Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Bosz, nawet tak nie mów bo wykrakasz jeszcze. ;-) Ja nienawidzę jak oni robią takie pseudośmieszne i pseudociekawe testy i porównania jak te z traktorami, przyczepami ke(a?)mpingowymi, ziomkami robiącymi parkour, ziomkami na bmx-ach, motorówkami itd. Dobre testy i porównania ciekawych aut między sobą to jest to i byłoby imo dużo fajniej gdyby zamiast kombinować i udziwniać, tego się trzymali.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz, nawet tak nie mów bo wykrakasz jeszcze. icon_wink.gif Ja nienawidzę jak oni robią takie pseudośmieszne i pseudociekawe testy i porównania jak te z traktorami, przyczepami ke(a?)mpingowymi, ziomkami robiącymi parkour, ziomkami na bmx-ach, motorówkami itd. Dobre testy i porównania ciekawych aut między sobą to jest to i byłoby imo dużo fajniej gdyby zamiast kombinować i udziwniać, tego się trzymali.

jak Ci nie odpowiada forma TG to zawsze pozostaje Auto Mundial albo Test 300 na tvn turbo :lol:

TG to jest show i dlatego też ma taką formę :) mi np. podobają się tego typu wstawki w program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre było jak jeremy próbował to jabłko rozwalić i stig odskoczył, widać że są jednak rzeczy których się boi - rozszalały clarkson w cl'ce :D

 

A co do porównania tych furek to rzeczywiście dzwięk merca niesamowity. No i jeszcze dobre brechtanie było jak się przebrał za typowego właściciela bety i piał z zachwytu że to masterpiece :D

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=448416

Widzieliście?

Ależ mnie to rozbawiło, hehe, takie coś to tylko Clarksonowi się mogło przydażyć :)

 

//Bardziej rozwinięta wersja wydarzeń:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7174760.stm :D

Edytowane przez masterpeter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=448416

Widzieliście?

Ależ mnie to rozbawiło, hehe, takie coś to tylko Clarksonowi się mogło przydażyć :)

 

//Bardziej rozwinięta wersja wydarzeń:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7174760.stm :D

W sumie wszyscy się z niego śmieją, a mógł z tego się wybronić :D Jak twierdził nie można zrobić przelewu z konta znając jedynie jego numer i sort code i jest tak w istocie, jedyne co można zrobić to ustawić standing order lub jak uczyniono w jego wypadku direct debit :lol: Nie jest możliwy bezpośredni przelew z konta, do tego potrzebujemy numer karty i dodatkowe informację :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Top Gear”, jeden z najpopularniejszych programów motoryzacyjnych na świecie, zniknie z anteny TVN Turbo. Trójkę prowadzących – Jere­my’ego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda oraz nową serię ich magazynu będzie można pod koniec lutego oglądać wyłącznie na antenie kanału BBC Knowledge.Na zmianę kanału przez „Top Gear” wpłynęło wprowadzenie stacji BBC nadających w polskiej wersji językowej. To właśnie brytyjski nadawca jest producentem tego programu. BBC Knowledge, BBC Enter­tainment, BBC Lifestyle i CBe­ebies są dostępne w Polsce od grudnia zeszłego roku.– To duża strata dla polskiej widowni, bo teraz fani „Top Gear” będą mogli oglądać ten program tylko na jednej z platform cyfrowych – mówi Maciej Maciejowski, szef TVN Turbo. BBC podpisała umowę z platformą satelitarną Cyfrowy Polsat. – Możemy tylko żałować, że kolejna seria nie pojawi się w naszej ofercie – dodaje Maciejowski.Fot. BBC/TVNAle przyznaje, że TVN Tur­bo jeszcze przez kilka miesięcy będzie mógł emitować powtórki wcześniejszych serii „Top Gear”. W zeszłym roku odcinki „Top Gear” emitowane na antenie TVN Turbo po godz. 22 oglądało średnio 35 tys. widzów, chociaż zdarzały się odcinki, które miały dwa razy większą oglądalność (dane AGB Nielsen Media Research).Kierownictwo TVN Turbo szuka nowych programów, któ­re będą mogły wzbudzić zainteresowanie widzów i wypełnić lukę powstałą po „Top Ge­ar”. Maciej Maciejowski za­po­wia­da, że już w marcu na antenie pojawi się pierwszy w Polsce show motoryzacyjny, który będzie zawierał elementy teleturnieju. W „Mo­toszoł” będą występować znani ludzie z show-biznesu. Jednym z pro­wadzących będzie dziennikarz i prezenter Marcin Prokop.Poza tym na antenie będzie można zobaczyć inne zagraniczne programy motoryzacyjne. Po roku nieobecności do TVN Turbo wróci niemiecki magazyn „Motorwizja”. Mogą też pojawić się kolejne odcinki „Auto Mundialu”. – W związku z przeniesieniem „Top Gear” do innej stacji nie planujemy polskiej edycji tego programu – zaznacza Maciejowski. I dodaje, że stacja stawia na polskie programy, bo to one cieszą się największą oglądalnością. Zatem widzowie TVN Turbo będą mogli oglądać „Zakup kontrolowany”, który pomaga dokonywać dobrych wyborów, oraz „Raport”, czyli codzienny program informacyjny o najnowszych wiadomościach z ryn­ków motoryzacyjnych.Od przyszłego miesiąca TVN Turbo będzie miał także nowego szefa. Stacją pokieruje Paweł Jordan, który był ostatnio dyrektorem ds. ekonomicznych Szkoły Nauk Społecznych Instytutu Filozofii i Socjologii PAN. A wcześniej pracował w agencji reklamowej Euro RSCG Warsaw i był konsultantem zarządu ITI. Maciej Maciejowski skupi się na uruchomieniu nowego kanału – TVN Warszawa – który ma wystartować pod koniec roku.

