Jump to content
Sign in to follow this  
karololszewski

Top Gear

Recommended Posts

Miałem wcześniej napisać. Genialny odcinek, wymiata po całości. Porządny, super zrealizowany film z genialnymi zdjęciami i rewelacyjnym zakończeniem = miazga. Bardzo dobre newsy i gość który po prostu wymiata, imo jeden z najlepszych siarpc w historii, odlot na całego.

Na szybkości obejrzany dzisiejszy. Audiobook w Shelby rozbił system. No i podsumowanie trochę mnie zaskoczyło. Ale tylko trochę. Za to Toyka trochę mizernie wygląda na ekranie...

Audiobook dobry, natomiast sam odcinek bardzo średni. Przyczepić się do czegokolwiek nie można, ale też nie ma tego efektu "wow".

Seria całkiem fajna, ale prawdę mówiąc, to już jesteśmy przyzwyczajeni do top gear i dla tego nie robi na nas takiego wrażenia jak kiedyś.

Ta toyota całkiem fajna jest, widziałem u siebie pod centrum handlowym stała, szkoda, że nie w środku, bo była cała brudna, szyby zaparowane no i drzwi zamknięte :(

Szczerze top gear to dla mnie bardziej rozrywka z sentymentu. Większość testów aut oglądam na youtubie. Mam zasubskrybowane parę kanałów i prawie codziennie są nowe świetne materiały do obejrzenia. W godzine można się dowiedzieć o najlepszych autach więcej niż z całego sezonu TG.

Od siebie polecam w kolejności od najbardziej ulubionych:

1: drive bardzo dużo świetnych materiałów, w tym testy Chrisa Harissa, które są imo najlepszymi w całej tv/internecie. Teraz co tydzień leci materiał o produkcji Koenigsegga, szef Christian Von Koenigsegg oprowadza po fabryce i pokazuje ile pracy wchodzi w projekt i produkcję nowej Agery R. 1-sza liga

2. Mighty Car ModsAmatorski kanał. Dwóch walniętych australijczyków bawi się tanimi (jak na australię) japońskimi autami, tuningują, naprawiają, psują, sprawdzają różne mity w poważnym tuningu i wiejskie tuningi dla jaj. Początkowe sezony raczej lipne, ale 3 i 4 imo super. Ciuka Marty'ego zawsze mnie rozśmiesza, ale pewnie ich styl bycia niektórych będzie wkurzał. Właśnie zaczął się sezon 5, gdzie kupili zdezelowanego Nissana 180sx i naprawiają go, żeby zrobić z niego driftowóz i co tydzień jest z tego odcinek.

3: Jay Leno's Garage za Leno nie przepadam, ale kolekcję niesamowitych fur od samego początku motoryzacji ma wielką i używa ich zamiast trzymać w garażu dzieląc się wiedzą i ich ciekawymi historiami z internautami. Niektóre eksponaty miodzio. Zazdroszczę gościowi.

4: Motor Trend Kanał jednego z najważniejszych hamerykańskich czasopism motoryzacyjnych Też dużo testów i porównań i innych materiałów, przeważnie wysokiej jakości (chyba, że traficie na denerwującego grubego kolesia z brodą) Mają świetnego kierowcę testowego, który sprawdza czasy na Laguna Seca.

5. evo TV Kanał angielskiego czasopisma. nie produkują tak dużo materiałów jak drive czy mt ale jak już to konkretne.

6. Car and Driver Jw. tyle, że biedniej.

Jak ktoś ma coś godnego polecenia, to chętnie przygarnę linka.

• Upvote 3

Oczywiście, bo TG to show rozrywkowy a nie program informacyjny. Drive i Jaya Leno też mam w subskrypcji (lubię gościa, jego podejście do tematu samochodów jest genialne), resztę obadam - dzięki. Dołączona grafika

Kolejny dobry odcinek. Zaczęło się słabym testem, ale już na "all we know is, he's called the Stig" nadrobili poziom i dalej już było z górki: newsy, test nowego cee'd genialny. Gość słaby, ale... Do testu Hammonda można by się przyczepić, że film ma potencjał na bycie genialnym, ale nie do końca udało się to uchwycić i jest tylko "dobry". Rugby dobre, nie wiem w sumie dlaczego, ale oglądało mi się to najlepiej z tego rodzaju eventów. W skrócie: jest ok.

Przez rok weszło na rynek tyle superaut i czekałem na TG rok by obejrzeć test opla astry i kia ceed........ a już te gry w piłke samochodami do znudzenia, ile mozna ? Wieje nudą jak dla mnie, prawde mówiąc głownie już czekam na ich special, to jeszcze jakoś im wychodzi : /

Ile można oglądać "superauta" i darcie mordy Clarksona "pooooweeeerr wiiiiiii" muszą to jakoś przeplatać.

Przecież w 2ch odcinkach (ogladam na bbc) bylo 5 "superaut" to mało ?

@

Edited by slavOK

Program fajny ale stwierdziałem że nie będę oglądał bo się nakręcam na samochody, którymi raczej nie będzie mi dane pośmigać ;P

• Downvote 2

Program fajny ale stwierdziałem że nie będę oglądał bo się nakręcam na samochody, którymi raczej nie będzie mi dane pośmigać ;P

To idź stąd. Najlepiej z całego forum.
  • Upvote 1

Nie no, Range był fajnym testem. Za to Multipla (masz ryj jak multipla - tak na dzień dobry) to był dla mnie fast-foward odcinka.

Czekam teraz na podwójny special.

• Upvote 1

Dla mnie też, zobaczymy jak pójdzie z drugą częścią ale boję się, że z obu dałoby się po wycięciu paru zbędnych ujęć sklecić jeden pełny odcinek. Mam tylko nadzieję, że druga część nie jest ostatnim odcinkiem serii.

Cuż to nie był Wietnam, Polar Special czy gdy byli pierwszy raz w Afryce. Chyba nawet Boliwia to przebija. Zobaczymy co w drugiej części będzie.