Skocz do zawartości
dw.flash

Nowa Płyta I Grafa I Procek Ewentualnie

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje jakąś Płyte Głównąi Kart Graficzną, żeby dało się je troche podkręcić bo chce pomęczyć starego kompa i sie nim pobawić, tzn mam zamiar go kręcić bi w końcu trzeba isę nauczyć

 

Tak myślałem zeby w sumie nie było więcej jak 650 zł

 

To ma być Socket A i AGP

I dysk ma być na ATA !!

Edytowane przez dw.flash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej chyba uzgodnilismy juz ze zostaniesz przy obecnym sprzecie do wrzesnia. Lepiej trzymaj kase i nie baw sie w tymczasowy upgrade bo i tak gierki beda Ci cienko chodzic a za zaoszczedzona kase udezysz w pozniejszym terminie w cos konkretnego.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy jakich koło 400zł :D

 

jednak troche szkoda kaski :D

 

TO jaki jest dobry zasilacz za około 400zł ??

 

 

P.S.

A tak w ogóle moj genialny proc antek 2100 palmino czy jakos tak sie grzal ze kupiłem scythe katana bo box nie dawal rady i teraz siedze na swoim kompie dopiero

Edytowane przez dw.flash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wziąśc Huntkeya 350 AP?? niby ma 350W ale realne ma 400W i uciagnie niemal każdy zestaw a kosztuje tylko 210 no ale oczywiscie jak chcesz jakiegos o większej mocy to ten jest bardzo dobry i ma odpinane kable, ewentualnie tego Antca co podał Maciag :D

Pozdro

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...