Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia jedno - skoro to wszystko było robione na potrzeby telewizji, to jak to możliwe że nie ma żadnego nagrania z przebiegiem kolizji? Nie chodzi mi tu o ekscytowanie się wypadkiem ale o możliwość ustalenia jego przyczyn, które bada niby specjalna komisja :huh: Zawsze w top-gear przy tego typu zabawach były kamery w kokpicie, na zewnątrz pojazdu, na torze... A tu? "Najświeższe" nagranie od momentu wpadku to to, pokazujące pozostawiony na trawie wrak...

A dziwisz sie temu bo ja nie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja się dopiero wczoraj o tym wszytskim od kumpla dowiedziałem - przedtem byłem tak zabiegany że zero inforamcji, newsów itp. do mnie nie dotarło...

 

Uwielbiam oglądać Top Gear i uważam że najlepszym z prezenterów jest Jeremy Clarkson ale to cała ekipa czyli 3 panów buduje klimat tego programu - bez chodźby jednego z nich Top Gear nie bedzie już tym czym było kiedyś :(

Naprawdę szkoda że doszło do tego wypadku, jeszcze ani razu nic takiego nie było w Top Gear ale biorąc pod uwagę samochody które oni prowadzą i te szalone prędkości można było się spodziewać że kiedyś to wypadku może dojść...

 

No ale to jets ich pasja i na pewno wiedzą o tym ryzyku.. narażają się dla nas... widzów...

 

:( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Jeremy to ma coś do Polski i Polaków, w Mercu wybrał jako cel Warszawę w Polsce, w garazu pytał się kolesi czy są Polakimi, jak to jest?

Pewnie się podniecił, jak się dowiedział, że TopGear i on sam jest doskonale znany nawet w takim dzikim kraju jak Polska. Tylko mi było trochę wstyd jak ta nawigacja przewijając europę pełną autostrad wjechała do Polski, a tam pustynia :( Z drugiej strony mesio z drewnianą podłogą, kominkiem i fotelami wymiata, chłopaki odwalili kawał dobrej roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Jeremy to ma coś do Polski i Polaków, w Mercu wybrał jako cel Warszawę w Polsce, w garazu pytał się kolesi czy są Polakimi, jak to jest?

W swojej książce pare razy wspomina o Polsce.

Czy w negatywnym świetle? Raczej nie ;]

Wystarczy że jeździ jak może po Blairu i USA ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się podniecił, jak się dowiedział, że TopGear i on sam jest doskonale znany nawet w takim dzikim kraju jak Polska. Tylko mi było trochę wstyd jak ta nawigacja przewijając europę pełną autostrad wjechała do Polski, a tam pustynia :( Z drugiej strony mesio z drewnianą podłogą, kominkiem i fotelami wymiata, chłopaki odwalili kawał dobrej roboty :D

był taki odcinek ?? gdzie, kiedy, jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby to w miare się ruszało to trzebaby było jeszcze zmieścić silnik (a właściwie 2) z Veyrona. ;]

Silnik to trzeba by tu od ciezarówki dać !! Co ci da silnik od vejrona prze prawie 4 tonowym wozie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś, dlaczego ja ten odcinek widziałem już w kwietniu?? Czy wy nie używacie torrenta?

Co do polaków. Trochę mało rozmowni byli, ale przynajmniej się przyznali, że wcześniej tylko łazienki robili. A co do merca i mapy, jak gość strzelił 2 współrzędne geograficzne to raczej z przypadku trafił w polskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie czemu tak do polaków łypał? a pomyślcie... ile rocznie tam przyjeżdża na stałe? brytole odczuwają ten problem... teraz naprawdę trudno spotkać jakiś zakład bez przynajmniej jednego polaka...

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, poczytajcie troche felietony Jeremiego na topgear.com, tylko uwaga, bo to po angielsku jest i ten fakt moze byc ciezki do przeskoczenia, a nie robicie jakas teorie ze nie lubi Polakow bo przyjezdaja do pracy. Z tego co mozna poczytac to wlasnie nas lubi, a teraz wystarczylo posluchac co mowil jak sie klucil z ta smieszna francuska projektantka, tylko znowu uwaga: trzeba sluchac co mowi Jeremy a nie lektora.

 

W odcinku o polonezie z lat 90 mowil:

'Jak to mozliwe ze prosty, skromny robotnik ze stoczni postawil sie zwiazkowi radzieckiemu, najwiekszej i najokrutniejszej maszynie militarnej tamtych czasow? Chcial jezdzic czym lepszym.'

 

Tak wiec prosze, nie tworzmy teorii spiskowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mozna poczytac to wlasnie nas lubi, a teraz wystarczylo posluchac co mowil jak sie klucil z ta smieszna francuska projektantka, tylko znowu uwaga: trzeba sluchac co mowi Jeremy a nie lektora.

No dokładnie...ośmiałem się z tego :)...

 

Szkoda że poczciwego Malucha nie testował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...