Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

I po serii :sad: Ogólnie odcinek niewiele lepszy od poprzednika, chociaż trzeba podkreślić lepszy. Elektryczne auta są całkiem ok, jak się używa ich tylko i wyłącznie do jazdy po zakupy i do pracy (nie za daleko położonej). Aventador całkiem niezły chociaż te lamenty słyszałem już przy premierze Murcielago, jednym słowem panowie stają się monotonni :wink: Widać, że budżet BBC chudnie w oczach :lol: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zaskoczył mnie ostatni gość w materiale Hamstera. A tak to średnio przyrównując do starszych serii. Aha - samochody na bateryjki można sobie w rzyć wsadzić. Większego fillera nie widzałem od czasu oglądania Bleach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogółem im dalej w serię (mhm... serię...) tym nudniej;

 

O wiele milej spędziłem czas przy 1 odcinku drugiego sezonu TopGear USA;

 

niedzielnego odcinka TG nie ogladalem, ale wspomniany przez Ciebie odcinek zza wielkiej wody byl bardzo cienki, ale w drugim sie poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby odcinek, chociaż nie najsłabszy w serii (poprzedni go bije bezlitośnie w tej kategorii). Materiał z elektrycznymi samochodami słabo zmontowany i generalnie kiepski, podobnie jak same samochody i zgadzam się tutaj całkowicie z Orgiuszem - bezsens na kółkach. Siarpc słaby, newsy słabe, materiał o inwalidach dość ciekawy, aczkolwiek bez rewelacji.

 

Jeżeli chodzi o Lambo, to dla mnie to materiał który chociaż trochę podratował ten odcinek - dobrze nakręcony, dobrze "opowiedziany". Zupełnie nie zgadzam się z tym, że JC lepiej by to zrobił, IMO Jeremy zjeżdża powoli w dół z poziomem swoich materiałów - o ile wcześniejsze jego filmiki z supersamochodami miały sporo jeżdżenia bokiem i darcia ryja "POWEEEEEEER!", to miały też chociaż trochę treści, Jeremy co nieco opowiadał o samochodzie poza "massive" "supercharged", itd. - zobaczcie sobie chociażby filmy z SLR, Enzo, Carrera GT, genialnie się je ogląda, dzisiaj właściwie całość można skrócić do zakomunikowania nazwy samochodu i jazdy bokiem z potokiem naprzemiennie lecących słów "epic", "fast", "turbo". Od przynajmniej dwóch serii żadna z jego recenzji szybkich samochodów specjalnie mnie nie zachwyciła i imo poziom leci na łeb.

 

Co do samego Lambo, to imo zapisze się w naszej pamięci dość mocno, jako godny następca Countach-a i Diablo. Murcielago niespecjalnie błyszczało - głównie ze względu na żenująco nudny styling który chował się w cieniu mniejszego Gallardo; Murcielago wyglądał jak kret, nie jak wyścigówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego Lambo, to imo zapisze się w naszej pamięci dość mocno, jako godny następca Countach-a i Diablo. Murcielago niespecjalnie błyszczało - głównie ze względu na żenująco nudny styling który chował się w cieniu mniejszego Gallardo; Murcielago wyglądał jak kret, nie jak wyścigówka.

 

To już kwestia gustu, mi zdecydowanie bardziej podoba się Murcielago od Gallardo, uważam też, że to godny następca Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Hammond to nie wie? Co on jakiś upośledzony?

 

Mało domyślny jesteś, chodzi o samego prezentera który wdg mnie nie potrafi równie ciekawie i celnie

zwrócić na coś uwagi... Hammond bardziej nadaje się do wydurniania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

To już kwestia gustu, mi zdecydowanie bardziej podoba się Murcielago od Gallardo, uważam też, że to godny następca Diablo.

 

+1

 

Ale Murcielago zachwyciłem się dopiero po zobaczeniu na żywo.

 

Jak dla mnie słaby sezon. 2 ostatnie odcinki w sumie nic ciekawego. No może poza czasem GT-R.

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja wczoraj skończyłem oglądać stare sezony, czyli do 13-tego włącznie, i jakiż tam jest na końcu ostatniego odcinka genialny film z V12 Vantage. Najlepszy film ze wszystkich sezonów, praktycznie bez gadania, idealny na zakończenie, i aż żal że to właśnie ostatni film nakręcony w SD.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=siZQHDY1-48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeszcze jeden film wychodzi na dniach. Szkoda że Clarkson i May-mond robią osobno te filmy, skoro już coś robią to powinni połączyć siły i zrobić coś na prawde fajnego, w tego typu produkcjach oni sie idealnie sprawdzają jako trio.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=cZBqq-UaK98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby napisać coś o odcinku specjalnym, ale za bardzo nie ma co, bo odcinek był wyjątkowo cieniutki, słabizna straszna. Sam pomysł podróży może ciekawy, ale zadania przy każdym postoju były wyjątkowo upośledzone, wzięte z tyłka. Gdzieś w połowie odcinka nie bardzo wiedziałem już czy oglądam top gear, czy Benny Hilla...

 

Ps. Nie wiem czym to było spowodowane, ale kamerzysta strasznie się męczył w jednym momencie żeby za żadną cenę nie pokazać Willmana, który akurat był w centrum zdarzeń - słabo to wyszło.

 

Edyta: komentarz z forum finalgear, podpisuję się pod nim wszystkimi kończynami:

Its a bad version of Top Gear Ground Force, yeah I didn't think it was possible either.

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro patrzeć co się dzieje z TG. Humor jest za bardzo wymuszony, wszystko wyreżyserowane. To już nawet wolałbym obejrzeć ich podróż przez Indie bez tych wszystkich głupich zadań, bez "skeczy" wstawianych na siłę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Jakoś brak pomysłu, odcinek zrobiony nieco na siłę, z tych specjalnych odcinków podróżniczych chyba najlepszy był Vietnam.

 

Najlepsza była zdecydowanie Boliwia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...