Skocz do zawartości
Racuch

Wuce By Racuch

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pro :)

Gdybym sam miał takie coś robić, to pomyślałbym chyba nad srebrną siatką lub białą siatką. Ale to ja :P Zapowiada się baaardzo ciekawie :) jedziesz z tym koksem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młody blokuje prace ale może i dobrze, powolutku będę sobie grzebał :), blachę ALu zamówiłem, trzeba będzie porobić szablony i wszystko z jajem rozplanować

siatex z okrągłymi ocz-kami mi się widzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młody blokuje prace ale może i dobrze, powolutku będę sobie grzebał :), blachę ALu zamówiłem, trzeba będzie porobić szablony i wszystko z jajem rozplanować

siatex z okrągłymi ocz-kami mi się widzi ...

 

Z okrągłymi to może i rzeczywiście ładniej. Też muszę zamówić jakaś blachę, tylko nie wiem czy nie zwykłą, bo alu mi nie będzie do niczego pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten problem pojawia się tylko gdy leżą. zawsze można wymienić je na innej firmy wentylatory. choć wątpię aby na 130mm coś się znalazło. jednak CM chyba przewidział tam miejsce na mniejsze wentylatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie da rady ich na nic innego podmienić, U mnie terkoczą wszystkie, ten na froncie dodatkowo jak się wyłącza to jeszcze charakterystycznie "świergocze" zanim się zatrzyma. Ale podłączyłem wszystkie do Kaze Server i te u góry włączają się automatycznie tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba.

 

Widać ten model "tak ma".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 3 szt. kupione wraz z budą żaden nie terkocze, nie ściemniam (dla sprawdzenia dam dla BuMela, niech On oceni)

p.s.

jeden z wentyli pójdzie na złom, podczas testowania spadł na łopatki mały wkrętak i jedna z nich "poszła w las" :lol2:

 

c.d.

na top budy wydziargałem z pleksy (5 mm) ramkę, wymiary otworów takie jak z przodu budy 140 x 155, ramka będzie pryśnięta na czarny mat + red siatex i może będą z tego ludzie ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj walczyłem z otworami na siatex w ramce (top budy).Wyrzynarka + pleksa=porażka (skleja i topi ), pożyczony od BuMela dremel spisał się b.dobrze, tarczka cięła 5 mm pleksę jak należy, gorzej było później, samo dopicowanie otworów trwało wieki. Obóbka dremlem, piłowanie pilniczkiem i szlif papierem trwał ok. 3-4 godz.

szkoda gadać

Jutro jadę z czarnym matem w spraju od śnieżki , zobaczymy :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem że to jest sztywna metalowa siatka, coś jak front bud CoolerMastera :D a to taka siatka jak na ziemniaki jest :) myślałem że jest trochę sztywniejsza :blink:

Edytowane przez Finchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C.D.

:)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Pi X Oko tak to wygląda ale za wcześnie gmerałem przy śrubach i deko lakier rozmazałem na górnej płytce :cry: , będzie do poprawy .Przy okazji zrobiłem myk ala ALu czarne szczotkowane. Po ok. 2 godz. po pomalowaniu pojeździłem po dywanie, coś 'Ala ratan i dość szorstki,

gdyby nie paluchy to myk niesamowity i 100% zadowolenia. Ofc po poprawce lakierniczej zrobię podobnie.

Dołączona grafika

 

Androctonus-ie to jest Feser Xchanger Triple Radiator 360 ;P

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro elo zajebiście (przyp. to nie jest wulgaryzm) no Jacek pomysły masz extra, a wykonanie cud miód malyna :) Oby tak dalej :)

 

Sądziłem, że masz PA 120.3 :) Które wężyki wybierzesz do układu? ;)

 

Pozdrawiam, Androctonus

Edytowane przez Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro elo zajebiście (przyp. to nie jest wulgaryzm) no Jacek pomysły masz extra, a wykonanie cud miód malyna :) Oby tak dalej :)

 

Sądziłem, że masz PA 120.3 :) Które wężyki wybierzesz do układu? ;)

 

Pozdrawiam, Androctonus

 

może jakiegoś eunectes-a chyba że zmienię złączki to i serpentes będzie 13/19 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...