Skocz do zawartości
Pasta

C&C: Red Alert 2

Rekomendowane odpowiedzi

Patha możesz sciągnąć przez update z gry (np. jak będzesz łączyć się z serwerem do gry) ale musisz mieć orginał (albo nie mnie się ścągał tylko coś z samą instalacją się chszaniło). A resztę poszukaj --> google rulez :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s moj problem polega na tym ze gdy buduje sobie mape i ustawiam na niej od sovietow pelno czolgow nuclearow budynkow itp zapisuje mape pod jakas tam nazwa wlaczam gre wybieram ta mape no ale ja nie mam tych czolgow itp tylko przeciwnicy jak zrobic zebym ja to mial prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho o Red Alercie? Przeciez ta gra jest juz klasyka w swiecie strategii. Pamietam jak pare lat temu nie moglem sie oderwac od nowo kupioneo kompa przechodzac kampanie w RA 2. Gra ma ogolnie klimat, ktorego moga pozazdorscic nowe strategie w ktorych liczy sie glownie grafika. Zapomnialbym o swietnej muzyce, poprostu miodzio :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARY TOPIC MI ZAMKNELI WIEC PISZE TU !!

 

Mam połącznie z netem, chce grac z bratem sieciowo na dwóch w Red Alert 2, ale nie umiem dac zeby bylo na 2 :/

 

Znalazlem takie cos w opcji networ:

http://img252.imageshack.us/my.php?image=beztytuu3vf.jpg

 

Mam tam do wyboru 3 network card.

 

Wie ktos jak odpalic ta gre na dwoch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do wyjadaczy ra2, postanowilem wrocic do tej genialnej strategii, (nie)stety jestem pod wladaniem windowsa 7 64bitowej i nie moge uruchomic instalatora tej gry, zgodnosci poustawialem ale kiedy wlaczam autorun i chce zainstalowac gre, aplikacja powieszka sie na pelny ekran i jest tylko czarne tlo, zero reakcji, komp tez nie odpowiada

 

z gory dzieki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...