Skocz do zawartości
Przemol^N

Komu Wyslac Faq?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, swego czasu przetlumaczylem bardzo obrzerne FAQ na temat kart KYRO. Nie chce zeby sie ono zmarnowalo i calkiem umarlo.

Jako ze nukleon.pl jest dead i prawdopodobnie taki pozostanie to chcialbym ten faq dolaczyc do purepc(czy jak sie bedzie to nazywac)

Ma na dysku pelnia kopie .html. Nalezaloby ja lekko obrobic aby pasowala do forum.

Nie umialem na forum znalezc osoby odpowiedzialej za faqi (fajnie to brzmi hehe). Jesli cos przeoczylem to przepraszam ale od piatku spalem z 10 godzin.

Najszybszy kontakt to chyba gg:935008 - stale jestem niewidoczny ale przed ekranami.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, swego czasu przetlumaczylem bardzo obrzerne FAQ na temat kart KYRO. Nie chce zeby sie ono zmarnowalo i calkiem umarlo.

Jako ze nukleon.pl jest dead i prawdopodobnie taki pozostanie to chcialbym ten faq dolaczyc do purepc(czy jak sie bedzie to nazywac)...

Zagadaj do któregoś z moderatorów, a on przeniesie do działu FAQ.

 

FAQów ci u nas dostatek, ale i ten przyjmiemy na znak zwycięstwa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam cos nie moge - Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

Pewnie htmla nie lubi za bardzo :)

Jest jakis limit dlugosci posta ? bo to ma 140KB tekstu czystego.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wygladam na avatarze na idiote ktory kupil pocketPC ale staram ale sie dodawac na forum testowym ;) i calego nie moge wlozyc (145KB tekstu czystego)

a no bez jaj.. tutaj byl wczesniej post niejakiego mechl!k ;)

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta maksymalna dozwolona ilość, to niewiele oznacza, bo pamiętam że podczas łączenia faq o telefonach z pojęciami przygotowanymi przez kamilo23 zostało jeszcze sporo nie wykorzystanych znaków, a pomimo to nie dało się umieścić tego w jednym poscie, bo ucinało część tekstu. Więc bardzo prawdopodobne, że teraz jest tak samo. Umieść to w dwóch- trzech postach, odpowiednio podzielone, żeby nie było bałaganu i powinno być ok. Nikomu nie powinno przeszkadzać, że są one osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie FAQ możecie się do mnie odzywać, najlepiej na gg - aha - czasem trzeba mnie chwilę pomęczyć bo mam lagi i przeważnie rozwiązuję problemy wg. kolejki fifo ;]

 

Lagi 5 dniowe. Kuba, czasami napiszesz "co?" 5 dni po fakcie.

Ja naprawde nie wiem co wtedy chciałem od Ciebie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoik zejdź z Poca (nie wiem jak odmienić) bo się chłopak normalnie przestraszy i ucieknie z forum.

 

Poca oczywiście robi OT więc mu banana na drogę ;)

 

FAQ można słać do każdego z modów, każdy ma możliwość operacji w FAQ więc do wyboru do koloru do kogo napiszesz z chłopaków.

 

Temat wyczerpany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...