Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "tłumaczenie z pamięci"
(kobieta wyrzucająca faceta na tylne siedzenie) "w rzeczywistości mówi: zrobiłeś mi dziecko, teraz wciskaj się z tyłu"

...btw. "I can fix things" rządzi... :lol2: Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KHOT nie zgodzę się z Twoim tłumaczeniem :razz:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "interpretacja"
"You've given me" czyli "Dałeś mi" a jak wiadomo to kobieta "daje" a nie mężczyzna, dlatego wybuchnęli śmiechem. Tak przynajmniej ja to zinterpretowałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KHOT nie zgodzę się z Twoim tłumaczeniem :razz:

(...)

Takie tłumaczenie właśnie jest odpowiednie i tu wychodzi ten cały "żart". To przejęzyczenie ledwo spowodowało u mnie lekki uśmiech co dopiero lać przez pięć minut :lol: Dlatego dla mnie czegoś w tej nowej serii brakuję, są momenty świetne, ale są właśnie takie jak ten, czyli haha ale śmieszne ale tylko Jeremy się śmieję :sad: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podobał, ale faktycznie czegoś brakuje w tej serii. Na początku genialnej 12stej się podniecałem, że jakim cudem oni mają tyle pomysłów i jeszcze się nie wypalają i chyba wykrakałem. ;-) Powinni się wziąć za siebie, bo imo przemysł znów zaczyna produkować coraz fajniejsze auta i szkoda tak marnować ich potencjał. Moim zdaniem testy foki rs, 370z i z4 mogłyby być o wiele lepsze. I James May w spotkaniu z Kenem Blockiem byłstrasznie żenujący. Jego flegmatyczność jest już tak przesadzona, że przestaje być śmieszna a zaczyna irytować. Ale i tak miło się ogląda i lepsze to niż automaniak max. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po trzynastce :wink: I nic się nie poprawiło. Imo odcinek drugi najlepszy i gość jakiego mieli w trzecim, ale i tak słabo. Pomysły się kończą i coś czuję, że jeszcze jedna seria i imo poszukają nowych prezenterów (może nie wszystkich, ale koś nowy się pojawi) :sad: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak budżet był większy to i pomysły były lepsze.

jak np. wystrzelenie samochodu w kosmos :D:D:D

jak dla mnie odcinek byl ok. test chomika fajny, reklamy nie byly najgorsze, natomiast koncowka byla beznadziejna. to bylo najnudniejsze 4 minuty w tej serii, a sam vantage tylko niezly. te wloty na masce sa ochydne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] natomiast koncowka byla beznadziejna. to bylo najnudniejsze 4 minuty w tej serii, a sam vantage tylko niezly. te wloty na masce sa ochydne.

Czy ja wiem... raczej smutne. Rzeczywiście, coś się kończy w świecie motoryzacji (no może poza Australią, tam jak widać nie mają problemów ze zbudowaniem porządnych samochodów dla przeciętnego człowieka ;] ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek jest moim drugim ulubionym w tej serii.

Cool Wall był świetny, gość w samochodzie za rozsądną cenę z całkiem niezłym parkiem samochodowym.

Testy australijskich wynalazków całkiem niezłe - lubię jak się podniecają driftami - ale same samochody jakby sprzed epoki.

Extra materiał o reklamach (BBC dało ciała i z błędem zrobili reklamę - Prejście Graniczne).

O V12 Vantage można poczytać większym wywodów Clarksona w Top Gear PL w sierpniowym numerze (który ukazał się 17 lipca), a tutaj był świetnie pokazany na zakończenie serii.

Dla mnie E02 i E07 dwa najlepsze, reszta może nie istnieć w tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odcinek był wyjątkowo słaby. O ile testy na początku były ok, to już newsy były nijakie, ze zrobionym bardzo na siłę "multitasking". Dalej kiepski materiał z reklamami i chociaż obie końcowe reklamy były fajne, to całość można by zmieścić w 2-3 minutach nie tracąc właściwie nic. Cool wall chamsko reżyserowany (przygotowane portrety Hammonda), słabo. Dużo więcej spodziewałem się też po wizycie gościa kalibru pana Leno, nie popisał się Clarkson. Końcowy materiał poprawny, ale i tak znudzony resztą przysypiałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak gadacie jaki ten top gear jest słaby, a prawda jest taka, że gdyby nie TG to nie było by co oglądać. Lepsze to niż automaniak, albo inne bzdety z TVNu...

