Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Oo obejrzałem ostatni odcinek serii, poziomem zdecydowanie nie odstawał od e1 czy e2, goście genialni, materiały genialne. nie wiem czy zauważyliście polski akcent w materiale o rally crossie Dołączona grafika mianowicie Hammond walczył o 3cią pozycję z saxo na którym była flaga polski. i na szybie ale też i naklejona w kilku miejscach, widać jakiś rodak złapał się na nagranie Dołączona grafika

 

Akurat ostatnio puszczają ten odcinek na TVN Turbo i właśnie wydawało mi się, że mignęła mi tam nasza flaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Top Gear. Nie ma to jak nie musieć czekać na torrenty. :)

Odcinek super, oprócz ostatniego materiału o nowym aucie które skonstruował Jeremy, który był taki sobie. Część z Bentleyem Conti GT spowodowała autentyczny opad kopary, ale więcej nie zdradzam. PS. Gościem jest jakiś rudy aktor z The Homeland (nie wiem który, bo dopiero mam zamiar obejrzeć ten serial), który opowiadał o wypadku motocyklowym, który przydarzył mu się w Londynie prawie dokładnie tam gdzie mieszkam, i w którym udział wziął pijany pielęgniarz ze szpitala w innej części Londynu, gdzie chodzę na regularne badania. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem obejrzeć jeszcze rano cały odcinek i dla mnie przeciętniak. Gość słaby, samochód Clarksona słaby, newsy słabe, dwa filmy o samochodach przeciętne. Taki odcinek do kotleta. Btw. Widać po May-u jak się strasznie postarzał między seriami. Btw2. Klapy na Huuuuyhhhhryeeehhhh genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej napisać. Genialny odcinek, wymiata po całości. Porządny, super zrealizowany film z genialnymi zdjęciami i rewelacyjnym zakończeniem = miazga. Bardzo dobre newsy i gość który po prostu wymiata, imo jeden z najlepszych siarpc w historii, odlot na całego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria całkiem fajna, ale prawdę mówiąc, to już jesteśmy przyzwyczajeni do top gear i dla tego nie robi na nas takiego wrażenia jak kiedyś.

 

Ta toyota całkiem fajna jest, widziałem u siebie pod centrum handlowym stała, szkoda, że nie w środku, bo była cała brudna, szyby zaparowane no i drzwi zamknięte :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze top gear to dla mnie bardziej rozrywka z sentymentu. Większość testów aut oglądam na youtubie. Mam zasubskrybowane parę kanałów i prawie codziennie są nowe świetne materiały do obejrzenia. W godzine można się dowiedzieć o najlepszych autach więcej niż z całego sezonu TG.

Od siebie polecam w kolejności od najbardziej ulubionych:

1: drive bardzo dużo świetnych materiałów, w tym testy Chrisa Harissa, które są imo najlepszymi w całej tv/internecie. Teraz co tydzień leci materiał o produkcji Koenigsegga, szef Christian Von Koenigsegg oprowadza po fabryce i pokazuje ile pracy wchodzi w projekt i produkcję nowej Agery R. 1-sza liga

2. Mighty Car ModsAmatorski kanał. Dwóch walniętych australijczyków bawi się tanimi (jak na australię) japońskimi autami, tuningują, naprawiają, psują, sprawdzają różne mity w poważnym tuningu i wiejskie tuningi dla jaj. Początkowe sezony raczej lipne, ale 3 i 4 imo super. Ciuka Marty'ego zawsze mnie rozśmiesza, ale pewnie ich styl bycia niektórych będzie wkurzał. Właśnie zaczął się sezon 5, gdzie kupili zdezelowanego Nissana 180sx i naprawiają go, żeby zrobić z niego driftowóz i co tydzień jest z tego odcinek.

3: Jay Leno's Garage za Leno nie przepadam, ale kolekcję niesamowitych fur od samego początku motoryzacji ma wielką i używa ich zamiast trzymać w garażu dzieląc się wiedzą i ich ciekawymi historiami z internautami. Niektóre eksponaty miodzio. Zazdroszczę gościowi.

4: Motor Trend Kanał jednego z najważniejszych hamerykańskich czasopism motoryzacyjnych Też dużo testów i porównań i innych materiałów, przeważnie wysokiej jakości (chyba, że traficie na denerwującego grubego kolesia z brodą) Mają świetnego kierowcę testowego, który sprawdza czasy na Laguna Seca.

5. evo TV Kanał angielskiego czasopisma. nie produkują tak dużo materiałów jak drive czy mt ale jak już to konkretne.

6. Car and Driver Jw. tyle, że biedniej.

 

Jak ktoś ma coś godnego polecenia, to chętnie przygarnę linka.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, bo TG to show rozrywkowy a nie program informacyjny. Drive i Jaya Leno też mam w subskrypcji (lubię gościa, jego podejście do tematu samochodów jest genialne), resztę obadam - dzięki. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry odcinek. Zaczęło się słabym testem, ale już na "all we know is, he's called the Stig" nadrobili poziom i dalej już było z górki: newsy, test nowego cee'd genialny. Gość słaby, ale... Do testu Hammonda można by się przyczepić, że film ma potencjał na bycie genialnym, ale nie do końca udało się to uchwycić i jest tylko "dobry". Rugby dobre, nie wiem w sumie dlaczego, ale oglądało mi się to najlepiej z tego rodzaju eventów. W skrócie: jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...