Skocz do zawartości
bartmarian

Dwa Rdzenie Na 32 I 62bit

Rekomendowane odpowiedzi

no to tak, miałem amd64 3000+ na gentoo 32bit - normalna praca, wsio oki, no to mnie podkusiło, zamieniłem na dwurdzeniowy 3800+ i mam czkawkę małą, czasem mi kde robi e.. e.. e.. (szczególnie superkaramba), jajko mam z smp, z ciekawości zainstalowałem gentoo dla amd64 - działają "dwa" procki, ładnie śmiga, nie ma żadnych oznak czkawki itd, w sumie to nie jest jakaś poważna czkawka, bo gdyby nie karamba, nie zauważył bym niczego (przycina się odświerzanie od procka na moment i zaraz potem nadrabia, dopisałem sobie oba oddzielnie) no ale mnie to drażni, może trzeba cuś przekompilować ? (tylko nie piszcie "emerge -e world" hehe)

 

Pozdrowienia

 

a dopiszę jeszcze, że jak zostawię komputerek nieruszany, to nie dotrwa do wygaszacza, obraz zniknie po paru minutach, czasem kilkudziesięciu sekundach, nic się nie zawiesza, wystrczy go obudzić myszką/klawiaturą, skompilowałem nowe jajko + star nvidii = tez nic nie pomogło a na 64bit jest ok - kurde

 

 

Podłubałem i jest ok, szkoda tylko ze nie wiem dokładnie co było, ale wziołem jeszcze nowsze jajko, zrobiłem je jeszcze mniej nudnym (czyt. domyślnym) + nówka sterowniczek nvidii i bryka.

Edytowane przez bartmarian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...