Skocz do zawartości
Pretorian

co lepsze TEAC 40x czy ASUS 50x

Rekomendowane odpowiedzi

Heheeh :) ja wyciagnolem ten topic bo niechcialem nowego zakladac skoro juz taki temat padl. Bo chodzilo mi o to ktory najdlujej wytrzyma. Mam Lg 52 i kurcze on nie lubi zabardzo czytac plyt chodzi juz ze 2 lata ale chce cos co czyta normalnie i zebym nie czekal pol godziny na zaczytanie plyty ale ok chyba wiem co wezme. Naoed czyscielm jakby ktos sie pytal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheeh :) ja wyciagnolem ten topic bo niechcialem nowego zakladac skoro juz taki temat padl. Bo chodzilo mi o to ktory najdlujej wytrzyma. Mam Lg 52 i kurcze on nie lubi zabardzo czytac plyt chodzi juz ze 2 lata ale chce cos co czyta normalnie i  zebym nie czekal pol godziny na zaczytanie plyty ale ok chyba wiem co wezme. Naoed czyscielm jakby ktos sie pytal.

Mam ASUSa x52 i spawarke TEAC W524E

Asus ladnie chodzi , cicho nawet (ma jakies tam nowe "zawieszenie") nie narzekam zbytnio na niego, nawet sobie chwale.

Jednak ........... TEAC ma mimo wzystko lepsza korekcja bledow i czyta wiecej plyt niz ASUS.

Nie wiem co ci polecic.

IMHO wiecej przemawia za TEACem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Asusa 52x jest może głosny ale bardzo szybko szczytuje płyki jesli chodzi o Teac mam nagrywarke i jest naprawde dobra korekta błedów wspaniała no ale ASUS 52x kosztuje 120 zł BOX a TEAC niestety droższy ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. testów (choćby CHIPa) ASUS jest na pierwszym miejscu a TEAC na piątym, choć parametry maja praktycznie identyczne. Nie miałem żadnej nagrywarki ani TEAC ani ASUS (mam PLEXTORa), ale z wielu CD-ROMów jakie miałem ASUSy były bezwzględnie najlepsze (mimo swojej głośności).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy TEAC złamie SAFEDISK 2.51 ???

bo LiteON tak.

Pirat :S

 

Zalezy kto do czego uzywa nagrywarki, mi na przyklad ani troche nie przeszkadza, ze moj TEAC nie przegra Safedisk'a bo i tak bym tego nie wykorzystal.

 

 

A jesli chodzi o mozliwosci zwalniania ASUS'a 50x to IMHO nie po to qpuje sie 50x, zeby musiec ja zwalniac conajmniej do 24x zeby moc uslyszec wlasne mysli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamierzam kupić spawarę i mam dylemat, poczytałem sobie CDRinfo i dlej jestem zielony, waham sie między Asusem, Teacem i LiteOn, ten ostatni ma obsługę Key2Audioi razem z Asusem *52, a Teac *48?!? :roll: Polećcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...