Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

kiedy zaczna do ku*** puszczac jakies ciekawe odcinki na TVN Turbo?

Rano oglądałem jakiś stary gdzie gościem był aktor z Sturskiego i Hutcha. Pewnie po wakacjach będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeremy Clarkson zapowiedział koniec słynnego programu "Top Gear". Szefowie BBC zaprzeczają - czytamy w serwisie BBC News.

Clarkson na zakończenie ostatniej serii zapowiedział, że nie będzie kontynuacji programu. Rzecznik BBC kategorycznie zaprzeczył.

 

Wówczas Clarkson powtórzył swoje oświadczenie, tym razem na łamach "The Sun": - Mogę tylko powiedzieć, tu i teraz, nie będzie kolejnej serii. I znów odpowiedział mu rzecznik BBC.

 

- "Top Gear" powróci. Jesienią zostanie wyemitowane nowa, dziesiąta seria. - powiedział - Spodziewamy się, że cała trójka (Clarkson, Hammond i May) w nich wystąpi - dodał. Odmówił jednak podania szczegółów oraz skomentowania różnic zdań, co do przyszłości programu.

 

Program powrócił na antenę BBC Two w styczniu po 4-miesięcznej przerwie spowodowanej wypadkiem Richarda Hammonda. W Polsce program można oglądać w TVN Turbo.

http://wiadomosci.onet.pl/1501442,327,item.html

 

 

EDIT:

Troszkę wyolbrzymiają/naginają (jak to Onet), bo nie powiedział wprost, że nowych serii nie będzie, tylko że nie wie, kiedy wrócą. Własnie specjalnie obejrzałem końcówkę 6-go odcinka i poniżej cytacik ostatnich słów:

 

On that bombshell it's time to end the show and the indeed the series. Ehm, we've no idea when we'll be back. I'll tell you something though: the three of us will be back here to record a special 'Top Gear of the Pops' for 'Comic Relief' in a couple of weeks. We hope to see you then...

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten odcinek, ale nie odniosłem wrażenia, że chciał powiedzieć o końcu Top Gear... Dziwne... Potem spiker mówi, że Top Gear powróci w lecie w nowej serii, co potwierdza słowa rzecznika BBC.

 

Może Clarkson dostał jakąś intratną ofertę pracy i chce zrezygować... Dla mnie to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzisiejszy odcinek z podróżą z Miami do Nowego Orleanu był zarąbisty. Świetne było "pożywianie" się tym co znajdą padłego przy drodze :lol: Jeremy oczywiście musiał zaszaleć :lol: Super też było namalowali sobie na carach kilka tekstów mających wkurzyć "tubylców" z Alabamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten odcinek byl;). Jeden z lepszych w ich historii. Ale ta dzielnice w MIAMI co pokazywali to nie bylo tak zle jeszcze. Z 3 lata temu przejezdzalem przez typowe murzynskie ghetto w chicago to bylo jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak ją załadowali :-P

Pewnie dźwigiem... Albo znalazł kilku amerykanów zainteresowanych zarobieniem 5$, którzy pomogli mu władować krowę na dach. Ciekawe, czy tak naprawdę zjedli choć trochę mięsa od tej krowy.

 

Tak a propos samego odcinka, to niestety brakowało w nim paru scen z oryginalnej wersji. Szkoda, że nie pokazali burzy... Dla niewtajemniczonych - Hammond mówił przez krótkofalówkę Clarksonowi jak ma jechać, bo jego wycieraczki nie dawały sobie rady z deszczem.

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos samego odcinka, to niestety brakowało w nim paru scen z oryginalnej wersji. Szkoda, że nie pokazali burzy... Dla niewtajemniczonych - Hammond mówił przez krótkofalówkę Clarksonowi jak ma jechać, bo jego wycieraczki nie dawały sobie rady z deszczem.

No i jeszcze jak rozmawiali z truckerami :D. Najlepszy odcinki to dopiero przed wami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dźwigiem... Albo znalazł kilku amerykanów zainteresowanych zarobieniem 5$, którzy pomogli mu władować krowę na dach. Ciekawe, czy tak naprawdę zjedli choć trochę mięsa od tej krowy.

 

Tak a propos samego odcinka, to niestety brakowało w nim paru scen z oryginalnej wersji. Szkoda, że nie pokazali burzy... Dla niewtajemniczonych - Hammond mówił przez krótkofalówkę Clarksonowi jak ma jechać, bo jego wycieraczki nie dawały sobie rady z deszczem.

Ja akurat ogladalem ta wersje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Działają Wam linki do 5 i 6 odcinka serii 9 na finalgear.com?

Jakie są inne źródła programu (http/ftp)? BBC Prime nie mam, a na wersję PL to długo trzeba czekać. ;)

 

Edit:

Pytanko nie ważne. Jak by co, to PM, aby nie oberwać. ;)

 

Thx: Prog (PM) + thuGG. 5 i 6 odcinek w planach.

 

Eh, szkoda że im się ten statek kosmiczny rozbił. Z drugiej strony całkiem ładna eksplozja. Chyba jedna z nielicznych, które nie były wynikiem efektów specjalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...