Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mi sie nie podoa to to ze napisali instrukcja + poradnik a zamaiast poradnika jest tylko kilka cheatów :[

a zobacz do folderu gdzie zainstalowaną masz grę...:)

 

a ja się chyba na Syberię 1&2 szarpnę ...chociaż 1 już mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: Jak się dowiedziałem że można teraz Riddicka kupić za 20 zeta to spadłem z krzesła...ale znowu, już mam tą grę. Jeżeli ktoś nie ma to niech atakuje!! Świetny klimat, świetna gra!!.

stray to nie wymówka :P ja tez miałem tą grę (tzn chyba że masz oryginał wtedy to nie), ale za taką cene warto kupić..sam kupilem i tamtą "wersje" wyrzucam do kosza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zobacz do folderu gdzie zainstalowaną masz grę...:)

 

a ja się chyba na Syberię 1&2 szarpnę ...chociaż 1 już mam...

jestem w tej samej sytuacji :)

 

syberia 1 z playa, wiec raczej nie mam sie jak wykrecic przed kupnem 1&2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny aż zachęcają do zkupu, szczególnie, że gry są niczego sobie. Sam kupiłem Morrowinda. Za 20 zł kupa zabawy. Przy czasie jakim dysponuje będe miał zajęcie na pół roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to już jutro! Ja już zacieram ręce B)

 

 

Tylko że stoje przed ogromnym dylematem bo nie wiem co kupić w pierwszej kolejności :-?

Aż wstyd się przyznać ale w sporą część z tych gier jeszcze nie grałem :oops:

 

Mafia i FarCry na pewno pójdą do uzupełnienia kolekcji ale co wziąć na teraz?

XIII albo Syberię a może Rainbow Six lub H&D a zostaje jeszcze Prince of Percia i Comandos Antologia

Oj ciężko będzie coś wybrać :wacko:

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to już jutro! Ja już zacieram ręce B)

Tylko że stoje przed ogromnym dylematem bo nie wiem co kupić w pierwszej kolejności :-?

Aż wstyd się przyznać ale w sporą część z tych gier jeszcze nie grałem :oops:

 

Mafia i FarCry na pewno pójdą do uzupełnienia kolekcji ale co wziąć na teraz?

XIII albo Syberię a może Rainbow Six lub H&D a zostaje jeszcze Prince of Percia i Comandos Antologia

Oj ciężko będzie coś wybrać :wacko:

Ja biorę XIII i Commandosów :). Ale to dopiero w sobotę :(. Wcześniej nie dam rady.

 

Warto dodać że ruszyłą oficjalna strona Kolekcji Klasyki

LINK: Kolekcja Klasyki

 

EDIT: A teraz wielki LOL. Otóż na tej właśnie stronie co podałem napisane jest że te wszystkie tytuły na które czekamy do 19 maja...są już w sprzedaży!! Tak tam jest napisane!. Mało tego, w reklamówce MediaMarktu z początku tygodnia widziałem jak reklamowali właśnie gry z Kolekcji Klasyki z dopiskiem "Premiera kolekcji 16.05.2006!! Myślałem że coś im się rypło bo na stronie Cenegi nie ma o tym info i nadal jest tam napisane że premiera 19 maja ale wygląda na to że nie kłamali! A to oznacza że w Media już są te gry!! I teraz was zgaszę: w cenie 19.90zł!!! :). O 5 zyli taniej niż cena dystrybutora...mam nadzieję że to prawda i że jak pojadę do Media w sobotę to nadal będę mógł kupić te tytuły co mnie interesują (paradoksalnie zainteresowanie jest spore, żeby nie wykupili ;) ).

 

EDIT2: Ta stronka jest rypnięta trochę. Odpalam to Firefoxem ale wystarczy że przejadę niżej trochę i kliknięcia w dobre "znaczki" nie mają rezultatu, tak jakby strona sięprzewijała ale linki pod nią już nie :?...

