Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Dla mnie słabiutki odcinek. Preferuje jak robią coś razem, jakieś zadania itp, to jest najfajniejsze, ale nawet te pojedyncze testy dawniej były dużo lepsze.

 

 

SIARPC po kilku sekundach miałem dość, musiałem przewinąć bo uszy by mi zaczęły krwawić.

 

 

Mam nadzieję że się polepszy, bo na chwile obecną zdecydowanie wole oglądac stare sezony (skończyłem siódmy ostatnio).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zupełnie odmienne odczucia - odcinek może jakiś rewelacyjny nie był, ale jednak podobał mi się, ani razu nie miałem ochoty wyłączyć (z tym że wywiad z kimśtam tradycyjnie pominąłem). Z kolei ostatniego odcinka specjalnego nie dałem rady obejżeć nawet do połowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinki specjalne były znośne, chociaż durne dowcipy wykręcane kolegom robią się wkurzające (wmontowanie ukrytego radia wpiętego pod zapłon).

Odcinek z 23 styczna - słaby. Kiepski efekt problemów technicznych, niezły Ariel Atom, średnie wiadomości, niezła Skoda, a potem już można wyłączyć - chyba że ktoś jest fanatykiem Porsche, to może przewinąć SIARPC i pooglądać "Garbusa".

 

Generalnie zaczyna wiać nudą. Rozwalanie samochodów jest fajne, jeśli jest dobrze zrealizowane. Auta sportowe też są nudne. Chętnie bym zobaczył, jak Top Gear wraca do korzeni, gdzie testuje więcej normalnych aut i w bardziej ciekawy sposób. Gdzie test hatchbacków dla mam? Gdzie test sedanów czy rodzinnych kombi? Gdzie test terenówek? Mam nadzieję, że chociaż część tego znajdę w dalszych odcinkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek, nowe wrażenia:

-pojedynek z TG Australia - pomysł fajny, wykonanie takie jakieś mało fajne choć złe nie było, najlepszy był transit :D

-Ferrari 599 GTO - pojeździli po torze i nuda, to był jedyny testowany samochód

ogólnie odcinek raczej średni, chyba im budżet obcieli znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dla mnie ten odcinek bardzo fajny, w starym stylu.

 

Challenges zawsze lubie, może te jakoś nie powalały, ale oszukiwanie było fajne.

 

Test 599 również jak wiele dawnych, przedstawił cechy auta, pokazał jak sie jeździ i w sumie co więcej. Jak dla mnie o wiele lepsze niż ściganie się ze spadającym autem itd.

 

No i tym razem bardzo fajny SIARPC, tylko czekałem na jakiś typowo niemiecki akcent, no i doczekałem się przy komentarzach na temat Sztiga. :)

 

 

 

Ogólnie odcinek sto razy lepszy niż poprzedni, mam nadzieję że będzie już tylko lepiej. Tylko co z Top Gear Awards?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Gear ostatnio to mniej "car" a więcej "show". Jak dla mnie wciąż jest super, ale nie ze względu na rzeczowe testy tylko klimat. Też wolę stare sezony, ale i tak na każdy nowy odcinek czekam jak na szpilkach. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A zauważyliście że w ostatnim odcinku sporo scen było w SD? Ujęcia w kokpitach, ale nie tylko, bo co ciekawe często jak kamera pokazywała australiczyków to było widać wyraźny upscale. Aż tak budżet obcieli że kamer brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odcinek nawet ciekawy - o wiele lepszy niż poprzednie. Wizyta Australijczyków słaba, jak to już ULLISSES napisał - raz mogło być nawet ciekawe, tym razem to już była żenada. Całkiem fajne newsy, doczekałem się pierwszego dobrze zrealizowanego filmu od długiego już czasu, czyli GTO - dobre zdjęcia, nieźle zmontowane. SIARPC bardzo mi się podobał - może to dlatego, że stary dziad już jestem i pamiętam Beckera jeszcze z występów na korcie, wyjątkowo udany gość się trafił - do tego "sztik" rządzi... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Wczoraj rzuciłem okiem to TG US i faktycznie sposób pokazywania aut po prostu miażdży :blink: Prowadzący nie są jakoś specjalnie nachalni, ogólnie da się to oglądać.

