Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak wiekszosc sie tu wypowiadajacych, jestem zagorzalym fanem serii Top Gear. Jak ktos slusznie zauwazyl niektore testy traca stronniczoscia, sa jednak tworzone przez ludzi (jak ja ;) ),dla ktorych motoryzacja jest pasja, a to wszystko okraszone dawka "angielskiego" humoru .

 

 

 

Orientuje się ktoś, czy istnieje możliwość dostania poszczególnych sezonów TopGeara w formacie cyfrowym? Ktoś tutaj pokazywał linki, więc może jest więcej? A, jakby coś "nie tego" to na PM zapraszam =].

 

Podlacze sie do pytania Lanselota.

 

 

Odpowiedz brzmi: istnieje :D. Dysponuje linkami do wszystkich sezonow,a umieszczone sa one na torentach. Mam, wiec pewne watpliwosci, czy je podawac tu na forum ( o pomoc w podjeciu decyzji poprosze moderacje - podpowiem ze na forum SR linki sa normalnie podawane ;) ). Ewentualnie zainteresowanych poprosze o kontakt przez PM .

 

 

 

To jeszcze mam takie trochę dziwne pytanie: która seria leciała ostanio w TVN Turbo? (...)

 

 

 

Ostatni sezon jaki mielismy okazje ogladac na TVN Turbo to sezon 7 ,tak wiec jestesmy na biezaco. Poslizg jaki ma TVN Turbo wzgledem premier na BBC wynosi przewaznie ok. 4 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę jeszcze wrócić do poprzedniego wątku. Ktoś napisał, że to wszystko w publicznej telewizji za publiczne pieniądze. No więc nie do końca. Sprawa wygląda tak, iż o ile mi wiadomo, to bilet wstępu do studia na czas kręcenia jednego odcinka jest droższy od biletów do kina (AFAIK 100Ł, a może więcej). Jeśli pomnożymy taki banknocik przez ilość ludzi w studiu, to mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że np co 5 odcinek mają "gratis".

Oczywiście na początku tak nie było, ale swoim wyjątkowym stylem i humorem wyrobili sobie "markę", która całkiem dobrze się sprzedaje. Trafili w niszę rynkową i teraz rządzą.

 

Tak samo jest z tym programem o grach (Enemy Terytory czy jakoś podobnie) na kanale Hyper. Sposób, w jaki opowiadają o grach jest na tyle wciągający, że możnaby ich słuchać nawet wtedy, gdyby opowiadali o Simsach lub o Kangurku Kao.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w którymś odcinku testowali polskiego poloneza z FSO :lol:

 

Gdzie można znaleźć ten odcinek? Jakiś *.avi albo coś? Bardzo jestem ciekaw jak wypadł ;)

Stary jaka beka byla :D

Na koniec podniesli go dzwigiem za tyl i z okolo 10m spuscili czolem w glebe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

To nie był TG. Link do avi juz padał na tym forum - poszukaj.

No jak nie, jak jezdzil nim ojciec-dyrektor z TG... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

"Ojciec-dyrektor" jak go nazwałeś ma też program autorski i to w nim testowal poloneza :P

Zwracam honor ;> Mam gdzies ten odcinek na dysku, moge pozniej wrzucic na jakis uploader, tylko niech ktos mi poda na jaki najlepiej, albo gdzie chce ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa seria - 8 zaczela sie 7 maja . TVN Turbo uraczy nas tym odcinkiem zapewne we wrzesniu...

 

3qu!l!br!um odbierz PM - zlagodzi to Twoje nerwy do nastepnego epizodu ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze ten odcinek w ktorym Jeremy uciekal Land Roverem przed czolgiem? potrzebuje komend dowodcy czolgu w mp3:> jak by ktos mial fajnie by bylo gdyby mi to przyslal arnie1(at)go2.pl :D dzieki z gory:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. To jest nowa seria.

Pierwszy odcinek nowej serii i już przepiekny Koenigsegg CCX. Nie uwierzycie, co zrobił z nim Stig. Pierwszy raz wypadł ostro poza tor i... uszkodził wóz. Tzn przynajmiej wyglądało to dość nieciekawie. Wpadł w opony, ale że autko było z tworzyw sztucznych, to w sumie nic wielkiego się nie stało. Poobijane trochę. Nie wiem jak z zawieszeniem, ale rewelacji nie było.

 

A tak z innej beczki, to pojawił się ciekawy konkurent Top Gear - nowy program pod tytułem "Vroom vroom". Jak nie trudno się domyślić, także angielski. To, co oni tam robią z samochodami to już paranoja. Np. test z jakiej wysokości trzeba upuścić samochód, aby silnik odmówił współpracy. Wyszło, że przy 4 metrach jest ok, przy 9 już nie. Na koniec zrzucili wóz (stare Volvo 740 bodajże) z 40 metrów. Był niższy niż Ferrari. ;)

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kenigzeg (jak to sie ku... pisze :D) rzadzi

 

poki co odeslali go do szwecjii, gdzie maja zamontowac spojler, a potem stig, niby ma wykrecic czas, lepszy od zondy o 2s : >

 

btw. ktory to sezon, z 2005go?

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że podanie linka do ich strony jest legalne to wiem ... tam sobie poszukajcie bo BBC oficjalnie wspiera torrenta na którym jest wiele odcinków już emitowanych w TV. : http://www.finalgear.com/shows/topgear/ oficjalna strona TopGear :D

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek który leci teraz w TVNT ogladałem jeszcze przed wakacjami :lol:

 

I jak zwykle TVNT "troche" go obcieła, bo jak ja ogladałem to testowany był także Prodrive P2.

Gdzieś juz było mówione że nic nie obcinają tylko taką wersję dostają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek który leci teraz w TVNT ogladałem jeszcze przed wakacjami :lol:

 

I jak zwykle TVNT "troche" go obcieła, bo jak ja ogladałem to testowany był także Prodrive P2.

OMG wycieli test P2? :| Niech wytną lepiej te wywiady z ludźmi których i tak 90% ludzi spoza UK nigdy nie widziało na oczy a nie testy samochodów, i to jeszcze takich :mur:

Edytowane przez bart3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...