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę XIII i Commandosów :). Ale to dopiero w sobotę :(. Wcześniej nie dam rady.

 

Warto dodać że ruszyłą oficjalna strona Kolekcji Klasyki

LINK: 2139275[/snapback]

EDIT2: Ta stronka jest rypnięta trochę. Odpalam to Firefoxem ale wystarczy że przejadę niżej trochę i kliknięcia w dobre "znaczki" nie mają rezultatu, tak jakby strona sięprzewijała ale linki pod nią już nie :?...
Mi w Firefoxie też nie działa. Tylko IE :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś tydzień temu (jak nie wcześniej) kupiłem sobie WarHammera 40k i Kroniki Riddicka. Kapitalne gry i pomysł by sprzedałać po 20-30zł. Może inni (np EA) też zrozumieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciekawsza promocja jest w sieci Empik: 5 gier w cenie 3. Czyli za 5 gier z Kolekcji Klasyki placisz 75 PLN (oszczedzasz 50 PLN). Bym sie skusil, ale mam w tym miesiacu wazniejsze wydatki niz gry. ;)

Ograniczylem sie do dlugo wyczekiwanej Mafii. Wydanie ladne, ale ma dwa minusy (jeszcze nie odpalalem i nie wiem jak wyglada "Nowa, ulepszona Polska edycja"). Pierwszy to brak mapki. ;( Holender szkoda, ze nie dali jej do tej wersji. Drugi minus to, ze jest to wersja CD. Nie lubie przekladac plyt i DVD by bylo o niebo lepsze.

Ale to tylko takie marudzenie - i tak jestem zadowolony. :D

 

ps. Rozwalil mnie kupon do telepizzy 50%: "Oferta nie dotyczy Łodzi" WTF? :lol:

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciekawsza promocja jest w sieci Empik: 5 gier w cenie 3. Czyli za 5 gier z Kolekcji Klasyki placisz 75 PLN (oszczedzasz 50 PLN). Bym sie skusil, ale mam w tym miesiacu wazniejsze wydatki niz gry. ;)

Nie mam pytań! Teraz tylko musze wybrać 5 gier a z tym to będzie ciężko :wink:

Mam tylko nadzieje, że w każdym Empiku jest taka promocja

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja własnie kupiłem dzisiaj tzn wczoraj, ciekawe kiedy wypuszczą Noc Kruka za dwie dychy...

Gothic ma być w Extra Grze. Z reklamy następnego numeru można wywnioskować, że będzie z dodatkiem.

 

<edit> niestety jednak bez dodatku :mur:

Edytowane przez logray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj XIII i powiem szczerze , że jestem pod wrażeniem , jak za 19 zł bardzo ładnie wydane , instrukcja , płytka DVD , ładne pudełeczko i zniżka 50% na pizze w Telepizzy :] także 100% zadowolenia szkoda , że nowe gry nie są takie tanie myślę , że byłby to jakiś sposób na piractwo , takie małę OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nabylem serious sama first and second encounter, az sie dziwie, ze nikt w tym temacie wczesniej nie wspomnial o tych tytulach ;]

 

wedlug mnie to sa najlepsze gry zaraz po mafii (oczywiscie w tym wydaniu kolekcji klasyki)

 

