Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem bardzo dobry odcinek, zaczęli z wysokiego C, potem news, dalej - pierwszy gość - dawno nie był tak dobrego materiału z zaproszonym, potem musclecar razem z niemieckim zajebiście brzmiącym wozem, zakończany okrążeniami czasowymi. Na koniec druga gwiazda w rozsądniej cenie i zakończenie testu z otwarcia programu.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja co drugie ujęcie z ich testów mógłbym mieć na tapecie. ;-) Jak zobaczyłem początek pierwszego odcinka z Bentleyem Supersport i walką bokserską to mi opadła szczęka.

Ostatni odcinek mega. BTW. też jestem zakochany w quatroporte. :wub:

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zawiedziony nowym odcinkiem. Tylko 1 krótki test 2 fajnych aut, krótkie newsy w których nie było prawie nic o nowych samochodach i długie porównanie domów samochodowych, którego jeszcze nie widziałem, ale raczej mi się do tego nie pali. :-| next please!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni oglądam wszystkie odcinki po kolei i doszedłem do wniosku, że te gwiazdy w samochodzie za rozsądną cenę to jedna z nudniejszych części programu. Zazwyczaj to przewijam. Do tego obecnie w 6 serii przewijam fragmenty o piosenkach. Złapałem się nawet na przewijaniu reportażu o Maserati Coupe - NUDA. Generalnie im dłużej oglądam, tym bardziej dochodzę do wniosku, że najciekawsze fragmenty to gdy testują normalne samochody lub ścigają się. Pojedynczy test jest średnio ciekawy, a jak jest to supersamochód to już zaczyna wiać nudą. Dużo ciekawsze są także klasyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni oglądam wszystkie odcinki po kolei i doszedłem do wniosku, że te gwiazdy w samochodzie za rozsądną cenę to jedna z nudniejszych części programu. Zazwyczaj to przewijam. Do tego obecnie w 6 serii przewijam fragmenty o piosenkach. Złapałem się nawet na przewijaniu reportażu o Maserati Coupe - NUDA. Generalnie im dłużej oglądam, tym bardziej dochodzę do wniosku, że najciekawsze fragmenty to gdy testują normalne samochody lub ścigają się. Pojedynczy test jest średnio ciekawy, a jak jest to supersamochód to już zaczyna wiać nudą. Dużo ciekawsze są także klasyki.

 

Generalnie się zgadzam. SIARPC oglądam głównie "z obowiązku", testy supercarów są zwykle mało ciekawe, bo większość z nich sprowadza się do "paaaaałeeeer!", mało w nich treści. Mimo wszystko zależy to od konkretnego filmu, są ciekawe testy supercarów, a są też durne testy zwykłych samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni oglądam wszystkie odcinki po kolei i doszedłem do wniosku, że te gwiazdy w samochodzie za rozsądną cenę to jedna z nudniejszych części programu. Zazwyczaj to przewijam. Do tego obecnie w 6 serii przewijam fragmenty o piosenkach. Złapałem się nawet na przewijaniu reportażu o Maserati Coupe - NUDA. Generalnie im dłużej oglądam, tym bardziej dochodzę do wniosku, że najciekawsze fragmenty to gdy testują normalne samochody lub ścigają się. Pojedynczy test jest średnio ciekawy, a jak jest to supersamochód to już zaczyna wiać nudą. Dużo ciekawsze są także klasyki.

 

Zgadzam się nie wiem czy nie lepiej jakby przekształcili TG w program przyrodniczo/geograficzny :wink: bo tak naprawdę to najciekawsze odcinki są wtedy gdy odwiedzają jakiś kraj albo w super sportowych autach albo w starych wrakach za xxxx funtów. Kiedyś oglądałem "śmieszne pseudogwiazdy w nieśmiesznie wolnym aucie", ale od dłuższego czasu przewijam to nudy i tyle nie licząc Rubensa.

 

Tom Cruise i Cameron Diaz w gów.nianym koreańskim hatchback-u :lol:

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam, ale te ich gwiazdy są dla mnie zupełnie obce i nudne jak flaki z olejem. Jak jeszcze rozmawiają o samochodach, to jest ok, ale jak opowiadają jakieś dyrdymały z ich życia, to przewijam od razu. Podobnie przynudzanie występuje przy kolejnych Ferrari, Lambo czy Porsche - NUDA. Wolę posłuchać o klasykach albo tanich hatchbackach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu doczekałem się naprawdę dobrego odcinka TG, tak to powinno wyglądać. Szczerze to nie spodziewałem się, że przetesestują Veyrona SS na torze, brawa dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli sobie dorzucić Hamiltona aby zrobić to porównanie ?

Hamilton nie będzie taki jak Senna choćby wygrywał teraz wszystko do końca istnienia F1 !

Nie ma tego samego - jak to brytole mówią - attitude.

 

Lepszy materiał o Sennie oglądałem kiedyś na Discovery.

Ale ten też był niczego sobie.

Veyron znów rządzi, a opony na szczęście wytrzymały :)

Zmiana nazwy Gambon na Cruise :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli sobie dorzucić Hamiltona aby zrobić to porównanie ?

Hamilton nie będzie taki jak Senna choćby wygrywał teraz wszystko do końca istnienia F1 !

Nie ma tego samego - jak to brytole mówią - attitude.

No, ja tam bardziej widzialbym Buttona, no ale ja ogolnie nie lubie Hamiltona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...