Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie obejrzałem 1 odcinek wszystko mi się podobało a teksty leciały fajne, nawet to budowanie drogi było niezłe no i ten Jaguar :razz:

 

W natarciu 2 i 3 odcinek. :)

Warto obejrzeć. Szczególnie 3 odcinek. Wyprawa do USA... niesamowite. To trzeba zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle mnie wgięło jak robin faktycznie wystartował i to w stylu oryginału :)

No i najlepsze że to była w Europie największa i najmocniejsza niekomercyjna rakieta.

 

No a brabus - cudo cale w czerni :)

 

Aha: "nie wieszaj motorow na 'cool wall', zobacz co sie z nia potem robi" ;-)

Edytowane przez ^BerZerK^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o test na torze? ...SAW miażdży :OOOO

Tak, test na torze. Wspominali że wydaje się szybsze od 430 więc fajnie by było to sprawdzić. Bo po onomatopejach Clarksona pokazujących jak samochód jest szybki niewiele można wywnioskować, zwłaszcza że są już troche nudne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nim będzie to trochę trzeba będzie poczekać.

 

Fajnie się sprzeczali o porsche :D Mercedesik poezja :rolleyes: co do rakiety beznadziejne to było. :mur: No i jak zawsze można polać z jazdy sławnych osób. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem ostatni odcinek, top gear space program wymiatal

W 100% się zgadzam. Już nawet olać samochody, ale numer z rakietą :blink: Kosmos po prostu!!! :blink:

 

Przy okazji widać, jak się z pracą realizatorską rozwijają, bo ujęcia startu genialne - w kółko mogę oglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos 9 serie na dysku? moglby udostepnic gdzies? lub 6 ? podjacie cos na PW :) , mam cala 7 i 8

Mam wszystko, co do tej pory wyszło (kompletne serie 1-8 i ep. 1-5 z 9-tej).

Ale z udostepnieniem będzie problem - duże ograniczenia sieci...

 

a kiedy bedzie nowy topger w tvn turbo?

Pewnie ze standardowym opóźnieniem jednego sezonu i więcej => moooże przy dobrych wiatrach w wakacje, ale raczej po...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko, co do tej pory wyszło (kompletne serie 1-8 i ep. 1-5 z 9-tej).

Ale z udostepnieniem będzie problem - duże ograniczenia sieci...

Pewnie ze standardowym opóźnieniem jednego sezonu i więcej => moooże przy dobrych wiatrach w wakacje, ale raczej po...

skad to masz :D ?? serie 9 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdradze Ci moja tajemnice mam poblokowane p2p

A utorrent i szyfrowanie naglowkow pakietow? Jeszcze nie widzialem takiego providera zeby sobie z tym poradzil ;)

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa browce postawie Ci ftp.

eh jak to w polsce cos za cos, ciezko teraz znalesc ludzi ktorzy pomagaja nie chcac niz w zamiar....

 

A utorrent i szyfrowanie naglowkow pakietow? Jeszcze nie widzialem takiego providera zeby sobie z tym poradzil ;)

moze sie uda ale nie chce mi sie w to bawic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem oglądać (z tego co zrozumiałem) ostatni szósty ep tej serii. Jak zobaczyłem te home-made limo to dosłownie spadłem z dywanu na podłogę ;ooo Ci goście są debeściarscy. Jednakże podsumowując ten "niby" sezon, był genialny w kategorii takich oto "eksperymentów" ALE! bardzo cieńki pod względem testów nowych aut (zapamiętałem jedynie Veyrona). No ale cóż... do zobaczenia w lato w nowej serii a tymczasem za parę tygodni "special TOP GEAR OF THE POPS" ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...