Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się przez przypadek na fragment odcinka 15x02, który nie został wyemitowany.

 

Jezdzili po Polsce tymi sportowymi limuzynami :)

 

Pewnie większość widziała, ale jakby nie to zamieszczam

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=7JBSLQTdq6M[media]

 

Chyba co najwyżej dojechali do Polski, a nie jeździli po niej ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na święta możemy się spodziewać odcinka specjalnego - wycieczka z Gruzji do Izraela. Nowy sezon oczywiście na początku 2011.

 

odliczam dni z niecierpliwością :D

 

zajawka jakby ktoś jeszcze nie widział

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3dxKo80k7gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie jeśli są tutaj ;))

 

Top Gear is back this Tuesday!

We're back! All at Top Gear HQ have been hard at work putting the finishing touches to our festive double bill over the past weeks, and we're almost ready to go...

 

Remember, this Tuesday 21 December at 8pm on BBC2 is the first new show, featuring the three boys on an American road trip in three of the finest cars known to man: the Mercedes SLS AMG, Ferrari 458 Italia and Porsche GT3 RS. Danny Boyle's in the Kia, and the presenters share some special Christmas gifts.

 

Top Gear is back this Tuesday! - BBC Top Gear

 

A w Boxing Day (26.XII) odcinek specialny z Iraku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to seria zapowiada się zajebiście. Odcinek super, nawet nie wiem kiedy minęła godzina, a potem pozostał żal że to już koniec - to lubię. Fajne furki, dużo śmiechu głownie z powodu "białego". Już się nie mogę doczekać odcinka świątecznego.

 

Jedyne co mnie trochę zniesmaczyło to pewne przekłamania w montażu. Jak to niby James podczas wyścigu do stacji radiowej trafił na roboty drogowe. A to przecież było jak rano wyjeżdżali wszyscy 3 z hotelu. No ale dobra, wiadomo że w dzisiejszych czasach wszędzie reżyser koloryzuje pewne fragmenty.

 

Już żałuję że to "prawie" koniec serii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...