 

Co do wczorajszego TG to odcinek całkiem niezły. Test trzech hot hatch'y, wyprawa do Albanii i żenujący gość :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o którym odcinku US mówicie? z nudów chyba obejrzę

co do UK akurat mam fokę i na forum focus klub polska ostatnio się kłótnia rozpętała o owe znoszenie samochodu, mam już odpowiedź, wyprawa do albanii całkiem ciekawa, SIARPC - koleś tak nawijał, że większości nie zrozumiałem :), hot hatch test pokazał po co są te auta - mają dawać radość z jazdy. odcinek lepszy niż poprzednie, choć do najlepszych jeszcze brakuje sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla smaku jeżeli ktoś chce sprawdzić o czym mówię, to dla przykładu niech obejrzy sobie szósty odcinek (Finalgear), w szczególności test Morgana.

 

...meanwhile in the bentley... :lol2: wczorajszy TG niezły jak na tą serię - fajny film z Albanii, nieźle zrealizowane trzy hatchbacki, fajne newsy, a SIARPC... nawet, nawet, cudów nie ma, ale może być. Generalnie w końcu TG odżył. :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja nie przepadam jak dają "gwiazdy", które już były, i o ile ten gość nie za ciekawy (nie wiem w sumie kto to jest), to ogólnie wywiad był dość zabawny, fajnie sobie dogryzali.

 

Albania fajna, ładne widoczki, fajne motywy (szczególnie ucieczka), no i Bentley zmiażdżyl.

 

Focus śliczny, ale tylko z przodu. Nigdy tylu w tym aucie nie lubiłem, jednak podoba mi się że nie robią drastycznych zmian designu jak większość firm (choćby taki skok rewelacyjnego 206 do ochydnego 207).

 

Nowe Ferrari z newsów dość ciekawe, tylko czemu przód z 458? Dla mnie osobiście Ferrari robi najbrzydsze supercarsy, do Porsche czy Astonów nawet nie ma co startować, nawet Lambo i Jaguary wolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie ma marki, której każde auto było by ładne/piękne. Aston też nie każdy mi sie podoba. Tylko to są pojedyncze modele, u Ferrari jest na odwrót, pojedyncze modele się podobają. Z ostatniej dekady to tylko 360 mi sie bardzo podobało (choć to w sumie auto z ubiegłego wieku), 430 już dużo brzydsze, nie mówiąc o 599, czy ochydnych FXX, Enzo i 458.

 

Oczywiście to tylko moja opinia, preferuje klasyczne ksztalty bez kosmicznych udziwnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagani to najbrzydsze ze sportowych aut ;) obejrzałem best of TG US i moje zdanie jest takie, że prowadzący nie mają wogóle charyzmy i tego czegoś co by jednak przyciągało widzów, zdjęcia i same pomysły są ok, choć oczywiście większość już zrobili w oryginale TG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagani to najbrzydsze ze sportowych aut ;) obejrzałem best of TG US i moje zdanie jest takie, że prowadzący nie mają wogóle charyzmy i tego czegoś co by jednak przyciągało widzów, zdjęcia i same pomysły są ok, choć oczywiście większość już zrobili w oryginale TG.

 

tylko że chyba ich target nie ma takich wymagań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fajny odcinek, ten pierwszy to był wypadek przy pracy. Oglądając ten czułem się dokładnie jak oglądając stare sezony, co właśnie obecnie robię.

 

 

Życzenia dla Kubicy miły dodatek, nie myślałem że aż tak świeże te odcinki są. Fajnie jakby go w kolejnej serii zaprosili do zrobienia kółka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...