Skocz do zawartości
Thorn123

Aktywacja Winxp Prof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam system win xp prof i juz go pare razy instalowalem i ostanio po awari komputera wymianie plytty glownej nie chce mi go aktywowac ;/' czy ktos wie moe co z tym fantem zrobic ? czy wogule da sie cos zrobic czy trzeba kupic nowego xp ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam system win xp prof i juz go pare razy instalowalem i ostanio po awari komputera wymianie plytty glownej nie chce mi go aktywowac ;/' czy ktos wie moe co z tym fantem zrobic ? czy wogule da sie cos zrobic czy trzeba kupic nowego xp ? ;/

Zadzwoń do microsoftu, oni powinni ci podać nowy key ;]pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktywacja przez telefon

 

bodajze 801 308 801

 

wklepiesz ten mega klucz

bot ci powie ze niemozna zweryfikowac twojego klucza

podasz klucz jakies koebiecie ona ci przelaczy na bota co podaje drugi super mega dlugi klucz

 

wklepiesz go i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do nich to mi powiedzieli ze aktyrwacja jest niemozliwa ;/

Nie wiem co ci moge poradzić, ale może zainstaluje wersje piracką, później znowu sformatuj i zainstaluj twoją orginalną wersje i wydaje mi się, że w ten sposób uda ci się potem przeprowadzić aktywacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie?Przecież jest to ich zadanie pomuc uzytkownikowi, który korzysta z ich legalnego oprogramowani :D

w oem pomoc techniczna zostaje przeniesiona na dostawce systemu czyli sklep/producenta kompa

 

ale lapserdaki przy aktywacjach nie maja prawa robic problemow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...