Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

o 18 :D ale jutro bd o 21 jak sie nie myle:D

A jendak nie - widizałem reklamę i bedize o 13:00.

 

Będe miał czas to zobaczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha obejrzałem komentowany przez was odcinek, a raczej jego koncowke jego, wiem na pewno.. musze wypatrzec powtorki ;). Zaczalem w momencie gdy jerremy podawał wynik okrazenia goscia ktorym był Ewan McGregor, ktorego bardzo lubie. A watek z mercem był faktycznie interesujacy ;)

 

I co z tego ze maluch ma rodowod włoski? Podobnie było z duzym fiatem. Chodzi tu o to ze maluch w formie jednak zmienionej od lat70tych(?) przestał byc produkowanym dopiero niedawno i wciaz jest ich od groma na naszych drogach, bo ludzie maja odwage to kupowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś, dlaczego ja ten odcinek widziałem już w kwietniu?? Czy wy nie używacie torrenta?

A ja go widzialem wczoraj - tylko kogo obchodzi kto kiedy go obejrzal?

Bardzo ciekawe to co piszesz, bo odcinek ten emitowany byl po raz pierwszy 28 maja br. :mur: Nie wiem czy chciales sie pochwalic jaki to jestes superowy czy komus zaimponowac, ale troche ci to nie wyszlo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

a książka Jeremy'ego syci :)...

Przeczytałem ją jakiś tydzień/dwa temu - i szczerze mówiąc nie jest aż tak rewelacyjna - jasne, wiele artykułów jest bardzo śmiesznych, ale znowu sporo jest dość nudnych. Jasne, że za te 24zł można ją kupić, bo zawsze to coś ciekawszego/innego do przeczytania, ale osobiście wolę typowe książki z jakąś fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne...i tak zresztą traktuję tą książkę właśnie - jako taką odskocznię od innych...przeczytałem dopiero 100 stron i już zdążyłem zauważyć że niektóre artykuły nudne są...ale tych ok jest jednak więcej ;)...

 

poca - jeszcze do tego nie doszedłem ;p

 

idę nadrobić i skończyć ją dziś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ją jakiś tydzień/dwa temu - i szczerze mówiąc nie jest aż tak rewelacyjna - jasne, wiele artykułów jest bardzo śmiesznych, ale znowu sporo jest dość nudnych. Jasne, że za te 24zł można ją kupić, bo zawsze to coś ciekawszego/innego do przeczytania, ale osobiście wolę typowe książki z jakąś fabułą.

 

 

 

Owszem, wiele rozdziałów jest w dużej mierze o polityce.

 

Ale też znajdziemy tam inne, ciekawsze np. o lisie, konkursie w szkole córki Clarksona lub... basen :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje ze bylo to rezyserowane, choc ladnie im to wyszlo... W anglii takie cos by nie przeszlo, choc jak niedawno podpalili myjnie samochodwa to kto wie ;p

Ogolnie to prze luzne kolesie sa. Jak sobie pomysle ze w kolejnych odcinkach czy serii, mogloby zabraknac małego to sie lezka w oku kreci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje ze bylo to rezyserowane, choc ladnie im to wyszlo... W anglii takie cos by nie przeszlo, choc jak niedawno podpalili myjnie samochodwa to kto wie ;p

Ogolnie to prze luzne kolesie sa. Jak sobie pomysle ze w kolejnych odcinkach czy serii, mogloby zabraknac małego to sie lezka w oku kreci...

A mnie wyłączyli TVNTurbo :mad: :mur:

Raczej nikt nie zgodzi się na nagranie? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wyłączyli TVNTurbo :mad: :mur:

Raczej nikt nie zgodzi się na nagranie? :mellow:

Mi też chodź była to jedyna stacja którą oglądełm z tej durnej kablówki!

Odcinki trafiają też na youtube itp ale te angielskie oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...