Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

slabo widze ten top gear. owszem, wychodza fajne nowe samochody i ich recenzje sa bardzo spoko. mclaren p1 jest prawdopodobnie genialnym samochodem to i recka wyszla fajnie. zenvo z 3 odcinka tez jest ciekawym autkiem i tez sie przyjemnie ogladalo, choc wydawala mi sie troche krotka. oczekiwałem, ze clarkson tez bedzie bardziej wyrazisty, bo jednak samochod z 1000km, napedem na tyl i z wylaczona kontrola trakcji wydaje sie niezwykły. natomiast odczułem wrażenie jakieś takiej obojętnosci. trip byl natomiast nudny. to zadanie z jaknajwzszym zuzyciem paliwa bylo fajnym urozmaiceniem, ale ogolnie bylo nudno, bo i samochody byly nudne (no fiesta ma jakies tam aspiracje do bycia hot hatchem, no i zdecydowanie najladniejsza). a juz ten wjazd do czarnobyla byl wogole załosny. wiem, ze to show i maja być zarty, no ale promieniowanie tam już od dawna nie jest szkodliwe dla ludzkiego organizmu, a miejsce jest teraz oblegane przez turystow i wycieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci znowu kiepski.. czemu tak mało o Czarnobylu? :( Mogli zrobić tor w Prypeci :mrgreen:

 

dzej, promieniowanie jest szkodliwe, w niektórych miejscach nawet bardzo. W końcu nie bez powodu budynek reaktora można oglądać tylko z pewnej odległości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

`Dla mnie bomba. Dużo śmieszniej i ciekawiej niż pierwszy odcinek. Troche jestem rozczarowany zenvo. Spodziwałem sie niesamowitego auta, a tu taki niewypał za górę kasy. Arinera będzie ciekawą konkurencją dla niego i mam nadzieje że wyjdzie lepiej (jak w ogóle wyjdzie ;-) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamster w G klasie AMG z dwoma osiami z tyłu w Dubaju mnie rozbawił, szczególnie z tym wkładaniem łba w nadkole i na tym wielkim jeepie na końcu.

Test dwóch nowych moich ukochanych caterhamów 7 obejrzałem z przyjemnością i czekam na cenę seven 160 u polskiego dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem - całkiem niezłe było. Lotus dawał radę. Mustang potwierdził jedynie powszechną opinię o amerykańskich mięśniakach.

A tych chorych psychicznie ludzi pod koniec 2 części to bym najzwyczajniej rozstrzelał - z tak porytym beretem nic nie da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zauważam, obniżyli loty, Clarkson stał się nudny, reszta się wypaliła, z tym, że to nie był nigdy program informacyjny gdzie rzucają danymi z tabelek. A może to po prostu nam się już przejadła ta trójka?

Edytowane przez SEKS_DESTRUKTOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zauważam, obniżyli loty, Clarkson stał się nudny, reszta się wypaliła, z tym, że to nie był nigdy program informacyjny gdzie rzucają danymi z tabelek. A może to po prostu nam się już przejadła ta trójka?

 

Jup przejadło się. Przypominam że jest trochę bardziej normalny Final Gear :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Gear się skończył. Stare odcinki były jeszcze o samochodach. Teraz robią tylko show a o samochodach niczego się nie idzie dowiedzieć ciekawego.

 

O kierwa. To idź automaniaka z prokopem oglądać.

Przecież TG nigdy nie był programem, w którym mógł byś się czegokolwiek obiektywnego dowiedzieć.

Tam downsizing zaczyna się od V8, jedyna zielona rzecz jaką w nim zobaczysz to najwyżej lamborghini w tym kolorze a i tak najlepsze na świecie auta robi jaguar mimo, że posiada je hindus od dywanów no i może trochę RR i bentley ale w tym już szkopy maczają palce.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej równoległej rzeczywistości Ty żyjesz? :lol:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Top_Gear_episodes#Series_Twenty-two

Grrr....

Jak klepałem w Google S22E01 lub S22E02, to wyskakiwał mi Patagonia Special. Wydawało mi się to dziwne (bo tak się nie oznacza specjalnych), ale po kilku napisach "Patagonia" odpuściłem.

Damn, jestem 2 odcinki do tyłu.

 

 

 

Wbijam tu:

http://www.reddit.com/r/TopGear/comments/2qmwrj/uk_season_22_episode_02_watch_download_thread

Większość linków skasowana. Wbijam linki "KAT: 1080i | 720p | SD"

A tam Patagonia.

Gdzie jak gdzie, ale na Reddit nie spodziewałem się, że ktoś nie odróżnia specjalów od zwykłych odcinków

 

 

 

EDIT:

Jak by ktoś miał problem ze znalezieniem, to trzeba dopisać:

 

site:cloudy.ec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...