Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

No ewidentnie muszą mieć większe finansowanie. Ale wole to, niż patrzeć na cudowne wymysły upadających marek jak tvr. Ja mam strasznie dziwny gust, ale jak słyszę, jaki to np. Jaguar jest cudowny i piękny to mnie skręca w środku. Jakoś jestem wyznawcą niemieckiej myśli technicznej (jak to kiedyś określono, kieruje się komunistyczną ideologią cudownego RFN) przez co nikt nie jest w stanie przekonać do tego, iż jakakolwiek brytyjska marka, będzie piękniejsza, lepsza, szybsza itp. od mistrzów techniki z porsche, vw-audi, mercedesa, bmw itd.

Jedyne co mają fajnego to Prodrive, ale nic poza tym.

 

Dlatego dobrze jest pooglądać pierwsze edycje, aby zobaczyć jak duży był skok w przekazie programu. Im większa oglądalność tym więcej było show.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dobrze jest pooglądać pierwsze edycje, aby zobaczyć jak duży był skok w przekazie programu. Im większa oglądalność tym więcej było show.

Przeczytaj to: http://www.topgear.com/blogs/planettopgear...-its-up-to-you/ - dużo Ci się wyjaśni. [w ramach przypomnienia, bo ten artykuł był już tutaj cytowany]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A McLaren to co ?

Wliczyłem ich w Mercedesa, bo sami nic dla ludu nie robią.

[w ramach przypomnienia, bo ten artykuł był już tutaj cytowany]

Sorki, ale nie bryluje tematów "bez dna" strona po stronie, nie mam po prostu na to czasu. Ale dziękuję. Edytowane przez ...John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale nie bryluje tematów "bez dna" strona po stronie, nie mam po prostu na to czasu. Ale dziękuję.

Nie ma sprawy. Nic ci nie wypominam, ale warto wiedzieć, że formuła programu nawet nie pasuje samemu prowadzącemu. Mam nadzieję, że uda im się [tzn. BBC oraz Jeremiemu, Richardowi i Jamesowi] osiągnąć porozumienie. Nie wyobrażam sobie za bardzo braku w TG tych trzech dżentelmenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o znudzenie. Sami prowadzący się nie zgadzają na taką formułę programu. Więc chyba, jeżeli już to powróci TG w stylu z serii 6-7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finalgear.com:

 

"According to Top Gear magazine as well as Applause Store (the site where you get Top Gear studio tickets from), Top Gear will be back in October! I can’t wait, can you?"

 

topgear.com:

http://www.topgear.com/content/features/st...ories/04/1.html

z dedykacja dla wszystkich [ciach] którzy uważają ze 126p to syf i wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że te pytanie padało wielokrotnie, ale skąd ssać?:>

Linki podawane w temacie są już lekko nieaktualne, a pliki na finalgear mają po 5-6 seedów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobał ten odcinek :D A toyota fajna :)

W tym samochodzie to z orginalnego hiluxa zostało niewiele, więc to islandzkim tunerom należą się oklaski, bo faktycznie furka była wypasiona i doskonale dawała sobie radę, mimo kretyna za kółkiem.

Szacunek także należy się Hammondowi i tej kobiecie, którzy jak widać po sposobie filmowania jechali sami. Bez licznej zaprawionej w bojach ekipy, Clarksona z Mayem po pierwszych problemach odwieźli by z odmrożonymi penisami śmigłowcem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...