Skocz do zawartości
maSTHa212

Ocena Moderacji

Jak oceniasz prace moderatorow w tym dziale?!  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak dobrze sobie radza?

    • Super, sa best of the best of the best, chcialbym byc taki jak oni!!
      1
    • Daja rade, wszystko tip top.
      49
    • Spoko, chociaz mogliby sie lepiej starac.
      16
    • Jestem raczej na NIE.
      7
    • No lipa po prostu, syf, dno i metr mulu. Skad oni sie urwali?
      7
    • Kto to jest moderacja? Nie znam ich, sam sobie jestem Panem.
      5


Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety żadko kożystam z tego działu ale z tego co zdołałem zauważyć to jest OK... ps. tak przy okazji w ankiecie jakbyście zlikwidowali

chcialbym byc taki jak oni!

to na pierwszą odp. było by więcej opdowiedzi :-D :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałem 2.

 

Jesli jednak moge sobie i wszystkim czegos zyczyc, to troche wiecej liberalizmu w działaniach moderatorow.

Czasami wydaje mi sie ze zbyt pochopnie zamykacie watki, wolałbym zebyscie bardziej wychodzili z załozenia ze forum i takowa wymiana informacji powinna słuzyc ludziom, a nie ludzie forum, dlatego jesli czasem jakis watek jest na granicy regulaminu to powinno dac sie mu szanse :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam przyjemność obcować na wielu forach o różnej tematyce, to uważam, że moderacja tego forum jest... w porządku. Wg mnie nie ma tutaj - widocznej na wielu innych forach nadgorliwości. Nie ma szukania wykroczeń na siłę. Prócz zakładania tematów w nieodpowiednim dziale - dotyczy pytań na temat kupna laptopa - nie zauważyłem nawet, by moderatorzy coś robili, co nie jest opinią negatywną, ale pozytywną (sprzątanie jest niewidoczne dla zwykłych, nierozgarniętych użytkowników takich jak ja :) ). Ale skoro to forum trzyma się bardzo wysokiego poziomu, jeżeli chodzi o poziom dyskusji, to nie ma powodu do niepokoju i bluzgania/krytykowania moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam przyjemność obcować na wielu forach o różnej tematyce, to uważam, że moderacja tego forum jest... w porządku. Wg mnie nie ma tutaj - widocznej na wielu innych forach nadgorliwości. Nie ma szukania wykroczeń na siłę. Prócz zakładania tematów w nieodpowiednim dziale - dotyczy pytań na temat kupna laptopa - nie zauważyłem nawet, by moderatorzy coś robili, co nie jest opinią negatywną, ale pozytywną (sprzątanie jest niewidoczne dla zwykłych, nierozgarniętych użytkowników takich jak ja :) ). Ale skoro to forum trzyma się bardzo wysokiego poziomu, jeżeli chodzi o poziom dyskusji, to nie ma powodu do niepokoju i bluzgania/krytykowania moderatorów.

polac mu, dobrze gada :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...