Skocz do zawartości
qrczaq3

Problem Z Restartami

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam następujący problem ponieważ niedawno zrobiłem format (przed nim wszystko działało sprawnie) teraz gdy ściągam niektóre pliki (np p2p ale nie wszystkie) a niektóre idą np do 80% a następnie gdzy włączam je ponownie to mi sie komp odrazu restartuje. Jako programu antyvirusowego urzywam kaspersky 5 (próbowałem 6 ale to samo) dodatkowo urzywam peer guardian oraz spybot (próbowałem wzystkie konfiguracje wyrzej wymienionych programów i nic) mam jeszcze xp-Antispy (ale to nic nie zmienia).

Może to że przedtem miałem 2 partycje a teraz mam 3 :blink:

podkreślam ze to sie dzieje zawsze jak cos sciągam nawet przez gadu gadu. Chciałem porozmawiac przez skype i jak sie łączyło to reset :mur: . Jak wysyłam cos to wszystko działa jak należy.

Mam windowsa xp profesional sp2

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram se mistrzu zmien i bedzie ok zobaczysz - pozycz na próbe od kumpla i sie przekonasz :)

Ale co mi da zmiana ramu skoro jakies 2 lata chodził dobrze (bez internetu) mam internet od 3 miesięcy i dopiero teraz sie zaczął psuc (zmiana ramu przyspieszy kompa to racja ale czy naprawi problem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw zrób testy: memtest86+ (prze minimum 4 godziny) jak nie będzie błędów przetestuj programem Prime95 (również 4 godziny) jak nie będzie błędów to procesor, RAM i płytę masz sprawne :wink:

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ram nic nie dał:(

ale znalazłem sprawce akualizowałem baza virusów kasperskiego i pojawił mi sie trojan- downloader.zlob nie moge go niczym usunąc kaspersky prosi zebym zrestartowal kompa ale to nic nie daje zaraz jak wlacze to jest to samo ktos zna moze jakiegos antyvirusa ktory to usunie (ja bede szukal po sieci ale propozycje mile widziane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...