Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się tam nie podoba, ale jak już chcesz sprawdzić, to nie zaczynaj od pierwszego odcinka bo jest tragicznie nudny i możesz sobie wyrobić niewłaściwe zdanie. Ogólnie raczej nieudolna kopia oryginału. Nie ma sobie co zawracać głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbierałem trochę odcinków i oglądam z zaciekłością wariata.

Niesamowity klimat chłopaki tworzą.

Ale niestety nie potrafię dorwać sezonów 2 do 4 :/

 

Na wikipedii zszokowałem się gdy przeczytałem o kilku faktach.

Czy wiecie, że Top Gear to historia ciągnąca się od ponad 30 lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nadrabiam zaległości.

Do którego sezonu leciało to na tvn turbo ?

Nadrobiłem 11 serię i jestem w połowie 10 serii. I tych wiem że nie było.

A niżej ? 9 serię puszczali ?

9 seria była na TVN Turbo. Najgorsze w tych odcinkach puszczanych w tv jest to, ze usuwają średnio jakieś 10-15min z odcinka.

 

@Kaeres:

Druga seria jest dość kiepska według mnie. Za to braku 3 i 4 naprawdę możesz żałować ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Gear Australia - po obejrzeniu wszystkich odcinków jakie do tej pory ukazały się, to imo porażka - taki 5'th z ukradzioną nazwą. Nudne, bez polotu, ze słabymi filmami i sztucznie próbującymi być śmiesznymi prezenterami. Jedyny fajny pomysł, to "What were they thinking" - fajnie rozpoczęte w pierwszym odcinku, ale potem już zamulone. Do tego trasa, której opis dostępny jest podobno gdzieś na ich stronie - w angielskim w pierwszych seriach zawsze była mapka, także można było się przez te odcinki "nauczyć" jej - w TGA to po prostu "jakaś trasa" z "jakimiś zakrętami".

 

Sezon 12 bardzo dobry - świetny show (12x06 - genialny "cool wall" :lol2: ), widać w tym kierunku idzie seria - niby dobrze, ale brakuje mi filmów tej klasy, co w seriach 5-7 (7 szczególnie - imo najlepsze w historii)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem,

ale oglądał już ktoś: Top Gear Russia ?

 

Emitowany był już pierwszy odcinek serii. Ciekawe czy lepsze niż wersja australijska.

Widać chętnych na licencję na program było więcej... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejne kopiowanie oryginału... żal.pl, po co robić identycznie to samo, taka sama oprawa te same motywy przewodnie, rywalizacje, nawet klony Clarksona, Hammonda i Maya, do mnie to w ogóle nie trafia, zero własnej inwencji ani krzty własnego pomysłu tam nie ma, to nie jest kupienie licencji, ruski kupili chyba całe scenariusze do serii, nawet nie obyło się bez ruskiego odpowiednika "Some people say..." przed czasówkami stiga, żal.pl.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu i szacunku dla Michaela, mógł brać udział w TG bo w F1 nie jeździł od jakiegoś czasu a wcześniej i tak można było bo TG są nagrywane sezonami a nie co tydzień z kameą nowy odcinek na bieżąco. W lapach był lepszy od gości z F1... a sam M jest kierowcą testowym ferrari xD Osobiście nadzorował i doradzał w konstrukcji enzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że on kierował FXX nie ulega wątpliwości, ale czy to on był stigiem w poprzednich seriach? We wszystkich na pewno nie, ale może w jakiejś jednej faktycznie. Poza tym na końcu Clarkson mówi "I don't think that Michael Schumacher is the stig" I tak nie będziemy wiedzieć. :P A wczorajszy odcinek wydawał mi się jakiś pusty. Główny wyścig mnie nie interesował, Lotus Evora jakiś nijaki, newsy krótkie i mało śmieszne. Tylko FXX wywołał opad szczeny. wyglądał na kółku jakby puścili film w przyspieszonym tempie. ;-)

 

PS. Na końcu spikerka BBC mówi "On BBC3 another fast car fixed for you in 25 minutes with today's Formula 1 Braw ...(eee) British Grand Prix highlights" :lol:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co prawda nie oglądałem tego odcinka, ale masz rację Niemiec, takie Caparo T1 zrobiło czas bodajże 1.09, a zostało ściągnięte z tablicy mimo, że można nim jeździć po drogach, powodem zdjęcia z tablicy był za mały prześwit nie pozwalający przejechać po śpiącym policjancie. BTW jaki czas zrobiło FXX i jaka to była wersja, ta pierwsza czy Evoluzione?

 

 

Co do Schumiego i Stiga, pamiętajcie, że to tylko show, z każdego mogą zrobić Stiga.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...