Skocz do zawartości
Gość Polak_1991

Czy To Jest To?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Polak_1991

Witam moja plyta z podpisu Asus p5p800se ma opcie zwiekszenia v na agp, czyli napiecie bedzie zwiekszone na karcie graficznej?? bo nie wiem boje sie zwiekszyc zeby czasem grafy nieuwalic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że masz Radeona 9600, ztego co wiem to na tą karte są tkz. pencil v-mody a więc odnajdujesz odpowiednią scieżke i jezdzisz ołówkiem po laminacie, sa też mody z opornikami przy których nie trzeba lutowac, tylko np. związujesz to wszystko cieniutkim miedzianym drucikiem, ale to już popytaj gdzie indziej :wink:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesienie napięcia na AGP mija się z celem, karta posiada stabilizatory napięcia które wyrównają napięcie do określonego poziomu. Po zwiększeniu karta się męczy a to nie wróży nic dobrego. Gdyby to było takie proste to nikt nie robił by Vmodów tylko zwiększałby napięcie na AGP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...