Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

"Ale wy biedni jestescie, ale wy kura biedni jestescie" tak sie mi przypomnialo, btw kojarzycie z jakiego to filmu?

 

Gdy ktos zna perfekto angielski to czemu nie. Ostatnio w tych nowych odcinkach zmienili tlumacza. Przyzwyczailem sie do stargo i teraz gorzej mi sie oglada... ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tłumaczy Top Gear nie lubie, tyle co oni baboli zrobili to az strach.

 

Do tych co narzekaja na brak TVN Turbo, na necie sa do sciagniecia odcinki Top Gear (ktos juz w tym watku podawal link), oczywiscie bez tlumacza, ale dla chcacego nic trudndego, jezyk mozna podszkolic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie na google 'finalgear' i sprawdzcie swoj angielski.

A taki pozar na pewno byl ustalony, pracuje w strazy i wiem jakie u nas by byly problemy jakby postanowili ot tak spalimy sobie przyczepe, a u nas i tak jest lagodnie.

Dobra teraz tylko któy to był odcinek jeśli można wiedzieć ;] Angielski znam a jasnowidzem nie jestem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hammond z "Top Gear" cofnął się do poziomu dziecka"

Pederasci nie mogli dac normalnego tytułu.. Tania sensacja... dziwki i cpajacy parlamentarzysci to juz wielki temat na artykuły dla ludzi głodnych sensacji. News wysłany dzis, wiec nagłowek ni jak nie pasuje do "aktualnosci", idioci..

 

Ale miło ze ma sie juz dobrze :) Choc ciekawe co bedzie za tygodnie, oby wyzdrowiał i dostał 15 puntkow.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hammond z "Top Gear" cofnął się do poziomu dziecka"

Pederasci nie mogli dac normalnego tytułu.. Tania sensacja... dziwki i cpajacy parlamentarzysci to juz wielki temat na artykuły dla ludzi głodnych sensacji. News wysłany dzis, wiec nagłowek ni jak nie pasuje do "aktualnosci", idioci..

 

Ale miło ze ma sie juz dobrze :) Choc ciekawe co bedzie za tygodnie, oby wyzdrowiał i dostał 15 puntkow.. ;)

Już się nie mogę doczekać kolejnych odcinków. Hammondowi życzę wszystkiego najlepszego. Cieszę się, że zdrowieje. A takie tytuły artykułów mogą przyprawić o zawał serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródła zbliżone do oficjalnych podają, że dzidek który jest właścicielem warsztatu kupił za parę groszy to BMW w celu zniszczenia i ściemniał kolegom że to nie jego, a gaszenie mokrą trawą to była podpucha. Niemniej gratulujemy dzidkowi wyjątkowej umiejętności rżnięcia głupa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Top Gear z tłumaczeniem to po prostu tragedia... Mogą się nawet cholernie starać, ale gros tekstów jest po prostu nieprzetłumaczalne i cały program strasznie traci przez to na atrakcyjności (lektor zagłusza :angry:)

 

W tym wypadku jedyna słuszna opcja to oryginały na BBC Prime (i powtórki na innych), ew. zrzut ze źródeł wiadomych... Tu ogląda się z czystą przyjemnością (oczywiście coś za coś - wymóg języka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LordFury

Calkowicie cie popieram!

Top Gear powraca 28 stycznia, ma byc wyemitowany w BBC2 o godzinie 20.00 :)

Kombinuję jak załatwić sobie BBC2... Może być ciężko.

 

Co do tłumaczenia to się zgadzam, żenada momentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak sie zakrecisz to znajdziesz odcinki na drugi dzien po emisji. Ktos juz nawet wstawial linki w tym temacie.

To jest wyjście ostateczne. Dobrze by było obejrzeć 'na żywo' w TV oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Warszawy miałby poważny kłopot ze znalezieniem, to ew. mogę zaprosić z jakimś browarkiem i pustą płytką DVD...

Kiszą się na dysku/płytach kompletne serie 1-8 (oczywiście bez lektora :wink:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu podajecie linki do torrentów z jakąś obsesyjną fobią, że Orgiusz da bana skoro na oficjalnej stronie TopGear normalnie wiszą i można legalnie ściągnąć ?? Poza tym powiedzcie mi jeszcze bo się nie zastanawiałem nad tym ... czy BBC Prime to kodowany sygnał czy ogólnodostępny ? Bo nie wiem ale jeśli ogólnodostepny to sobie chyba antenę przekręcę na Astrę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu podajecie linki do torrentów z jakąś obsesyjną fobią, że Orgiusz da bana skoro na oficjalnej stronie TopGear normalnie wiszą i można legalnie ściągnąć ?? Poza tym powiedzcie mi jeszcze bo się nie zastanawiałem nad tym ... czy BBC Prime to kodowany sygnał czy ogólnodostępny ? Bo nie wiem ale jeśli ogólnodostepny to sobie chyba antenę przekręcę na Astrę :P

Nie jest kodowany, tak myślę. Co lepsze chyba da się w Polsce ustawić na satelitę Astra 2, którą są nadawane kanały BBC, czyli BBC Two też !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...