Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Odcinek stał na bardzo wysokim poziomie, mi się bardzo podobał.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Klik"
Najlepszy był przejazd tunelem, piękny dźwięk silników w szczególności V8 od Ferrari. Kupić taki samochód i mieszkać kołot tunelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem super odcinek. Zjada całą serię 13 pod kazdym względem. W Rumunii byłem rok temu i interesuje mnie ten kraj, więc oglądałem z nosem przy monitorze. Trochę wkurza ignorancja clarksona, ale cóż on jest od powodowania salw śmiechu a nie od emanowania zrozumieniem. ;-) Poza tym szkoda, że więcej czasu nie spędzili na rumunii. 3 genialne auta, ciekawy kraj, czego jeszcze można chcieć? Żarty hammonda i maya są trochę kiepskie i wymuszone, ale ogólnie odcinek super. Want morrre!

 

PS. Które z 3 aut byście wybrali gdybyście mogli? Aston:*

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kontrast dla słabego moim zdaniem Top Gear 14x01 obejrzałem dzisiaj najnowszy Duel Clarksona i jestem wniebowzięty... ^_^

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
1. Apple test - popłakałem się ze śmiechu.

2. Offroad challenge - świetne.

3. "Something that looked like a frog but isn't one" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal kręcą najlepsze shoty jakie świat widział.

Testowali je na mokrym bo nie chodziło im o pobijanie rekordów M3 czy M5 albo jakiego AMG E63 i konkluzja na koniec, że są bezcelowe jest trafna.

Ale rajd przez Rumunię jest po prostu świetny - uwielbiam ich podróże.

Jeżeli E01 ustawił tak wysoki poziom to się obawiam, że reszta będzie po prostu gorsza.

 

Co do Clarksona - zobaczcie sobie jak zgniata amerykańską motoryzację w "The good, the bad and the ulgy" - tam jest czysta adrenalina i etylina.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj premiera kolejnego :)

 

No i wyszło szydło z worka, tak słabego odcinka chyba nie było nawet w "trzynastce" :lol: Jeżeli ktoś się zdecyduję to na własną odpowiedzialność!

 

:wink: pzdr

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gorszy niż odcinek 1 bo mało treściwe to było, choć za to naprawdę jest się z czego pośmiać. Ale oby ostatni taki w serii... ;-)

The duel trochę bez pomysłu zrobiony (Na najszybszym celebrycie w offroadzie myślałem że usnę). Tylko część z najlepszym autem do driftingu była znośna. Wolałem poprzednie filmy clarksona właśnie z good bad and ugly na czele.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odcinek mega fajny. Same Ciekawe rzeczy Szczególnie materiał o najwspanialszym producencie aut na świecie miodzio. Lamborghini Galardo Balboni też świetne. Okrążenie Stiga :lol:. Ogólnie tylko, przyczepa-sterowiec to nieporozumienie i strata czasu. Polecam

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko odcinek

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "S14E03"
Myślałem, że się poleje jak May lawirował między samolotami nad lotniskiem :D

I jak zwykle karawaning został zmieszany z błotem.

Morris Marina z fortepianem na dachu bezcenny :)

No i najlepsze dla mnie - LANCIA !

Kurcze aż ciary na skórze miałem.

Żałuję jedynie dwóch rzeczy.

Że nie dali na tor Lambo Boldini oraz że kitcar nie pobił ich angielskich furek.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej repliki, to taki interesujący temat mi się trafił

http://www.stratossupersite.com/forum/show...p?threadid=7683

 

Trzeci odcinek taki sobie. Akcji z przyczepą nie widziałem bo się spóźniłem, a ta reszta taka o, Chris Evans dał radę, lubię gościa. Pierwszy odcinek póki co najlepszy dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...