a wydanie gry extra, jedynie co mnie boli to ten glos sama, przypomina mi nieco jaroslawa dymka ;] - oryginal byl o niebo lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj zkupiłem XIII i Commandosów czyli wcieliłem w życie moje plany ;). Zakup w Media, 19.90zł sztuka. Szkoda że nie wiedziałem o tej akcji w EMPIKU ale tak naprawdę kupiłem tylko to co mnie interesowało (narazie ;) ) wiec nie narzekam (jakbym kupował w EMPIKU to tak napradę zapłaciłbym wiecej po to by mieć już posiadane gry, dla mnie bez sens a czegoś co mnie nie interesuje kupował nie będe tylko po to żeby "mieć"). Jedyne co mi się lekko nie podoba w tych wydaniach to...płyta :lol:. Tzn. liczyłem na orginalną grafikę na płycie z ewentualnym dopiskiem że mam do czynieniea z "Kolekcją Klasyki" a dostałem raczej przeciętnie wyglądającą płytę w jasno "karmelowym" kolorze z logiem Kolkecji Klasyki i twórców tejże gry...no i ten napis na płycie. Proste literki układajace się w nazwę gry. Wiem, marudzę ;). I tak jest dobrze. Tak mam XIII na jednym DVD a o ile mnie pamieć nie myli to ta gra w oryginale była na 4 CD (mam rację?). No i Commandosi też na jednej płytce co zdecydowanie zaliczam in plus :). Narazie gram w XIII i bardzo mi się podoba, jatka z elementami stealth w oryginalnym "dizajnie".

 

Gdybym jeszcze mógł komuś coś polecić to byłby to Prince of Persia: Sands of Time, przgody Ksiecia Persji w bajkowym (a raczej bajecznym) klimacie. Coś a'la Action/Adwenture z mieczem w dłoni oraz elementy platformowe i logiczne. Niestety krótkawa ale w tej cenie warto obadać. Przy okazji liczę że za jakiś czas do Kolekcji Klasyki dołączą kolejne gry i być może kolejna część przygód Księcia (Warrior Within...obecnie jest on w Super Sellerze za 49.90) więc można zebrać "trylogię" (prędzej czy później i Dwa Trony też tu trafią ;) ). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj XIII i powiem szczerze , że jestem pod wrażeniem , jak za 19 zł bardzo ładnie wydane , instrukcja , płytka DVD , ładne pudełeczko i zniżka 50% na pizze w Telepizzy :] także 100% zadowolenia szkoda , że nowe gry nie są takie tanie myślę , że byłby to jakiś sposób na piractwo , takie małę OT.

Niektore nowe gry sa tez w takiej cenie. Wlasnie w katalogu dolaczonym do KK zaciekawila mnie akcja Rewolucja Cenowa. W sumie moze trzy gry by mnie interesowaly (Call of Cthulhu od czerwca!), ale zawsze to jakis postep. Takze kupujcie, dystrybutorzy zauwaza, ze to dobry interes i bedzie wiecej tanich gier. :D Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze na waszą pomoc i dobre rady. Mam zamiar zakupić 5 gier z Kolekcji Klasyki w Empikowej promocji.

 

Na bank będzie to Mafia i FarCry - te gry muszą znajdować się w mej kolekcji B)

Wstyd się przyznać ale w pozostałe nie grałem :oops:

Myślałem jeszcze nad:

Syberia - w sumie dawno nie grałem w dobrą przygodówkę

Prince of Percia - powinno mi się spodobać

 

Tak na 90% myślę że będą to te 2 powyższe tytuły i jeszcze zostaje 1. Hmm tylko co?

Commandos, może bardziej Rainbow Six albo H&D (nie wiem co lepsze) lub XIII (chociaż zagrałem w demo i jakoś mnie nie porwało - ale to tylko demo) albo coś z innej beczki - Tropico :?: :?:

 

:wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prince of persia polecam szczegolnie warrior within ;> Mafia tez polecam

FarCry sobie odpusc.. imo nie warto byla to po prostu rewolucja w grafice(wody?) i fizyce , grywalnosc prawie zerowa.

 

POLECAM zainwestowac w Fable wiem ze moze nie w super cenie ale naprawde gra warta polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prince of persia polecam szczegolnie warrior within ;> Mafia tez polecam

FarCry sobie odpusc.. imo nie warto byla to po prostu rewolucja w grafice(wody?) i fizyce , grywalnosc prawie zerowa.

 

POLECAM zainwestowac w Fable wiem ze moze nie w super cenie ale naprawde gra warta polecenia

 

:mur: :mur: :mur:

 

weź odpowiadaj na pytania a nie dajesz odpowiedzi z księżyca..czy on się radził jaką grę kupić w ogóle?? nie..chodzi mu tylko o KLASYKE..wiec po co pieprzysz o Fable??

