Jump to content
Sign in to follow this  
karololszewski

Top Gear

Recommended Posts

Link działający: http://news.sky.com/skynews/video/videopla..._p21304,00.html

A jak nie zadziała to ten: http://news.sky.com/shared/videoasx/0,,Ham...31200-bb,00.asx

Niestety potwierdzono informacje że Chomiczek ma uszkodzenia mózgu. Dokładniej nic nie wiadomo. Cały czas jest z nim rodzina oraz Clarkson i May. :cry:

Clarkson wypowiedział się w szpitalu że rozważa odejście z Top Gear bo nie wie czy sam się pozbiera po tym co się stało. Informacji o Hamondzie nie udzielił. Rodzina zabroniła udzielania dla prasy informacji o stanie zdrowia.

Edited by Tal-Rash

Chomik! Trzymaj się!

Czy nie wydaje wam się że to wina producenta, który z braku innych pomysłów wymyślił to bicie rekordu prędkości UK w pojeździe rakietowym? Ciekawe czym to było zainspirowane, może naszym polskim rekordem tuningowanej supry na A2 :lol:

Ten woz odrzutowy to taka [ciach!]lka kurde, bez wiekszej obudowy tzn dachu itp tylko sama rama nad glowa :/

Rano jechalem akurat samochodem jak o tym mowili, dziwne uczucie czlowieka przeszlo wtedy :(

Czy nie wydaje wam się że to wina producenta, który z braku innych pomysłów wymyślił to bicie rekordu prędkości UK w pojeździe rakietowym?

Dokładnie! Wydaje mi się ponadto, że przed taką jazdą powinno się przechodzić jakieś długie, wielotygodniowe szkolenie (coś takiego jak piloci)... Ciekawe jak to było w jego przypadku... Myślę, że zapracowany, sławny prezenter nie miał czasu na jakąś długą naukę.

Ale szkoda faceta... :sad:

Szkoda...

ale trzeba być dobrej myśli...wyjdzie z tego i wróci do TG...

i mogę się założyć że jeszcze raz spróbuje z tym rekordem prędkości...

trzymaj się Chomik!

Działa wam ten filmik co podał Tal Rash ? Mi nie :?

Co do chomika, naprawde szkoda spoko facet z humorem, oby wyszedl calo i topgear dalej byl nadawany.

szkoda Go bardzo...

myślę, że top gear wróci dopiero jak on będzie calkowicie zdrowy i jezeli bedzie bral jeszce w nim udzia...

Heh, własnie. Z reszta nie wyglada na zapartego faceta.. z silnym charakterem - odpusci. Oby wyszedł z tego cało i nie ryzykowął juz tak wiecej...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

"46 letni Clarkson spędził przy swoim o dziesięć lat młodszym koledze z programu cały dzień, próbując się przez ten czas porozumieć z nim. W Top Gear obaj panowie zawsze ze sobą współzawodniczą i chociaż jest oczywiste że bardzo się lubią to przy każdej możliwej okazji wzajemnie z siebie szydzą.

- 'Postanowiłem tym razem być dla niego miłym dla odmiany' – powiedział Clarkson. 'Mówiłem do niego przez prawie godzinę lecz nie było żadnej odpowiedzi, pewnie Hammond myślał sobie - ten facet brzmi zupełnie jak Clarkson ale to nie może być on bo mówi miłe rzeczy'.

- 'Hammond leżał tylko spokojnie z otwartymi oczami, dlatego postanowiłem zmienić taktykę. Powiedziałem do niego: powodem twojego pobytu w szpitalu jest to ze jesteś g***** kierowcą. Właśnie wtedy Hammond uśmiechnął się do mnie. To był wspaniały moment, bardzo wzruszający'.

Ja pierdziele sie wpakował ładnie....... Bez nigo top gear nie bd istniał a sens kontynuowania seri w okrojonym składnie mija sie z celem;/ Oby koleś wyszedł cało.

'Hammond leżał tylko spokojnie z otwartymi oczami, dlatego postanowiłem zmienić taktykę. Powiedziałem do niego: powodem twojego pobytu w szpitalu jest to ze jesteś g***** kierowcą. Właśnie wtedy Hammond uśmiechnął się do mnie. To był wspaniały moment, bardzo wzruszający"

Oni się nigdy nie zmienią B-) to że się uśmiechnął do Clarksona jest dobrym znakiem bo widać że gość kontaktuje a to dobrze rokuje na przyszłość.

Edited by -Caleb-

'Hammond leżał tylko spokojnie z otwartymi oczami, dlatego postanowiłem zmienić taktykę. Powiedziałem do niego: powodem twojego pobytu w szpitalu jest to ze jesteś g***** kierowcą. Właśnie wtedy Hammond uśmiechnął się do mnie. To był wspaniały moment, bardzo wzruszający"

Oni się nigdy nie zmienią B-) to że się uśmiechnął do Clarksona jest dobrym znakiem bo widać że gość kontaktuje a to dobrze rokuje na przyszłość.

