Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

a mi się średnio podobało ;) zima -reklama vw/redbull, vejron - okej okej tylko coś by więcej powiedzieli, skąd +200 koniów np., gwiazdy - reklama filmu ale było wyjątkowo dobrze, senna - very okej ;] za dużo reklamy, montaż wyścigu widowiskowy ale nawet jak na tg tragedia, zbiór jak z taniego filmu, wbijanie biegów na prostej, slajdy i fullspidy na zmianę.. biednie to wyszło a i średnio mnie to interesowało,, tak jak i tuareg stock w tedeiku

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał kawałka, który otwierał reportaż o Veyronie, to była to Fever Ray - If I Had a Heart ;) Polecam całą płytkę, jest świetna.

 

Kiedy usłyszałem ten utwór, to musiałem zatrzymać oglądanie, by sprawdzić, czy mi się aby foobar nie włączył ;)

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o muzyce w Top Gear, to polecam kawałek, gdy Sabine robi pętlę w S-Type: William Orbit - Barber's Adagio For Strings. Kawałek był także wykorzystywany przy innych okazjach.

 

Ale... jeszcze lepsze są kawałki, które lecą w ich testach samochodów - uważni na pewno je poznają:

Craig Armstrong - Escape

Craig Armstrong - Finding Beauty

Craig Armstrong - Rise (The Negotiator)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był najgorszy sezon w historii top gear, prze nudny , brak większości nowości od volvo s60 T6 AWD do MB Gullwing..... znudziło im się ? i co to za chellenges były ? Wszystkie materiały bez ciekawostek, smaczków... zaprosili gwiazdy z usa i chyba przechodzą na tok show..

 

 

I NA TO CZEKAŁEM PÓŁ ROKU ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najsłabszy odcinek serii i jeden ze słabszych w historii. Film z Ferrari poniżej przeciętnej, słabe newsy, nudny SIARPC... Film z brytyjskimi klasykami zrobiony bez pomysłu, nudny i zwyczajnie słaby. Kiepskie zakończenie żenująco krótkiego sezonu. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladaj niemiecka motorvision czy jak to sie nazywa.

 

o ja perdziele, nawet nie bluźnij... :P

 

Odcinek faktycznie lipa. Część z ferrari dla mnie świetna, ale reszta przeciętna. W ogóle jakoś tak mało się dzieje w odcinkach. Kiedyś były fajne testy kilku aut. Teraz jedno auto, lipne newsy bez żadnego info o autach i średnio ekscytujące wyzwania. I tak oglądam z wypiekami na twarzy, ale ideał dział się jednak parę sezonów temu.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy, ja szczerze powiem ze 5gear w 2010 roku jest 100 razy lepszy od TG. już w pierwszym odcinku nowe ferrari, mclaren... i to prosto z fabryki i w fabryce nagrywane... a w TG z tej kanapy tyłka im sie już ruszać nie chce... biorąc pod uwagę 5gear, TG jest jak nasz polski "automaniak" na tvn turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zrobią jakiś konkurs z nagrodami, sms, cokolwiek jak 5gear .... role się odwróciły a im w TG nic się nie chce, zresztą widać po tym co mówią, nic tworczego, pewnie skończą produkcję całej serii tak samo jak oznajmili zakończenie 15 sezonu... "the end, last seazon" "goodnight "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem oglądać ostatni odcinek, to wydał mi się słaby. Myślałem, że to tylko moje dziwne odczucie.

Czego zabrakło? Muzyki, klimatu...? Odcinek był jakiś dziwny - jak by nagrany przez zupełnie innych ludzi. Czy to oznacza koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica polega na tym, że TG należy jakby nie patrzeć do telewizji państwowej (publicznej) i kieruje się swoimi prawami (brak reklam itd, itp), z roku na rok podobnie jak w naszej rodzimej TV koszty produkcji programów rosną a budżet się nie zwiększa BBC musi dokonywać cięć więc tnie w tym także budżet TG. Natomiast 5th Gear należy do telewizji komercyjnej przy dużych wpływach z reklam są w zupełnie odmiennej sytuacji niż TG po prostu czy TG ogląda 1 osoba czy 100 milionów budżet mają ten sam w przypadku 5th Gear im więcej osób ogląda tym więcej kasy z reklam = większy budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obcinając kase nawet o połowę można zrobić lepsze show, za kreatywność dialogów też im płacą osobno ?

Nie trzeba nie wiadomo jakiej kasy, i tak siedzą w studio, zawsze jakiś ranking mogli zrobić, wysłowić się ciekawiej

, nie koniecznie muszą rozwalić pół miasta... mi np JC podobał się ze swoimi trafnymi porównaniami, przemyśleniami a teraz na twarzy ma wypisane, że mu się nie chce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obcinając kase nawet o połowę można zrobić lepsze show, za kreatywność dialogów też im płacą osobno ?

Nie trzeba nie wiadomo jakiej kasy, i tak siedzą w studio, zawsze jakiś ranking mogli zrobić, wysłowić się ciekawiej

, nie koniecznie muszą rozwalić pół miasta... mi np JC podobał się ze swoimi trafnymi porównaniami, przemyśleniami a teraz na twarzy ma wypisane, że mu się nie chce..

 

Pytanie ile tych przemyśleń było jego, a ile dobrego scenarzysty może gościowi za mało płacili i poszedł do konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zrobią jakiś konkurs z nagrodami, sms, cokolwiek jak 5gear .... role się odwróciły a im w TG nic się nie chce, zresztą widać po tym co mówią, nic tworczego, pewnie skończą produkcję całej serii tak samo jak oznajmili zakończenie 15 sezonu... "the end, last seazon" "goodnight "

 

akurat tak się pożegnać mogli, bo wracają już na jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa już w tym trailerze widzę że prowadzący to porażka na całej linii. Skąd oni ich wzięli prosto z farmy ?? Tego dużego to chyba prosto z kombajnu wyciągnęli.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa już w tym trailerze widzę że prowadzący to porażka na całej linii. Skąd oni ich wzięli prosto z farmy ?? Tego dużego to chyba prosto z kombajnu wyciągnęli.

 

Wydaję mi się, że to będzie utrzymane w takim klimacie, farmy, wieśniaki i challenge jakimś starym amerykańskim złomem, którego nie da się oglądać :lol: Ogólnie to może być dobre, ale dla hamburgerów :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria krótka, kilka fajnych testów, ale ogólnie nic w pamięci nie zostanie, dużo wiązanego marketingu i tak jakoś mi niedosyt pozostaje po tych 6 odcinkach.

Dodatkowo 6 nie widziałem w normalnym terminie tylko w ostatnią sobotę licząc że w niedziele będzie kolejny odcinek, a tu taki psikus zrobili.

 

Co do wersji US, to trailer nie napawa mnie optymizmem. Takie kopie i adaptowanie programów, gdzie specyficzni (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) prowadzący są jednym z filarów programu i oni nadają mu ton, raczej to nie wychodzi. Jakby może większe kryteria zastosowali co do prowadzących (w stylu np. Idola - 1 ham, 1 znający się na śpiewie, 1 na tekstach/muzyce ogólnie) to może by było lepiej. No ale mimo wszystko zobaczę tak jak i wersję AUS.

 

No nic czekamy do jesieni może się coś zmieni. (uuu jak mi rymy same wchodzą to jest ciężko. Goodnight and see you next week ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...