Jump to content
Sign in to follow this  
karololszewski

Top Gear

Recommended Posts

14x02 dużo lepszy od pierwszeo odcinka serii: świetne zdjęcia i realizacja materiału o Audi, genialne "how hard can it be?" i w końcu ciekawe newsy.

Dla mnie gorszy niż odcinek 1 bo mało treściwe to było, choć za to naprawdę jest się z czego pośmiać. Ale oby ostatni taki w serii... ;-)

The duel trochę bez pomysłu zrobiony (Na najszybszym celebrycie w offroadzie myślałem że usnę). Tylko część z najlepszym autem do driftingu była znośna. Wolałem poprzednie filmy clarksona właśnie z good bad and ugly na czele.

Edited by Sysak

3 odcinek mega fajny. Same Ciekawe rzeczy Szczególnie materiał o najwspanialszym producencie aut na świecie miodzio. Lamborghini Galardo Balboni też świetne. Okrążenie Stiga :lol:. Ogólnie tylko, przyczepa-sterowiec to nieporozumienie i strata czasu. Polecam

Edited by Sysak

Mi nie podszedł, sterowiec do [gluteus maximus], już przesadzają z tymi ich pomysłami, za mało Lambo w tej części o Lambo, newsy słabe, materiał o Lancii ok, wywiad tez ok. Ogółem, racej lipa.

Spoko odcinek

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "S14E03"
Myślałem, że się poleje jak May lawirował między samolotami nad lotniskiem :D

I jak zwykle karawaning został zmieszany z błotem.

Morris Marina z fortepianem na dachu bezcenny :)

No i najlepsze dla mnie - LANCIA !

Kurcze aż ciary na skórze miałem.

Żałuję jedynie dwóch rzeczy.

Że nie dali na tor Lambo Boldini oraz że kitcar nie pobił ich angielskich furek.

Edited by Kaeres

Lancie byly super (stratos i delta to ciary niezle budzily), a zastanawia mnie ze nikt po za mna? nie zauwazyl ze uzyta przyczepa byla produkcji polskiej - niewiadowska, model bodajze 126n - tzw maluchowska.

Jak chcecie więcej tego Lambo to obejrzyjcie najnowsze DVD Hammonda o tym jak to jest być prezenterem Top Gear.

O Lambo Boldini naczytałem się już w listopadowym TG (gazeta).

Jednym słowem zabójcze auto ale tylko dla wprawnego kierowcy bo tylko taki wykorzysta ten samochód.

O 21:30 można oglądać tutaj: http://www.justin.tv/ctv_12 Teraz leci S1E1 ;-)

I już po. Tym którym spodobał sie test fiesty rok temu powiem, że będą happy. ;-) Top gear przetestowało nowe Twingo 133 cup i udowodniło jest totalnie szalone. :lol: Porównanie X5M i Q7 V12TDI z RangeRoverem V8 supercharged trochę nudne, gość też.

Edited by Sysak

14x03 - dobry odcinek, świetnie zrealizowany materiał o Lancii, podobnie ten o Stratos kit-car. Dobre studio, ciekawy materiał z lambo. Tak trzymać.

14x04 - widać, że pierwszy odcinek tej serii był wypadkiem przy pracy: kolejny świetnie zrobiony film - terenówki. Może do poziomu mitycznej serii siódmej nie dociąga, ale jest już całkiem blisko. Minimalnie słabszy technicznie materiał o renówce, ale też bardzo na plus. SIARPC w tej serii

Co Wy z tymi mitami o 7 i 8 serii ?

Specjalnie je odświeżałem ostatnio i co prawda są przednie ale tak jak pozostałe mają swoje mocne i słabe strony.

Nie my. Kolega KHOT ma delikatnie mówiąc inny gust i jemu się podoba zupełnie co innego :wink:

Ogólnie odcinek nie był szokujący i miałem wrażenie, że starają się odkurzać stare pomysły (wyścig na lotnisku w odniesieniu do wyścigu autobusami w odcinku 5'tym serii 12'tej i Twingo w odniesieniu do Fiesty), aby uatrakcyjnić show. Twingo całkiem niezłe i pociągnęło trochę cały odcinek, ale ogólnie bez rewelacji :) pzdr

Pewnie mają kilku kierowców, jaki to problem ubrać każdego w biały kombinezon i kask.

Co do ostatniego odcinka, to był ok, ale znowu przetestowali auta na mokrym torze, nie lubię tego.

Pewnie mają kilku kierowców, jaki to problem ubrać każdego w biały kombinezon i kask.

Co do ostatniego odcinka, to był ok, ale znowu przetestowali auta na mokrym torze, nie lubię tego.

Gdyby testowali tylko na suchym to mielibyśmy dopiero inaugurację 6 sezonu :)

S14E04 - idealnie podsumowali wielgachne SUV`y, z gigantycznymi silnikami, które i w terenie i na torze i do użytku codziennego są po prostu useless and pointless :)

Czy wyczyn w kanale był prawdziwy czy to tylko trick komputerowy ?

Jeżeli Clarkson to zrobił to biję pokłony.

Ogólnie odcinek średni ale jak każdy must see :)

Edited by Kaeres

Mało o samochodach ale odcinek piąty całkiem udany moim zdaniem.

Zapowiedzieli też "specjala" na 27-go.

Edited by KaszaWspraju

A ja myślę że producentom brakło rozmachu i polotu. To już 5 odcinek, który jakoś specjalnie mnie nie zainteresował (no może poza sterowcem i kilkoma innymi akcentami w poprzednich odcinkach), oby cała seria nie była w takich klimatach.

http://transmission.blogs.topgear.com/2009...-where-were-at/

Kto duka po angielsku może sobie przeczytać wypowiedź Andy'ego Wilman'a. Ogólnie wiele osób narzeka na obecną formę Top Gear, ale fajnie się dowiedzieć jak to wygląda ze strony ekipy. :)

Aha, no i niedzielny special z Ameryki Południowej zapowiada się obiecująco. :)

S14E05 - najgorszy odcinek ever.

S14E06 - świetny odcinek nawiązujący do najlepszych z każdej serii. Uwielbiam ich podróże, a tą zaliczam do jednej z najlepszych.

Polar, Wietnam , Afryka, nawet Usa dla mnie lepsze jako "specjale". Pominięto całkowicie moment wybierania samochodów, szkoda, krótka nota: kupili je w internecie.