Czytam sobie własnie brytyjskie niusy: pisza że jego stan jest stabilny / powazny ale stabilny. http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england...ire/5369512.stm Edited by galaxy

Nie zwalajcie winy na producenta Chomik jest doroslym facetem wiedzial co robi . Nie wiadomo ile sie do tego przygotowywali , watpie zeby robili to na odwal .

Nie zwalajcie winy na producenta Chomik jest doroslym facetem wiedzial co robi . Nie wiadomo ile sie do tego przygotowywali , watpie zeby robili to na odwal .

Producenici. Ci którzy oglądaja top gear moga sobie przypomnieć jak cała 3 przestrzega zasad ubezpieczena sami to podkreślaja

To nie musiała być jego wina, lecz defekt pojazdu podczas bicia rekordu

Jeśli TOP GEAR zniknie z anteny, to ja już nie mam po co włączać TV...

no, jeszcze szkło kontaktowe mi zostało.

szkło jest kozak, polew mam nieziemski....

a co do Hammonda no szkoda chłopaka, mam nadzieje, że wróci do starej dobrej formy :)

Szkoda go... pocieszny byl (jest ( i mam nadzieje ze bedzie)). Jego sprzeczki z Clarksonem to coś co przyciaga do TopGear. Ciagle sprzeczki, ale na poziomie.

Wracaj szybko...

Stan się poprawia.

Przeniesiono go z intensywnej terapii na oddział stałej opieki.

Usmiecha się.

Prawdopodobnie wróci do Top Gear.

Ma mocno opuchnięte oko. Ale lekarze uspokajają że to minie.

Ma jakieś problemy z mówieniem ale to chyba tylko szok pourazowy.

Stan się poprawia.

:)

Stan się poprawia.

Przeniesiono go z intensywnej terapii na oddział stałej opieki.

Usmiecha się.

Prawdopodobnie wróci do Top Gear.

Ma mocno opuchnięte oko. Ale lekarze uspokajają że to minie.

Ma jakieś problemy z mówieniem ale to chyba tylko szok pourazowy.

Stan się poprawia.

:)

jeżeli wszystkie kończyny ma ruchliwe, kontaktuje, MÓWI - znaczy że jest bardzo dobrze :)

Mnie zastanawia jedno - skoro to wszystko było robione na potrzeby telewizji, to jak to możliwe że nie ma żadnego nagrania z przebiegiem kolizji? Nie chodzi mi tu o ekscytowanie się wypadkiem ale o możliwość ustalenia jego przyczyn, które bada niby specjalna komisja :huh: Zawsze w top-gear przy tego typu zabawach były kamery w kokpicie, na zewnątrz pojazdu, na torze... A tu? "Najświeższe" nagranie od momentu wpadku to to, pokazujące pozostawiony na trawie wrak...

Mnie zastanawia jedno - skoro to wszystko było robione na potrzeby telewizji, to jak to możliwe że nie ma żadnego nagrania z przebiegiem kolizji? Nie chodzi mi tu o ekscytowanie się wypadkiem ale o możliwość ustalenia jego przyczyn, które bada niby specjalna komisja :huh: Zawsze w top-gear przy tego typu zabawach były kamery w kokpicie, na zewnątrz pojazdu, na torze... A tu? "Najświeższe" nagranie od momentu wpadku to to, pokazujące pozostawiony na trawie wrak...

a myślisz że nie maja nagrań ? przecież wiadome, że maja tylko nie publikuja...

Pewnie ze maja. A CZy chcialbys ogladac po jakims czasie zdjecia ze swojego wypadku?? Ja nie!!!!!

Mozliwe ze za jakis czas jak Chomiczke wyzdrowieje to przeanalizuja cala katastrofe w TG.

Chociaz rzadko ogladam TG to jestem wielce zasmucony informacja o wypadku Hammonda. Niech 'chlop' czym predzej wraca do zdrowia i zajecia, ktore kocha. Tylko bez takich ekstremalnych wyczynow bo zycia na loterii czesto sie nie wygrywa.

Chociaz rzadko ogladam TG to jestem wielce zasmucony informacja o wypadku Hammonda. Niech 'chlop' czym predzej wraca do zdrowia i zajecia, ktore kocha. Tylko bez takich ekstremalnych wyczynow bo zycia na loterii czesto sie nie wygrywa.

Chyba wogóle się nie da wygrać :P

Nagrania są i to bardzo dokładne nawet dwie kamery ze środka bolidu. Nie są i nie będę opublikowane.

Narazie za wcześnie jest by mówić o tym czy będą i co będzie jak RH wróci do zdrowia i może na ekran.

Nie zapominajcie ze to jest Anglia a nie Polska.

Tam nie musza robic rozdetej afery, tylko normalne badanie przyczyn wypadku.