Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli mówimy o 5th gear i Polsce, to proszę bardzo - idealne dla flustratów, gość wjeżdża do Polski gdzieś około 6 min. no i pada kilka zdań, m.in:

- "w PL mają polne drogi, nie mają asfaltu"

- "czuje się nieswojo co roku w PL kradnie się 50tyś samochodów... boje się o moje BMW"

- "przejechałem już 8km przez PL widziałem miasto duchów, kobietę pijącą z butelki jabola, dwóch gości pchających pusty wózek dziecięcy"

- "ronda to prawdziwe wyzwanie, Polacy nie słyną z bezpiecznej jazdy, szkoła przetrwania"

 

- materiał.

 

itd.... itp....

 

 

więc nie ma co się podniecać tą wzmianką o Polakach w reklamie Clarcksona bo bywa naprawdę gorzej hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo taka jest prawda... a ludzie sie odrazu bulwersuja... polska kazdy widzi jaka jest... ale nikt nie chce sie do tego przyznac... i nie dziwie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie 5th gear. Dla mnie ten program to lipa. O ile Tiff, Jason i Vicky są fajni, to te dwie ciotki które zawsze siedzą w studio w kolorowych koszulkach i głupio wyglądających skarpetkach udając że są zabawni i "cheap Johny", którego nie mogę słuchać, psują całość.

Tutaj już się mogę na serio zastanowić czy nie lepszy automaniak max ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie 5th gear. Dla mnie ten program to lipa. O ile Tiff, Jason i Vicky są fajni, to te dwie ciotki które zawsze siedzą w studio w kolorowych koszulkach i głupio wyglądających skarpetkach udając że są zabawni i "cheap Johny", którego nie mogę słuchać, psują całość.

Tutaj już się mogę na serio zastanowić czy nie lepszy automaniak max ;-)

Mam dość podobne odczucia, tyle że do listy bym dodał podniecającego się wszystkim co dostanie w programie swoim skrzeczącym głosikiem Needla. Plato ewentualnie może być, Vicky nie jest tragiczna, ale generalnie program jest bardzo słaby. Serio od 5'th już wolę minimalnie mniej porażkową szwabską Motorwizję... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja się wam dziwię, Tiff i Plato są świetni, a ten troszkę masywniejszy koleś jest na prawdę zabawny. Ja tam ich lubię, za to wku***ia mnie Vicki z tym jej piszczącym śmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysły się kończą i coś czuję, że jeszcze jedna seria i imo poszukają nowych prezenterów (może nie wszystkich, ale koś nowy się pojawi) :sad: pzdr

No zdaje się że Jezza mówił, że zrobi S13 i S14 i udaje się na zasłużony odpoczynek. Mam nadzieję, że jeśli będą inni prezenterzy to program nie będzie się nazywał Top Gear bo to już nie to samo :(

 

a ten troszkę masywniejszy koleś jest na prawdę zabawny.

Tom Ford, też go lubię. Za to ten Jonny to jest totalne dno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Mam nadzieję, że jeśli będą inni prezenterzy to program nie będzie się nazywał Top Gear bo to już nie to samo :( (...)

Myślisz, że Top Gear to Clarkson? :lol: Ta seria istniała dużo wcześniej niż pojawił się tam Clarkson i będzie istnieć po jego odejściu :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że Top Gear to Clarkson? :lol: Ta seria istniała dużo wcześniej niż pojawił się tam Clarkson i będzie istnieć po jego odejściu :wink: pzdr

Nie chodzi o to, że istniała, ale jak istniała i dlaczego została popularna na świecie nie tylko w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Clarkson odejdzie z Top Gear, to mój świat się zawali. Nie żartuję. :P

Za to jakby May i Hammond zostali zmienieni, to nie byłoby mi zbytnio żal, bo i tak są już nudni.

Ogólnie ciekawe jaka będzie następna seria. Przede wszystkim mam nadzieję że dłuższa... 7 odcinków to o wiele za mało, a nowych fajnych aut do przetestowania jest cała kupa. Moim zdaniem w tym sezonie za dużo czasu poświęcono tym bzdurnym zawodom, które nawet nie były zbyt ciekawe (na wyścigu z listem prawie usnąłem) a zabrały dużo czasu w którym mogliby jeszcze pośmigać po torze czymś fajnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na wyścigu z listem prawie usnąłem...

gdyby jeszcze jakieś autko było ciekawe, a tu formuła słaba+auto nie ciekawe (nie żebym się nie ślinił na myśl takiego Porsche w garażu)

 

Ja aktualnie nadrabiam zaległości: 7 za mną, teraz 6 sezon. Ale żeby 7my jakoś mnie powalił to nie powiem. Może mam wypaczony system wartości, ale wszystkie podobają mi się równo. Są ofc lepsze gorsze, drugie lepsze odcinki, ale nie potrafiłbym wskazać NAJ sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o postaciach to faktycznie się uzupełniają.

I nie wiedziałem że May może mieć taki wpływ na ogólny pogląd na prowadzących.

W pierwszym sezonie grubasek po prostu był cienki jak momentka - sporo program przez to tracił.

Przy Jamesie Mayu program potrafi zwolnić aby za chwilę wystrzelić jakimś stwierdzeniem Clarksona :)

Uzupełniają się genialnie i wolałbym aby pozostał ten skład ale aby BBC nie pękało przed kryzysem i robiło sezony z rozmachem bo sądząc po 13 sezonie ten serial może umrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam TVN. Za to mam ciekawy kanał Dave który katuję praktycznie tylko TG, FG, relację z rajdów i wieczorami programy komediowe. Jak włączam TV to wiem, że na bank leci TG :lol: A tak btw to w sieci są chyba wszystkie serię, wystarczy poszukać :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na finalgear.com masz torrenty z biezacymi odcinkami a takze paczki z sezonami archiwalnymi i idzie to bardzo przyzwoicie jak na publiczne trackery. do tego poza oryginalnym tg jest 5th gear, tg australia i tg ruskie, ale tego ostatniego nie ogladalem z powodu traumy zwiazanej z tym jezykiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wystartował :D Pamiętacie serię 10 i poszukiwanie najlepszej drogi na świecie?

Tym razem szukają na wschodzie

:wink:

W sumie odcinek całkiem niezły, jak seria podtrzyma ten poziom będzie nieźle :) pzdr

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu. 14 sezon rozpoczęty... niestety słabo...

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Wyprawa do Rumunii fajna, ale super rewelacji nie było. Zabrakło trochę polotu.

 

SIARPC nudne do bólu, newsy przeciętne, podobnie jak i materiał z BMW vs. Merc.

O ile zawsze po premierze oglądam odcinek przynajmiej 2 razy pierwszego dnia i kilka razy w kolejnych dniach, o tyle niespecjalnie ciągnie mnie do oglądania 14x01 po raz kolejny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...