Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

20x5 - dobry odcinek. Oba testy szybkich wózków dobre, na newsach nie zasnąłem, test suva Mitsubishi niezły, tylko gość słaby - faktycznie może córcia byłaby lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi się zrobiło. SIORPC, Jag i ostatni ficzer - perełka IMHO. Jag z kompilacją zajebisty dźwięk, jedyny podkład który trawię ( POWER ), Webber z dobrymi tekstami. No i materiał na koniec. 

 

Bezsens że tak krótkie sezony robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na to wczoraj:

 

Kurde, biję się w pierś. Gdy kilka lat temu oglądałem ten odcinek, podzielałem opinię Clarksona - jak większość. Myliłem się okrutnie - jak większość.

To autko wygląda obłędnie i nadal nie rozumiem, jak mógł wtedy widzieć to tylko James, który z nich 3 ma najbardziej konserwatywne poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli patrzeć na profil i tył, to nawet bym się zgodził, ale przód... nie, po prostu nie, jest tak ohydny, że na wymioty się zbiera. W pełni popieram słowa Clarksona, nawet po tylu latach to nie wygląda. Z tej generacji jedynie 7-er mnie w jakiś perwersyjny sposób pociąga mimo też bardzo dyskusyjnego wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E60 fenomenalnie oparło się starzeniu, auto ma już 10 lat a nadal wygląda świeżo i nowocześnie, coś niesamowitego, stawiając je obok najnowszej 5tki F10 można by pomyśleć że to równoległy, nieco mniejszy model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa fajna, ale po newsach poziom imo polecał w dół i roztrzaskał się o asfalt. Gość z tyłka wzięty i słaby, a końcówka tanich samochodzików wybitnie słaba i zrobiona bez pomysłu, niektóre elementy bardzo na siłę. Dla mnie odcinek na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Chyba mamy podobny gust, bo znowu dokładnie to samo wrażenie mam. Jak zobaczyłem wstęp materiału o hothatchach to się ucieszyłem jak dziecko. Początek w sumie był spoko, ale im dalej tym coraz gorzej, a końcówka na poligonie i podsumowanie, to już totalna porażka. Po gościu programu to już nawet nie był rozrywkowy program o motoryzacji, tylko podrzędny show komediowy 3 starych kolesi z jakimiś tam autami w tle.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...