 

Jak dla mnie odcinek trzymał poziom - pierwszy test jeden z lepszych w serii (nawet nie wiedziałem że tego typu pickupy teraz istnieją :D ). Gościa nigdy nie oglądam chyba, że jest ktoś kogo nie widzę pierwszy raz na oczy. Reklamy za to były miłą odmianą od innych zadań. Końcówka fakt zamulająca :)

 

Trudno żeby taki program cały czas był lepszy skoro już jest bardzo dobry.

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak gadacie jaki ten top gear jest słaby, a prawda jest taka, że gdyby nie TG to nie było by co oglądać. Lepsze to niż automaniak, albo inne bzdety z TVNu...

Dlatego odkurzyłem nieśmiertelną, wiecznie rządzącą serię siódmą... :wub:

Jak dla mnie odcinek trzymał poziom

Ależ my to potwierdzamy, trzymał niski poziom tej serii... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

 

1. O co chodzi z tą końcówką o Aston Martinie? Kończy się etap motoryzacyjny z paliwożernymi benzyniakami? Czyj (firma, kraj) jest w ogóle Aston?

2. Czy tak jak KHOT napisał, z sezonów TG od 1-11 to siódmy jest "najlepszy" (za sobą mam sezony 13, a w między czasie nadrobiłem 12)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy się etap motoryzacyjny z paliwożernymi benzyniakami? Czyj (firma, kraj) jest w ogóle Aston?

Dzięki co raz większemu panoszeniu się lewactwa, ekomatołów itd przestaną powstawać takie auta jak Aston. Widzieliście co było przy reklamie vw - nie wolno pokazywać prędkości bo to jest niepoprawne politycznie. W miastach w Anglii chcą tak prędkość ograniczyć że praktycznie wrócą do czasów gdy przed każdym autem miał iść facet z czerwoną flagą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak gadacie jaki ten top gear jest słaby, a prawda jest taka, że gdyby nie TG to nie było by co oglądać. Lepsze to niż automaniak, albo inne bzdety z TVNu...

 

 

 

Ja lubię jeszcze 5th Gear. Mają fajnych prowadzących i rewelacyjnych kierowców (Plato, Needell). Program raczej nie ma być wielkim show, ale czasem robią fajne rzeczy, no i przede wszystkim są tam samochody, praktycznie w każdym odcinku jest jakiś supercar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już polaczki się rzucają z powodu reklamy Clarksona. Mnie ona rozbawiła, ale jak widać dalej żyjemy w państwie frustratów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już polaczki się rzucają z powodu reklamy Clarksona. Mnie ona rozbawiła, ale jak widać dalej żyjemy w państwie frustratów.

Mnie tam ona nie rozbawiła bo nie ma w tym nic śmiesznego, ale też nie mam zamiaru lecieć do BBC z widłami i gonić Clarksona bo urażony się nie czuję co najwyżej zażenowany niskim poziomem samego wykonania i pomysłu myślałem, że stać ich na coś lepszego, nawet jakby w tej reklamie zamiast Polaków znaleźli by się Francuzi co bardziej pasuje to i tak nie byłaby wcale lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już polaczki się rzucają z powodu reklamy Clarksona. Mnie ona rozbawiła, ale jak widać dalej żyjemy w państwie frustratów.

E tam frustratów.

Po prostu mamy państwo tradycjonalistów dla których np. bezsensowna walka w powstaniach była maksimum możliwości i spróbuj komuś powiedzieć inaczej to ostatecznym i dozgonnym jego wrogiem będziesz.

Okupanci, złodzieje, mordercy, wyszli na historii o wiele lepiej niż takie zacietrzewianie się z każdej próby wyśmiania polskiej głupiej mentalności.

Gdybyśmy sami byli bardziej giętcy na takie żarty (jak choćby te z reklamy mistrzostw świata, gdzie kradziono samochody podczas postoju na siusiu) to nie byłoby problemu ale jeżeli się wali prawdę w oczy to ciśnienie skacze :)

Mnie ta reklamówka rozbawiła dość porządnie - tym bardziej, że były błędy w pisowniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...