Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

3 odcinek bardzo mi się podobał, przypominał mi stare odcinki z sezonów 6 czy 7, chciałbym widzieć więcej takich.

 

4 odcinek też był bardzo dobry, zmiażdzyło mnie to, że mieli Zondę Tricolore (IMO najlepsza Zonda ever, na mojej tapecie od dawna wisi), Zonda R, wiadomo tez wypas, szkoda że nie mieli jeszcze testu Cinque.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kolejny świetny odcinek, miejscami miałem niezły polew z tym pługiem (najlepsze było jak Clarkson nurkował w śniegu). Uwielbiam takie filmy.

 

SIARPC nie znam, ale było spoko, Lubie jak gadają o pier-dołach, było bardzo zabawnie, a po rozmowie Hammond i May mieli ciekawe miny.

 

 

Z tego co widzę to tylko jeszcze jeden odcinek? :(

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeszcze mi sie przypomniało, że mi podpadł Clarkson jednym zdaniem:

 

"... but that's like going out and buying a PlayStation wargame that isn't Call of Duty ..." ;)

 

 

 

A podczas wywiadu ten koleś z "ooooooh" mnie rozwalił totalnie, już ten moment chyba z 20 razy powtórzyłem, miażdżące 10 sekund.

 

" ... or did you go through a period of a Rabbit or a ... whatever ... " - to też było świetne.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW M3 takie nijakie było

 

Czy ja wiem. Puenta była wyśmienita. :)

Generalnie 2 ostatnie odcinki odnotowały u mnie znaczną poprawę. No i pierwszy raz od dawna (jeśli nie pierwszy raz w ogóle) udało im się coś zrobić i nie spierniczyć po drodze - projekt pługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie odcinki całkiem fajne, chociaż akurat kombajn nie przypadł mi do gustu.

 

Obejrzałem sobie przed chwilą ponownie 15x06 i serio: film z Ferrari 458 Italia to imo jeden z najlepiej zrealizowanych materiałów TG ever - zdjęcia, montaż, wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej odcinków na serie przypada, pamiętam czasy z 11, 10, 9 epizodami... teraz 6 co pół roku ? ....

 

To co spowodowało, że top Gear mi się spodobał to super puenty, humor, zadania, pomysły...

pare lat temu...

 

Ciekawe czy gdybym teraz zaczął dopiero oglądać TG to czy zostałbym fanem ? a Wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyją swoją własną legendą.

Fanem nigdy nie byłem i nic nie wskazuje na to, żebym nim został.

 

Spośród (w miarę nowych) odcinków pokazywanych na BBC Knowledge obejrzałem urywki kilku (w przerwie reklamowej na innych programach) i nic jakoś szczególnie w pamięć mi nie zapadło, ani nie zaciekawiło na tyle, żeby obejrzeć całość. Jedynym wyjątkiem był wypad na biegun, gdzie jechali dość ciekawie zmodyfikowaną Toyotą. Nic ponadto.

Albo inaczej ujmując - ten program to dla mnie dobry wypełniacz, kiedy nie ma już naprawdę nic innego do obejrzenia, książki i gry akurat się skończyły, a jest zbyt wcześnie, żeby położyć się spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TG z serii na serie jest coraz słabszy, po 1 kończą się im chyba pomysły a po 2gie podcinają im coraz bardziej budżet, ale jak by nie było Clarkson z ekipą cały czas trzymają dobry poziom i naprawdę wolę sobie obejrzeć np powtórkę wyrpawy do Boliwii czy np do Stanów itp. fajnych odcinków z dobrym humorem aniżeli nowy odcinek Automaniaka z drętwymi jak laska babki kawałami na temat hajsu i swojej zajebistości w wykonaniu Prokopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie obejrzyj wszystkie odcinki od pierwszego sezonu - można natrafić na StreetFire. Świetnie się ogląda i wtedy dopiero widać, że TG to nie jest widowiskowe rozbijanie aut czy jeżdżenie Ferrari i Lambo, ale specyficzny klimat i humor. Jednak im późniejsze odcinki, tym mniej przyjemności oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie obejrzyj wszystkie odcinki od pierwszego sezonu - można natrafić na StreetFire.

 

Wszystkie odcinki wszystkich serii, do tego America, Australia i Fifth Gear są dostępne na FINALGEAR

 

Wielka szkoda, że to już ostatni odcinek tej serii, ale chyba najlepszy. John Prescott - genialne, facet ma jaja żeby przyjść do TG, świetne SIARPC! Porównanie klasyków super... dobrze nakręcone, świetnie zrealizowane, miód. Następny w kolejności wyścig, z bardzo dobrymi zdjęciami, mocny materiał. To wszystko plus dobre newsy, fajny cool wall i odcinek mogę nazwać jednym z tych do których będę często wracać. Jedynie film z May'em nie do końca dotrzymał kroku reszcie materiału, ale generalnie też jest dobrze. ^_^

 

Tja, dostępne - szkoda że przez torrenty.

 

...em... nie bardzo rozumiem w czym problem. :unsure: Edytowane przez KHOT
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obejrzałem ostatni odcinek tej serii. Heh, aż się łezka w oku zakręciła na filmie o Ferrari i Porsche. Potem całkiem nie najgorszy wyścig nowego Jaguara. Taki TG chciałbym oglądać zawsze. Do pełni szczęścia brakuje mi jedynie testów nowych zabawek ze stajni BMW ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesla pozwała Top Gear - Moto - WP.PL

:lol:

 

(mam nadzieję, że to żart primaaprilisowy, bo jeśli nie, to Tesla ma nierówno pod sufitem :D)

 

ed. a jednak nie: http://transmission.blogs.topgear.com/2011/04/02/tesla-vs-top-gear-andy-wilman-on-our-current-legal-action/

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie coś zaskoczyło...

 

Ben Colins występował w Top Gear jako Ben Colins...

był jednocześnie stigiem i kierowcą top gear... wszyscy go mieli pod nosem....

 

np Sezon 5 odcinek 2 z 2004r

Występuje jako on sam z pokazaną twarzą i staje do wyścigu lancerem z jakimś chłopakiem na desce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj czytam książkę Człowiek w białym kombinezonie, Stig...

Chętny jakiś smaczków zza kulis i od strony stiga...

 

ale jak się okazuje książka nie jest o stigu tylko o Benie Collinsie

 

pierwsze 200 stron opowiada o tym jak starał się zostać kierowcą wyścigowym i o szkoleniu w wojsku.....

 

zobaczymy co dalej.... a o top gear są dosłownie nieliczne akapity / wzmianki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak by napisali, że to książka o Collinsie to mało kto by ją zakupił. Postać Stiga jest bardziej popularna, czysty marketing i tyle.

 

Czekam na nowe odcinki tg, mam nadzieję, że wrócą do korzeni, bo ostatnie serie nie były jakieś mega udane moim zdaniem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, od 200 strony zaczyna się top gear ... jeżeli wierzyć temu co pisze się w książkach a czytałem wszystkie prezenterów top gear to Jeremy to prawdziwy profesjonalista... jego teksty sa jego własnymi, pracuje nad scenariuszami, ponoć bardzo zaangażowany,

may'a wszyscy lubią, generalnie w realu są tacy sami... ekipa to specyficzni ludzie : )

 

zacieram ręce na kolejną serię w TV z kolejną wiedzą jak to "wygląda" na prawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...