Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

O 21:30 można oglądać tutaj: http://www.justin.tv/ctv_12 Teraz leci S1E1 ;-)

 

I już po. Tym którym spodobał sie test fiesty rok temu powiem, że będą happy. ;-) Top gear przetestowało nowe Twingo 133 cup i udowodniło jest totalnie szalone. :lol: Porównanie X5M i Q7 V12TDI z RangeRoverem V8 supercharged trochę nudne, gość też.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14x03 - dobry odcinek, świetnie zrealizowany materiał o Lancii, podobnie ten o Stratos kit-car. Dobre studio, ciekawy materiał z lambo. Tak trzymać.

 

14x04 - widać, że pierwszy odcinek tej serii był wypadkiem przy pracy: kolejny świetnie zrobiony film - terenówki. Może do poziomu mitycznej serii siódmej nie dociąga, ale jest już całkiem blisko. Minimalnie słabszy technicznie materiał o renówce, ale też bardzo na plus. SIARPC w tej serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie my. Kolega KHOT ma delikatnie mówiąc inny gust i jemu się podoba zupełnie co innego :wink:

 

Ogólnie odcinek nie był szokujący i miałem wrażenie, że starają się odkurzać stare pomysły (wyścig na lotnisku w odniesieniu do wyścigu autobusami w odcinku 5'tym serii 12'tej i Twingo w odniesieniu do Fiesty), aby uatrakcyjnić show. Twingo całkiem niezłe i pociągnęło trochę cały odcinek, ale ogólnie bez rewelacji :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają kilku kierowców, jaki to problem ubrać każdego w biały kombinezon i kask.

Co do ostatniego odcinka, to był ok, ale znowu przetestowali auta na mokrym torze, nie lubię tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają kilku kierowców, jaki to problem ubrać każdego w biały kombinezon i kask.

Co do ostatniego odcinka, to był ok, ale znowu przetestowali auta na mokrym torze, nie lubię tego.

Gdyby testowali tylko na suchym to mielibyśmy dopiero inaugurację 6 sezonu :)

 

S14E04 - idealnie podsumowali wielgachne SUV`y, z gigantycznymi silnikami, które i w terenie i na torze i do użytku codziennego są po prostu useless and pointless :)

Czy wyczyn w kanale był prawdziwy czy to tylko trick komputerowy ?

Jeżeli Clarkson to zrobił to biję pokłony.

 

Ogólnie odcinek średni ale jak każdy must see :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że producentom brakło rozmachu i polotu. To już 5 odcinek, który jakoś specjalnie mnie nie zainteresował (no może poza sterowcem i kilkoma innymi akcentami w poprzednich odcinkach), oby cała seria nie była w takich klimatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://transmission.blogs.topgear.com/2009...-where-were-at/

 

Kto duka po angielsku może sobie przeczytać wypowiedź Andy'ego Wilman'a. Ogólnie wiele osób narzeka na obecną formę Top Gear, ale fajnie się dowiedzieć jak to wygląda ze strony ekipy. :)

 

Aha, no i niedzielny special z Ameryki Południowej zapowiada się obiecująco. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko:

 

14x06 czyli ameryka południowa: niezły, dobry odcinek, ale wyraźnie gorszy od poprzednich tego typu (Jułesej, vietnam i afryka) ((Edyta: "gorszy"="nie tak dobry"))

 

14x07 - najlepszy odcinek serii, nie mam żadnych wątpliwości: po raz pierwszy w tej serii dostajemy świetne filmy: realizacja kawałka z Lexusem idealna, wzorowa - na takie coś właśnie czekałem. Również bardzo dobry moim zdaniem był film o X6, trochę słabiej na tym polu wygląda kawałek z oplem, ale nie można mieć wszystkiego, i tak to będzie jedyny odcinek z tej serii, do którego będę wracał w przyszłości i oglądał dziesiąty, dwudziesty raz...

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14x07 - najlepszy test supercara ever - mistrzostwo świata. X6 idealnie zebrało cięgi + metafora pointlessa to po prostu geniusz tego programu, Insignia - chyba jedyny Opel zachwalany przez TG (może oprócz starego Kadetta Hammonda).

Injury award - beka do rozpuku :D

 

PS. Szkoda, że specjalnie zmoczyli tor dla LFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

special był ok, zreszta jak wszystkie specials, fajne momenty (cos mi tu lata, zgubienie wału napędowego czy końcówka ze zjazdem), widoki itd. choć USA jak dla mnie jest nadal no.1 of specials

14x07- x6 - no wreszcie ktoś powiedział prawdę o tym aucie (szkoda, że nie mieli hybrydy, dopiero byłoby pointless), test lexusa nie podobał mi się (ukłon w stronę młodszych widzów? choć biorąc pod uwagę pochodzenie auta to było japońskim stylu) choć sam samochód wymiata, te zegary wzieli chyba żywcem z jakiejś gry, insignia - po 2minutach przewinełem dalej - nie wypowiadam się, injury award, forklift driver of the year, skoszenie choinki oraz nagroda dla stiga - :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: ogolnie odcinek daje rade, zaliczylbym go do lepszych w ich wyknaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...