Skocz do zawartości
Astro

Emulator Windy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , potrzebuje odpalic aplikacje windowsowa (DOS) na unixie , jest jakis emulator do tego? Programik ktory chce uruchomic jest bardzo prosty , jest to server do gry.

jest taka bardzo przydatna strona, juz Ci mówie jak z niej skozystać: w pasku adresu wpisz google.pl i wciśnij enter, później w polu "szukaj" wklep to co Cie interesuje, np. "emulator windows"... w pierwszych 3 wynikach masz 2 emulatory ;) no i oczywiście Google(albo inna wyszukiwarka) nie gryzie :P ja polecam Ci www.winehq.org

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka bardzo przydatna strona, juz Ci mówie jak z niej skozystać: w pasku adresu wpisz google.pl i wciśnij enter, później w polu "szukaj" wklep to co Cie interesuje, np. "emulator windows"... w pierwszych 3 wynikach masz 2 emulatory ;) no i oczywiście Google(albo inna wyszukiwarka) nie gryzie :P ja polecam Ci www.winehq.org

pozdr.

 

hmm mierzylem czas :P (1,86s.) dla zapytania

dos+emulator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

Czyli misiek, Cetega w sam raz =].

 

Bardzo prosty server gry może, choć nie musi, działać pod czystym DOSem ze skonfigurowaną siecią.

Edytowane przez Lanselot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się potrafi czytac to sie widzi ze chodzi o windowsowy program działający w wierszu polecen....

 

khm ja tez umiem czytac i tak jak napisano juz wyzej moim celem przy szukaniu bylo wskazanie na dosboxa (pominalem inne emu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...