Skocz do zawartości
kszonek

Jak Skasowac Ten Folder? :[

Rekomendowane odpowiedzi

moze odpowiem wszytko od poczatku:

sciagnalem sobie sound tracki z nfs most wanted, wypakowalem na pulpit, posluchalem, wszsytko okay, nie mielem czasu przeniesc tego folderu na dysk z muzyka, a ze nazywal sie jakos dziwnie to zmienilem jego nazwe na "nfs mw" zeby na przyszlosc wiedziec co to. Pewnego razu, przenioslem katalog, ktory byl wewnatrz "nfs mw" na dysk z mzyka, wszsytko fajnie, tamten z pulpitu usunąłem, ale za kazdym razem jak odpalam kompa to on sie przywraca........ no juz cholery dostaje, zadnej uslugi nie ma podejrzanej, itdefender nic nie znalazl, w ms configu nie ma nic na startupie, no juz ne wiem ocb, przeciez to byla tylko muza, wiec zaden wir tego chyba nie robi O_o juz nie wiem jak go skasowac, zawsze na startupie widze jak po chwili sie pojawia, probowalem tez nazwe zmienic i nic nie daje to :mad:

 

macie jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem....rozpakowalem obraz iso do katalogu na partycji D a potem przez alcohola zainstalowalem na C.....i teraz tego katalogu na D wraz z tym obrazem nie moge usunac.....pojawia sie ze nie moze byc usuniety albo ze jest uzywany przez kogos....nie jest zainstalowany w napedzie wirtualnym wiec nie wiem o co chodzi....,,killbox'' tez nie moze wykasowac....ma ktos pomysl??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem....rozpakowalem obraz iso do katalogu na partycji D a potem przez alcohola zainstalowalem na C.....i teraz tego katalogu na D wraz z tym obrazem nie moge usunac.....pojawia sie ze nie moze byc usuniety albo ze jest uzywany przez kogos....nie jest zainstalowany w napedzie wirtualnym wiec nie wiem o co chodzi....,,killbox'' tez nie moze wykasowac....ma ktos pomysl??

no to NC z dosa, wersja na NTFS tez jest, lub z trybu awaryjnego w winXP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, w tym rzecz, ze jak kasuje ten plik, ale on przy kazdym ponownym odpleniu kompa sie pojawia znowu :< strasznie mnie to denerwuje, bo na pulpicie mam tylko kosz, a to co chwile mi sie pojawia. Moze w rejestrze cos jest czy co, bo naprawde juz nie wiem co o tym myslec :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...