 

@Cortezon - nie słuchaj black_war'a bo sie nie zna i koniecznie bierz farcrya który jest 100x lepszy od dooma3 itp.

poza tym ja bym wziął XIII, H&D i Commandosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur:

 

weź odpowiadaj na pytania a nie dajesz odpowiedzi z księżyca..czy on się radził jaką grę kupić w ogóle?? nie..chodzi mu tylko o KLASYKE..wiec po co pieprzysz o Fable??

 

@Cortezon - nie słuchaj black_war'a bo sie nie zna i koniecznie bierz farcrya który jest 100x lepszy od dooma3 itp.

poza tym ja bym wziął XIII, H&D i Commandosów

Właśnie chodzi mi tylko i wyłącznie o klasykę. Napisałem nad czym się zastanawiam.

A jak już napisałem w FarCry i Mafię grałem (pierwszej co prawda nie ukończyłem ale może teraz się własnie za nią wezmę a drugą mam zamiar przejść po raz czwarty!) -> obie gry są z tych, które trzeba mieć!

 

Thx lukk ale gdybyś miał wybrać jedną z tych gier co wymieniłeś. Bo zostanie mi tylko jedna - najprawdopodobniej wezmę jeszcze Prince of Percia i Syberię.

Wymieniłeś XIII, H&D i Commandosów czyli Rainbow Six odpada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Princa bierz, nprawde fajna gierka, akrobacje, efektowne walki (choc pod koniec moga nudzic) - to trzeba miec.

Zreszta co mamy ci pisac, bierz co lubisz.

Jak podoba ci sie granie w zespole, ukladanie akcji i potem ich wykonywanie, granaty dymne i flashowe to bierz Rainbow'a ;] do tego chyba ma multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi tylko i wyłącznie o klasykę. Napisałem nad czym się zastanawiam.

A jak już napisałem w FarCry i Mafię grałem (pierwszej co prawda nie ukończyłem ale może teraz się własnie za nią wezmę a drugą mam zamiar przejść po raz czwarty!) -> obie gry są z tych, które trzeba mieć!

 

Thx lukk ale gdybyś miał wybrać jedną z tych gier co wymieniłeś. Bo zostanie mi tylko jedna - najprawdopodobniej wezmę jeszcze Prince of Percia i Syberię.

Wymieniłeś XIII, H&D i Commandosów czyli Rainbow Six odpada?

czyli jesli dobrze rozumiem to jednak Syberie i PoP tez bierzesz??

 

czyli bierzesz:

PoP

Syberia

Mafia

FarCry

 

i zostaje 1..hmmmmmm..nie wiem co bym wziął :P sam sie przymierzam jutro jechac do empiku i wziąć:

 

Mafie

PoP (swoja wersje miałem ale razem z grafa która sprzedałem i grę też oddałem)

H&D

Commandosów

oraz SACRED!!

 

właśnie nie zobaczyłem dokładnie że jest Sacred! dopiero przed chwilą looknąłem.

ja mam o tyle łatwiej że XIII oraz FarCry'a mam już :) kupiłem w Supersellerze

 

a co ja bym wziąl na twoim miejscu...hmmmmmmmm...chyba Sacred :) bardzo mi się gierka podobała..przeszedłem ok. 3/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mętlik nadal pozostał. Pewniaki to tak jak wymieniłeś lukk:

Mafia

FarCry

PoP

Syberia

 

SACRED raczej nie.

Dalej zastanawiam się nad Commandosami, H&D (widze że chyba lepszy wybór niż Rainbow Six) i pozostaje jeszcze XIII tak przez was zachwalany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grałeś w XIII to polecam naprawdę gierka ma klimat , oczywwiście nie licz na jakieś super efekty graficzne , ale to właśnie cała siłą tej gry klimatyczna grafika , fajna fabuła i ten komiksowy klimacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...