Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, a dla mnie słabo... fiat jeszcze był ok, ale na nagrywaniu pościgu ziewałem, a na siarpc odpaliłem sapera żeby nie umrzeć z nudów... newsy za to genialne... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I know what I like

 

ja oglądam na BBC więc jestem na 2gim odcinku

1 odc w całości kosmos, realizacja, samochody, widoczki - miód

2-gi odc. nascar fajny, slr fajny, newsy fajne, z chin też się uśmiałem ogólnie pozytywnie jak na razie :)

 

specjalnego szczerze mówiąc nie oglądałem w całości więc nie oceniam.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny odcinek... siarpc i płaczę ze śmiechu... FFX - w końcu przypomnieli sobie jak kręcić dobre ujęcia samochodów - jak za czasów sławetnego filmu o astonie

 

Fis_er :lol2:

 

 

they shold've called it... :lol:

 

 

halftrack... :lol2:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ciężko cokolwiek napisać, bo odcinek był... nudny. Wyścigowi zabrakło jakiejś "magii", newsy słabe, podwójny test jak już wyżej gdzieś pisałem: "pałeeeeer i nic więcej", gość bardzo słaby, jedynie materiał o Saabie trochę ratuje odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie? ojoj, jak wyprostuje noge na gazie to pali gumy i sie obraca. no shit, sherlock, moze w takim razie nie prostuj nogi na gazie? eeeee nie rozumiem o czym mowisz.

 

po tym odcinku nie mialbym problemu jakby topgear sie skonczyl. a poczatek sezonu mieli dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w przypadku Merców to tak jest, że one lubią iść bokiem.

Zresztą wystarczyło popatrzeć na przejazd Stiga, nawet w szybkich zakrętach [gluteus maximus] uciekała.

Zresztą Maserati samym wyglądem zjada Merca na śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym odcinku nie mialbym problemu jakby topgear sie skonczyl. a poczatek sezonu mieli dobry.

 

:lol: oh jej obraził się jak dzieciak w piaskownicy któremu zabrali zabawkę, nie chcesz nie oglądaj w czym problem ?

 

ja jestem na 3cim odcinku (bbc know), jak dla mnie słaby odcinek, na materiale o tym kręceniu filmu się nudziłem kapkę, no kilka razy się uśmiałem ale ogólnie odcinek mało ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ale o tym to chyba kazdy kto oglada tg wie, ze jak sie wezmie mercedesa amg i to black edition i wcisnie gaz do dechy to tak bedzie, wiec moze cos innego?

 

Ale właśnie te Blacki są promowane jako torowe maszyny, bardzo usportowione itp itd., które powinny być połykaczami zakrętów. A fakt jest taki, że na tor się średnio nadają, bo przyczepność tyłu jest jaka jest i [gluteus maximus] lata jak oszalała. Na drogę z kolei też słabo się nadają, bo są cholernie twarde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odcinek z "fisterem" i wózkami- niskich lotów.... kurde szczerze to tylko 1 i 2gi zrobił na mnie jakieś wrażenie tak to z odcinka na odcinek poziom spada...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szóstka nasyciła po słabiźnie 3 i 5 oraz mimo tego co pisałem wyżej przeciętności czwórki. Nie było wybitnie, ale było sycąco - głównie przez bardzo fajny i dobrze zrealizowany materiał z samochodami - dobry głównie dlatego, że zdecydowali się je wyciągnąć poza tor (genialny Morgan :wub: ), oraz bardzo fajny film Heinkel vs Supermarine. Reszta bez szału, a gość kiepski, ale filmy ratują ten odcinek.

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimi wymiata :D Swoją drogą Raikkonen mieszka w Szwajcarii w miasteczku sąsiadującym z moim, niedaleko domu mojego dobrego kumpla. Mój brat chodził do szkoły z jego sąsiadem przez płot, który też jest Finem, więc pogadał z Kimim załatwił mu autograf z dedykacją. :) Jak bro znajdzie to wrzucę skan. Vettel z kolei mieszka w innej miejscowości w moim malutkim kantonie, też bardzo blisko, także jak Jezza i Kimmi rozmawiają o ich meczach badmintona, to działo się to gdzieś w mojej okolicy.

 

BTW. BMW M5 puszcza dźwięk silnika z głośników?! BLEEE

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega odcinek, tak powinien wyglądać każdy Top Gear. Kimi jest zajebisty, uwielbiam gościa.

Jedyny zarzut to brak okrążenia w M5 na suchym, ale sądzę że jeszcze to nadrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo obejrzałem ostatni odcinek serii, poziomem zdecydowanie nie odstawał od e1 czy e2, goście genialni, materiały genialne. nie wiem czy zauważyliście polski akcent w materiale o rally crossie :) mianowicie Hammond walczył o 3cią pozycję z saxo na którym była flaga polski. i na szybie ale też i naklejona w kilku miejscach, widać jakiś rodak złapał się na nagranie :)

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...