Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie pytanko.. wie ktos w ktorym odcinku topgear testuja alfe romeo 156?:) psozperalem po google i raczej nie wiele znalazlem :)

Nie wiem, czy go testowali... Testowali 166 w s4x02.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w biezacym odcinku mowil, ze 156 testowali prawie 9 lat temu wiec sobie policz ;)

 

ja chce tego campera z samego konca :D:D

 

BTW. fajne rzeki maja w UK skoro mozna je przejsc nie moczac glowy :D

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w biezacym odcinku mowil, ze 156 testowali prawie 9 lat temu wiec sobie policz ;)

No wlasnie zwrocilem na to uwage ale nie mam pojecia ktory to moze byc odcinek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, w momencie gdy Clarkson przedstawia Stiga wypowiada mniej więcej takie słowa: 'Some say that he knows two facts about ducks, and both of them are wrong.'

Zastanawiam się czy to jest nawiązanie do polskiej polityki bo jeżeli nie to tego żartu nie rozumiem :/

 

A odcinek całkiem fajny :) Można by narzekać ale po co, dla mnie TG to jeden z lepszych programów jakie tv ma do zaoferowania w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kaczek to jest nawiązanie do tekstu: Some say He is scared of ducks and that If set alight, he'd burn for a thousand days.....all we know is, he's called the Stig!

 

A z tego co się orientuję to Duck to było określenie na jakiegoś francuza, chyba któregoś citroena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kaczek to jest nawiązanie do tekstu: Some say He is scared of ducks and that If set alight, he'd burn for a thousand days.....all we know is, he's called the Stig!

 

A z tego co się orientuję to Duck to było określenie na jakiegoś francuza, chyba któregoś citroena.

 

"The Duck" to Citroen 2CV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny :)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jakoś nie wierze w ten czas "małego czarnego chłopca" :? Clarkson o mało mu w [gluteus maximus] nie wlazł, a docinki dotyczące Alonso i Raikonena potwierdzają tylko brak klasy której nigdy nie miał :angry:
Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odicnek całkiem spoko, głownie przez test Hammonda bolidu jak i pokazanie starych samochodów. Test Hammonda pokazuje jak trudną sprawą jest prowadzenie bolidu F1.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odicnek całkiem spoko, głownie przez test Hammonda bolidu jak i pokazanie starych samochodów. Test Hammonda pokazuje jak trudną sprawą jest prowadzenie bolidu F1.

odcinek pokazuje tez jakim burakiem jest FIAmilton oraz jak brytole sa nim zaslepieni :evil: a zarty z brody Buttona to bylo dno i 3 metry mulu, az brak slow :|

 

az mnie rozczulilo jak bialy inaczej powiedzial, ze stracil tytul pod sam koniec, bo co bo fia mu nie pomogla w chnach jak zdupil i wladowal sie w sand trapa albo w brazylji jak zrerstartowal komputer, ojejciu, czarna biedulcia padla ofiara rasistowskiego ataku i niezdobyla mistrzoastawa, jak mi przykro i bez Ferdka w zespole pewnie juz nigdy niezdobedzie, bo nie bedzie kradzionych bolidiow, mam nadziej. whats a pity :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemiec, nie wiem gdzie cie uczyli angielskiego, ale nie zrobili tego dobrze. Hamilton w tym wywiadzie nic nie powiedział o FIA, ani o Chinach, wiec swoje wymysły zatrzymaj dla siebie.

 

Strasznie mnie denerwowało jak Jeremy właził w dupe Hamiltonowi, powinien sprzedać mu gonga za niezdobycie mistrzostwa - lekki żart oczywiscie.

 

A co do żartów na temat brody Buttona - pierwszy raz ogladales Top Gear? Dobrze wiesz, że tam zbijają się z wielu rzeczy, nikomu to nie przeszkadza, żart na temat brody był w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HE ? gdzie wy to oglądacie :| jakieś linki może na PW for me :)

 

a i powiedzcie mi który to odcinek co teraz leci na tvn turbo ? ostatnio byli w stanach (przemierzali stany w trzech amerykańskich samochodach)

 

już wiem na tvn turbo leciał teraz:

Top Gear - Season 9, Episode 3

"The Top Gear crew heads to America for a road trip from Miami to New Orleans to see if it’s better to buy a cheap car and then sell it rather than renting a car. Lots of antics, competitions, and the likes."

;)

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemiec, nie wiem gdzie cie uczyli angielskiego, ale nie zrobili tego dobrze. Hamilton w tym wywiadzie nic nie powiedział o FIA, ani o Chinach, wiec swoje wymysły zatrzymaj dla siebie.

 

Strasznie mnie denerwowało jak Jeremy właził w dupe Hamiltonowi, powinien sprzedać mu gonga za niezdobycie mistrzostwa - lekki żart oczywiscie.

 

A co do żartów na temat brody Buttona - pierwszy raz ogladales Top Gear? Dobrze wiesz, że tam zbijają się z wielu rzeczy, nikomu to nie przeszkadza, żart na temat brody był w porządku.

Co do włosów to też żartowali na temat Hamiltona, ale dokładnie co powiedział Clarkson nie będę przytaczał... Kto oglądał wie o co chodzi. Najbardziej mnie rozśmieszyło, że jego ojciec nadal za nim chodzi jak cień. Oj Lewis ma przekichane w tym względzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HE ? gdzie wy to oglądacie :| jakieś linki może na PW for me :)

 

a i powiedzcie mi który to odcinek co teraz leci na tvn turbo ? ostatnio byli w stanach (przemierzali stany w trzech amerykańskich samochodach)

 

już wiem na tvn turbo leciał teraz:

Top Gear - Season 9, Episode 3

"The Top Gear crew heads to America for a road trip from Miami to New Orleans to see if it’s better to buy a cheap car and then sell it rather than renting a car. Lots of antics, competitions, and the likes."

;)

W internecie :PP

 

Aktualnie rozmowa jest o odcinku 8 sezonu 10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...