Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oglądam i po kwadransie stwierdzam, ze to nic innego jak nieudolna próba naśladowania poprzedników...

Mam dokładnie identyczne wrażenie po obejrzeniu całości. Evans to taki skaczący pajac, który próbuje być jak Clarkson, Matt LeBlanc jest strasznie sztuczny, Sabine... cóż, podobnie jak cała reszta zapewne będzie się pokazywać tylko epizodycznie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uznałem że obejrzę więcej niż 1 odcinek. Pierwszy był beznadziejny, drugi całkiem niezły(Button w McLarenie, test SUVów też ciekawy), w trzecim F12 TDF i Focus RS fajne, reszta nuda. W czwartym Vulcan i Tesla bardzo dobrze zrobione. Swoją drogą Kilokush, weź tabletki uspokajające przed oglądaniem, bo pojawia się Hellcat ;)

 

Chris Harris ma świetne filmy, Eddie Jordan ma swój ciekawy styl a Rory Reid też daje radę. Wywalić pozostałych i byłby całkiem fajny program. Jasne że nie jest to stary Top Gear, ale ostatnie kilka sezonów też już nie trzymało poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uznałem że obejrzę więcej niż 1 odcinek. Pierwszy był beznadziejny, drugi całkiem niezły(Button w McLarenie, test SUVów też ciekawy), w trzecim F12 TDF i Focus RS fajne, reszta nuda. W czwartym Vulcan i Tesla bardzo dobrze zrobione. Swoją drogą Kilokush, weź tabletki uspokajające przed oglądaniem, bo pojawia się Hellcat ;)

 

Chris Harris ma świetne filmy, Eddie Jordan ma swój ciekawy styl a Rory Reid też daje radę. Wywalić pozostałych i byłby całkiem fajny program. Jasne że nie jest to stary Top Gear, ale ostatnie kilka sezonów też już nie trzymało poziomu.

 

 

f3dd6ab7ce1cc960fe13c495b15fd280a8ac1c02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Tobie nie chce się oglądać Evansa - http://www.theguardian.com/media/2016/jun/20/chris-evans-top-gear-sunday-bbc-viewers

 

Najniższa oglądalność w historii :lol: A jestem pewien że dalej będzie spadać. Ciekawe czy to ostatni rok TG w BBC czy zmienią prezenterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem. Ani jednego odcinka nowej ekipy nie oglądałem. Czekam na twór na Amazonie ;)

Podobnie jak ja, też czekam. Widziałem coś tam fragmentarycznie kawałek nowego odcinka ale nic żeby wciągało.. a ten pajac..super że odchodzi ale czy to uratuje oglądalność? Może przed dalszym spadkiem co najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 10 godzin pierwszy odcinek The Grand Tour jest już oficjalnie dostępny, ale tylko dla nielicznych(UK, USA, Niemcy, Japonia). W pozostałych krajach Amazon Video i Amazon Prime mają być dostępne od 1 grudnia, 8 EUR/m-c za Video i 9 EUR/m-c za Prime. Jeśli warunki będą pozwalały płacić miesięcznie i rezygnować w dowolnym momencie to moim zdaniem warto wykupić dostęp przynajmniej na 3 miesiące na The Grand Tour.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po drugim odcinku The Grand Tour, co tu dużo mówić, jak dla mnie wielka trójka jest bezbłędna w swoim stylu. Top Gear, szczególnie z rudym pajacem (którego się na szczęście pozbyli), nie ma startu. Ale trzeba zauważyć, że TG to program ze znacznie większym nastawieniem na samochody, podczas gdy w TGT samochody są tłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...