Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny odcinek, obejrzałem z przyjemnością. Piękne samochody, no może za wyjątkiem nadmuchanego Golfa.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Z zazdrością wysłuchałem listy autostrad zamkniętych tego dnia z powodu wypadków. Lista była dłuższa (wiem, to prawie niemożliwe) niż ilość remontów na autostradzie A4 Katowice - Kraków. :lol:

No i szkoda, że to Cpt. Slow siedział w Astonie. Ciągle podniecał się potem, a nie na jazdą. (wiem, że nie miał klimy)

ewentualnie czy można znaleźć gdzies w sieci filmy przedstawiające w/w samochód.

http://www.youtube.com/results?search_quer...p;search=Search

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odcinek "taki se". Myslałem, że w nowej serii odejdą od robienia wielkiego show trwającego prawie cały odcinek i będą więcej testować aut na torze. Niestety ta seria bedzie podobna do poprzedniej, gdzie było mało testów samochodów a dużo pierdół w stylu: kupujemy ciągnik, kombajn itp. Owszem smieszne to było, ale ja wole styl serii 6 i 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za link, niestety niczego tam nie znalazłem :( swoją droga nie wiedziałem że istnieje strona tylko dla fanów top gear fajnie :) może przy okazji swój angielski podreperuje. Przeszukałem dokładnie google i znalazłem jeszcze strone specjalnie poswieconą 70 http://www.volvocars.com/campaigns/MY08/Al...ors/default.htm jest tam troche filmów to tak jakby ktoś był ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po kolejnym epizodzie :wink:

 

W sumie to zaczyna mnie męczyć ten program, nie jest już taki jak kiedyś (chyba Clarkson się starzeje :D ). Podobało mi się to 599, a wyścig do bani (a Hammond to ma chyba w kontrakcie, że zawsze przegrywa) :lol: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO odcinek był OK, nie było jakiegos wielkiego godzinnego show i tak byc powinno.

 

Odbiegając troche, to ostantio obejrzalem cala serie 11 i 12 5th Gear i powiem wam, że to mi się podoba (zresztą program podobał mi się juz wczesniej). Teraz dlaczego mi się podoba, ano dlatego, że mają swietnych kierowców: Vicki Butler-Henderson, Tiff Needell, Jason Plato i testują samochody na bieząco. Najbardziej własnie podoba mi się to, że są na bieżąco z testami np. był Caparo T1, Ferrari 430 Scuderia, nowa Impreza itd. Poza tym Tiff Needell wyżywał się Veyronem na torze (bokiem :D), ogolnie program bardzo fajny, niektóre elementy są słabe ale nadrabiają własnie innymi elementami, kto jeszcze nie ogladal to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S10E4, nie przepadam za takimi odcinkami, nie to lubię oglądać w Top Gear.

A w Afryce drażniła mnie ich chamska bezmyślność - zostawianie za sobą góry śmieci, palenie plastikowych części no i wreszcie rajd po wyschniętym jeziorze.

Ciekawe co będzie następne, amfibie na rafie koralowej, czy skutery śnieżne w Tatrach. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zniesmaczonym ostatnim odcinkiem polecam obejżeć najnowszy film Clarksona - Supercar Showdown.

To było mocne. Jestem jednak poirytowany chęcią demolowania wszystkiego co się rusza u Anglików.

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po kolejnym :wink:

 

Sorka BeerdMan zamuliłem :wink:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ogólnie mi się podobało, Hammond wygrał dwa razy :blink: Fura którą pocinał Clarkson spoko, no i ten wynik :huh: Imho atrakcyjność odcinka podciągnął jak zawsze bezczelny i pewny siebie Cowell (są godnymi siebie rywalami w dyskusji) :D Odcinek na plus i oby więcej takich :) pzdr
Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...