Skocz do zawartości
Racuch

Wuce By Racuch

Rekomendowane odpowiedzi

dość podobny kolorek, ciut mniej malinowy (taka "ala" krew) :)

p.s.

węże jednak maja leciuteńkie zabarwienie co i tak nie przeszkadza bo będzie only red ;d

w testach jest :

uretanowa bejca w kolorku RED + demineralka ;p

 

edyta:

bejca odpada, 6 razy napełniałem układ demineralką i jeszcze jest kolor ;d

nie polecam, zostawia osad etc.

 

śnieżka rulez :lol2:

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez jakiś czas popływa sobie w układzie, zmniejszyłem ilość pigmentu bo barwi niesamowicie (śnieżka na czubek łyżeczki/1L)

p.s.

po bejcy mam ładnie/nieładnie zabarwiony TYGON ...(zależy jak na to patrzeć)

 

p.s.

z placu boju...

układ przeczyściłem, poszło - 5L. demineralki do przepłukania

syf zostawiła bejca ;/

w tej chwili BORYGO BORYSZEW (czerwone) + dosłownie kapka śnieżki i nie gryzą się :)

bloki (spraeyer w HK był "zasyfiony") nie polecam takich eksperymentów :)

próba z borygo+śnieżka robiona na sucho i nic się nie gryzie ale pigment trzeba dodawać delikatnie tzn. b.mało

pzdr.

DR. eksplozja ;)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racuch obudowa i ogolnie piekna.. tez zamierzam kupic chociaz mam maly dylemat pomiedzy cm cosmos s i zalman gs1000.

powiedz mi jak w tej budze wygladalo by umieszczenie chlodnicy 3x120.. i co najwazniejsze bardzo mi zalezy na takim umieszczeniu kabli zeby tego nie bylo widac czyli kabelki sata kable od psu (jest na gorze wiec moze byc z tym problem?) no i ogolnie czy jest miejsce zeby to poupychac..pozatym ten zalman jakos tak bardziej mnie przekonuje i ma piwnice..powidz co i jak bo ta obudowe moge miec za 300zl wiec jest to kuszaca oferta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę szkoda ;/

 

Ja wiem co!!!! Na pewno Cooler Master Cosmos S :D żadne tam Lilianny, no ewentualnie SS, ale Racuchu nie rezygnuj z CM, może ATCS 840? ;)

Edytowane przez Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabąknę tylko, że nie wziął lili, ale resztę niech dopowie autor skandalu. BTW budę ma już w domu.

Wiedziałem, bowiem ten kto raz "wziął" budę CM, na zawsze pozostanie wierny tej marce :D BRAWO Racuch!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam brawo, roboty będzie fpyte :twisted2:

Dr.Ząbek wie sam ;)

wnętrze jest jak Katedra, co ja teraz zrobię z rezem XSPC ? ;/

tutaj mała pomoc dydaktyczna :)

a budy CM - delicious !

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak co, sprzedaj rezik xspc, zakup jakąś tubę z EK czy Koolance'a i do dzieła :) Ja sam nie wiem, jak ja umieszczę wszystko w moim cosmosie eS :D 3 chłodnice, 2 rezy i ta nieszczęsna pompka...

 

Red Baron świetny, mistrzostwo jeśli chodzi o 831, projekty z XS nie mają startu do Twojego projektu, czekam na projekt Dark Baron :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pomysłów i na razie pary z ust nie puszczę

p.s.

buda stoi w pudle i robi za stolik ;d no i szkoda ze w sufit nie wejdzie 3x140, brakuje dosłownie 4-5 cm. ale to nie problem

 

No jak co, sprzedaj rezik xspc, zakup jakąś tubę z EK czy Koolance'a i do dzieła :) Ja sam nie wiem, jak ja umieszczę wszystko w moim cosmosie eS :D 3 chłodnice, 2 rezy i ta nieszczęsna pompka...

 

Red Baron świetny, mistrzostwo jeśli chodzi o 831, projekty z XS nie mają startu do Twojego projektu, czekam na projekt Dark Baron :D

fakt, jak patrzę na ilość rewizji to jest ona jak merc beczka, co ciekawe trzyma się dziarsko do dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...