Skocz do zawartości
BikerBo

Maxymalne Obciazenie Usb - Watty

Rekomendowane odpowiedzi

Ile maxymlanie watt proądu mozna czerpac z portu USB ? mobo abit is7, chodzi o mi Hdd 2,5", bo nie wiem jak jest, mozna bez problemu podpinać ?

a dlaczego nie heh. Przeciez sa kieszenie na 2,5" sam mam taką z Easytouch-a i jest zasilana z USB i śmiga bez problemu jedynie w niektorych laptopach jest tak ze z jednego nie wyrabia to wtedy trzeba jeszcze "pożyczyc"zasilanie z drugiego portu ale w PC uciagnie bez problemu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jest taka sytuacja:

 

kupiłem w usa obudowe na 2,5" vantec nextstar :D i mam do niej kabel, ktory z jednej strony ma wtyk USB B mini a z drugiej 2x USB A, przez co jest bardzo nei poreczny, gruby i sztywny, ale mam tez taki kabel od mp3 playera, z B mini USB i pasuje, a ma jedno USB A na drugiej stronie, bedzie mi na takim działał tez ten dysk ? bez problemów itp ? ile mniej wiecej watt bierze dysk 3,5" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest max obciążalność portu USB, hmmm policz:

napięcie prądu jest zawsze = 5V

natężenie maksymalnie może wynosić 500mA (o ile pamiętam)

 

jeżeli chodzi o kabel to nie koniecznie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ USB 2.0 wymaga ekranowania przewodów sygnałowych (dlatego oryginalny jest gruby itd..), ten od playera może ekranowania nie posiadać

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...