wiadome, że maja tylko nie publikuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno - skoro to wszystko było robione na potrzeby telewizji, to jak to możliwe że nie ma żadnego nagrania z przebiegiem kolizji? Nie chodzi mi tu o ekscytowanie się wypadkiem ale o możliwość ustalenia jego przyczyn, które bada niby specjalna komisja :huh: Zawsze w top-gear przy tego typu zabawach były kamery w kokpicie, na zewnątrz pojazdu, na torze... A tu? "Najświeższe" nagranie od momentu wpadku to to, pokazujące pozostawiony na trawie wrak...

 

Pewnie ze maja. A CZy chcialbys ogladac po jakims czasie zdjecia ze swojego wypadku?? Ja nie!!!!!

Mozliwe ze za jakis czas jak Chomiczke wyzdrowieje to przeanalizuja cala katastrofe w TG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz rzadko ogladam TG to jestem wielce zasmucony informacja o wypadku Hammonda. Niech 'chlop' czym predzej wraca do zdrowia i zajecia, ktore kocha. Tylko bez takich ekstremalnych wyczynow bo zycia na loterii czesto sie nie wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz rzadko ogladam TG to jestem wielce zasmucony informacja o wypadku Hammonda. Niech 'chlop' czym predzej wraca do zdrowia i zajecia, ktore kocha. Tylko bez takich ekstremalnych wyczynow bo zycia na loterii czesto sie nie wygrywa.

Chyba wogóle się nie da wygrać :P

Nagrania są i to bardzo dokładne nawet dwie kamery ze środka bolidu. Nie są i nie będę opublikowane.

Narazie za wcześnie jest by mówić o tym czy będą i co będzie jak RH wróci do zdrowia i może na ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno - skoro to wszystko było robione na potrzeby telewizji, to jak to możliwe że nie ma żadnego nagrania z przebiegiem kolizji? Nie chodzi mi tu o ekscytowanie się wypadkiem ale o możliwość ustalenia jego przyczyn, które bada niby specjalna komisja :huh: Zawsze w top-gear przy tego typu zabawach były kamery w kokpicie, na zewnątrz pojazdu, na torze... A tu? "Najświeższe" nagranie od momentu wpadku to to, pokazujące pozostawiony na trawie wrak...

Juz teorii spiskowych szukasz? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...