Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie obejrzałem. W sumie gdyby nie Micheal i FXX to odcinek raczej słaby. Mam już dość tego ich show, tych ich wyścigów itp itd. Wolę testy samochodów, wolę taki format jaki był w szóstej czy siódmej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystkie grube auta prowadzą ich właściciele.

Frank Mountain latał swoim MC12, Roland Gumpert prowadził Gumperta. Jay Kay też sam prowadził tylko nie pamietam co.

Zresztą na końcu odcinka wyraźnie jest pokazane, że to nie michael jest stigiem. Pewnie w drugim odcinku wprowadzą różowego stiga, albo jeszcze coś innego :D

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzałem. W sumie gdyby nie Micheal i FXX to odcinek raczej słaby. Mam już dość tego ich show, tych ich wyścigów itp itd. Wolę testy samochodów, wolę taki format jaki był w szóstej czy siódmej serii.

To właśnie czyni TG tak niezwykłym.

Dla mnie to jest kwintesencja tego programu.

Wyścigi to moje najlepsze odcinki w każdej z serii.

A FXX przerakieta ale zasady na jakich się je kupuje to jakiś absurd dla nie tylko bogatych ale i skrajnie głupich ludzi.

Jak wolisz testy to Automaniak jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu wolę starą formę Top Geara, gdzie testowali dużo samochodów, a nie jeden na odcinek. I to jest dla mnie kwintesencja Top Geara.

Testy samochodów masz na myśli te dziczenie superwozami po ich placu ?

Bo jeżeli chodzi Ci o "normalne" testy to jest ich tyle, że na palcach jednej ręki można policzyć - Fiesta w desancie, Golfik V, Focus II - a o tych samochodach to mogę właśnie w Automaniaku pooglądać.

Co innego jak Porsche uciekało przed komandosami czy Fox przed myśliwymi na koniach albo Range Rover przed czołgiem - ale to nie są testy jakie znamy z innych programów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A FXX przerakieta ale zasady na jakich się je kupuje to jakiś absurd dla nie tylko bogatych ale i skrajnie głupich ludzi.

Jak wolisz testy to Automaniak jest spoko.

Bo FXX to prototyp. To że pozwalają ludziom je testować to moim zdaniem genialny pomysł, bo i mniej rozwój technologii będzie kosztował,dzięki horendalnej sumie którą zapłacili Ci bogacze, żeby sobie takim protytypem pojeździć i tych kilku ludzi którzy i tak nie mają co robić ze swoją kupą kasy jest happy, a my mamy się czym podniecać.Wszyscy korzystają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wyścig bardzo mi się podobał. Miło popatrzeć jak 10 lat starsza wolnossąca 6-litrowa jednostka kopie tyłek 8-litrówce quad-turbo w biegu na ćwiartkę.

To Stig skopał tyłek Hammondowi :lol:

Veyron jest szybszy od MCL już od pierwszych kilku(dziesięciu) metrów.

Ale to Top Gear...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny odcinek.

Czarnule zdyskredytowano za to, że .... Clarkson go nie ma.

Cheap cars - Aveo i inni vs MiTo i inni - mają czelność porównywać & reklama FIJET - ale za to kocham TG

Keny from the block znów pokazał klasę - a mina Captain`a Slow podczas skoku bezcenna.

A gość w studio to jakiś mistrz. Płakałem razem z Clarksonem :D

Newsy średnie. Gdyby zamiast most cheap cars zmontowali znów jakiś wyścig to byłby to chyba mój najlepszy odcinek.

 

Ile razy to oglądam to śmieje się z tego zawsze do rozpuku - http://www.youtube.com/watch?v=5Ch43UXTrtQ

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poprzedniego odcinka się nie umywa.

Najbrzydsze Porsche vs Royal Mail.

Najgłupszy z ich wyścigów, na szybko bez emocji.

EVO od dilera też na siłę z armią. Akcje raczej bardzo kiepsko wyreżyserowane. Wiem, że program jest czysto rozrywkowy i wszystko musi być poukładane (jak rozkładany most) ale na Boga oni w tym odcinku mieli nas naiwniaków - znów bez emocji.

Bolt jest tak drętwym gościem, że gdyby nie kazali się widowni śmiać to już kompletna klapa.

News o Gallardo w ogniu, jedynie fajnie May podsumował, że w nowej Zondzie nie jest problem jak zahamujesz i się zerzygasz ale większym będzie jak później nagle przyspieszysz :D

Początek jedynie poszedł ostro z testem Focusa RS - piekielna maszyna.

Ale wyścig Megane R26 vs Fucus RS również jakoś składany z kilku chyba.

Na metę wpadli niemal równo co do setnej, a różnica na fotokomórce ponad 1s (nie zdradzę tylko kto wygrał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meganka jest jak pseudo-rajdowa zabawka Fuks jak normalny samochód do codziennej jazdy z potworem pod maską. Dlatego Fuks jest lepszy ma radio, klimę, bagażnik i szyby ze szkła :lol2: w przeciwieństwie do Meganki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyscig nudny jak flaki z olejem. co do samej panamery nie bede oryginalny - obrzydliwa! evo bylo miodowe, bardzo chetnie bym je przygarnal :] natomiast ta zabawa mnie nie porwala. byly fajniejsze, jak np. gonily go jakies psy w takim malym suvie, czy test boxter i merc cl(?) vs paintballowcy. bolt jakis taki nieciekawy, zreszta poprzeczka co do gwiazd bardzo wysoko ustawil ten komik z odcinka trzeciego :D jego okrazenie natomiast swietne. beka z gallardo na calego, ALE NAJLEPSZY BYL FOCUS RS. genialne auto. evo X o tej samej mocy jest szybsze na ich torze tylko o 1s. to mowi wszystko. wspanialy samochod. musze przyznac, ze od premiery na niego choruje ;] choc cena jest troche odstraszajaca, bo ford kosztuje 130 tys, a 145 tys juz kosztuje 300 konne evo. pomijam juz fakt, ze wszystkie rs'y sa juz wysprzedane :D co do meganki to nie podoba mi sie ani troche - zreszta to w ogole nie jest hot hatch. a te gumy? gdyby zalozyc jej normalne opony (tej samej klasy co w focusie) to meganka byla by wolniejsza o 2 sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TG S13E05 - świetny odcinek. Nie było słabych punktów.

M5 vs Jaaag świetne chociaż tendencyjne podejście do Jagów w TG udzieliło się oczywiście i tym razem.

Samochody za 1500Ł świetne, a końcówa z Morrisonem po prostu mnie zmiażdżyła (kto widział wcześniejsze epizody TG ten będzie wiedział ocb).

A Jeremy wynalazł najlepszy sposób ekologii - geniusz ;)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry odcinek, chociaż nie wiem, czy najlepszy z tej serii... ...mimo wszystko do poziomu najlepszych serii z przeszłości obecna nie ma sił dobić...

Samochody za 1500Ł świetne, a końcówa z Morrisonem po prostu mnie zmiażdżyła (kto widział wcześniejsze epizody TG ten będzie wiedział ocb).

Morrisem :'P

A James wynalazł najlepszy sposób ekologii - geniusz ;)

Plus chyba najlepsze przejęzyczenie Jamesa przy wiadomościach od długiego czasu... :lol2: Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...