http://www.motofakty.pl/artykul/_8222top_g..._tvn_turbo.html

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy owy nowy prowadzący Marcin Prokop ma jakieś pojęcie o samochodach oprócz tego, że mają cztery koła i kierownice? jakoś sceptycznie jestem nastawiony ale to chyba przez wcześniejszy program z Mellerem i spółką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prokop ma zastąpić TopGear :?: muahahahahahahahaha

 

NIC nie zastąpi TG zawsze pozostanie luka po TG.

 

edit: dzięki Bogu że istnieje net i ludzie sobie sami poradzą i będą mieli niepocięte odc TG na bieżąco a nie z rocznym opóźnieniem :P

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem wczoraj reklame nowego miesiecznika Top Gear za 3,90 wersja Pl czytal to juz ktos?

A jak jest z napisami do odcinkow Top Gear sa jakies jezeli tak to do jakich sezonow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem pierwszego dnia jak wyszla ta gazetka... dodam ze bardzo fajna :) podejrzewam ze kolejne numery beda kosztowaly +- 10 zl.

Warto kupic... fajnie napisane recenzje.. troche humoru... najlepsze autka... mam dosc juz czytania tych dennych auto swiatow czy auto moto... wreszcie cos porzadnego wyszlo na nasz rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak miałem wymianę Polsko-Holenderską i koleś co do mnie przyjechał przywiózł te gazety (oczywiście wersja holenderska) i jak przejerzałem z grubsza, to pierwszą moją myślą było "Ech, żeby to w Polskiej wersji było..." i proszę. :D NeoX polecam Ci jeszcze KMH24. Też jest fajny. Nie mogę się doczekać aż do PL pojadę, żeby znowu zapasy prasy motoryzacyjnej uzupełnić... ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO kiepska ta gazetka, kupa zdjec, tekstu tyle co za paznokciem, ot takie motoryzacyjne Bravo. Jakis dzieciak moze sobie cos z niej powycinac i powiesic na scianie. Nie zastapi ona programu ktorego juz niestety w Polsce nie bedzie.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak wole zessać z netu bo po pierwsze nie ma zrypanego tłumaczenia, a co ważniejsze nie ma reklam, po drugie, jest pełny odc TG a nie pocięty jak na TVN Turbo, a po trzecie nie ma półrocznego opóźnienia w stosunku do premierowych odc w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...