Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie ten far cry ma byc ..w media markt ...

byłem wczoraj i tylko gothic 2 był z extra klasyki ....

Estra klasyka to inna seria niz Kolekcja Klasyki.

W Olsztynskim MM poly sie uginaja od gierek z KK za 19.90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estra klasyka to inna seria niz Kolekcja Klasyki.

W Olsztynskim MM poly sie uginaja od gierek z KK za 19.90.

W Łodzi to samo :). Trzeba jeszcze mieć na uwadze że tych gierek w KK jest dużo a liczba półek ograniczona ;). Jak ja kupowałem to na pólkach były (zostały?) 4 sztuki Commandosów i 6 sztuk XIII. Oczywiście inne gry z KK też były, zanzaczam tylko że albo mają "na magazynach" albo już tylko resztki (?) na półkach. Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh, kupiłem jak już wyżej wspomniałem H&D Antologię. I... jak chce zagrać na multi zaczynają się schody, przy łączeniu z którymkolwiek serwerem sypie się błąd - niepoprawny klucz CD. A seriala spisałem z instrukcji z tyłu. WTF? Co ta Cenega za przeproszeniem w h... leci? Już naskrobałem do nich maila. Co oni sobie do cholery myślą. I tak to jest, chcesz być grzeczny i wogóle, kupujesz oryginała i tu cię spotyka takie coś.

Pozwoliłem sobie zacytować mój wcześniejszy post. Naskrobałem maila do cenegi. Wcześniej dzwoniłem do nich. Okazało się uwaga, że wiele ludzi ma problemy z cd-keyem do H&D Antologia.Mają problemy (ostatnio wszyscy mają problemy). Powiedziano mi, że ten key, który mam jest najprawdopodobniej nieaktualny, kazali mi mailem wysłać mój key i powiedziano mi, że jutro dostanę zwrotny. Jakoś mi się nie chce wierzyć, w to, że dostanę nowy. Oczywiście szmatka gadka, że firewall wyłączony, porty odblokowane itp. Jak na razie czekam i będę walczyć o keya, nie popuszczę im. Nie po to płaciłem te 25 zł.

 

Jestem zażenowany i zły jednocześnie. :mur:

 

Edit: Miałem sobie kupić Mafię, ale chyba ją sobie odpuszczę.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wedlug mnie to nie powod, zeby przekreslac opcje tanszych gier. Wedlug mnie wydane jest ok. To ze sa problemy, to blad - ale moze z czasem bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Dostajecie giere za 20zyla i jeszcze placzecie? Poczekaj te 2 dni a nie oburzaj się niewiadomo jak. Jakbyś wydał 120zł to tak. Ale 20 to coś jest nie tak. Polak potrafi tylko narzekać! :( Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Dostajecie giere za 20zyla i jeszcze placzecie? Poczekaj te 2 dni a nie oburzaj się niewiadomo jak. Jakbyś wydał 120zł to tak. Ale 20 to coś jest nie tak. Polak potrafi tylko narzekać! icon_sad2.gif Ehh

Ja jednak jestem zdania , że klient płaci klient wymaga , nie ma znaczenia czy 120 czy 20 zł , ale mam nadzieje , że Cenega zrobi z tym porządek bo sama seria powtarzam jest bardzo dobrym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam :)

 

Commandos

H&D

PoP

Mafia

Sacred Plus

 

musze poinstalowac i posprawdzac :) narazie wiem ze nie obedzie się bez spowolnienia kompa przez jakiegoś progsa dla Commandosów :? żołnierzyki zapieprzają że głowa mała :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszedł Far Cry z allegro. W sklepach nie było "bo była stara wersja za 50zł" to zamówłem... gra kapitalna a moja kolekcja gier:

C&C The First Decade

Comanche 4*

Warhammer 40,000*

Kroniki Riddicka*

Far Cry*

Frank Herbert's DUNE

PainKiller Black Edition

Unreat Tournament 2004

 

Czyli samo gęste :D

 

 

 

*-gry z Extra/Kolekcji Klasyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem XIII i zabrałem się za Commandosów. I mam mały problem (pytanie raczej). W katalogu z grą (chodzi o pierwszych Commandosów) są dwa pliki wykonywalne comando.exe i comandos.exe...nie wiem czemu ale mam wrażenie że to dwa identyczne pliki pod inną nazwą. Więc który mam odpalać (chcę zmienić skrót z tego "splasha" na bezpośredni plik wykonywalny...tylko czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi plikami?). Jak sprawdzałem przez ten skrót "oryginalny" wynika że odpalany jest comando.exe więc na tym zacząłem grać ale nie mam pewności czy aby nie powinienem odpalać drugiego (oba działają). I jeszcze coś. Ta gra się u mnie zawiesza, tzn. wychodzi do pulpitu bez ostrzeżenia :(. Dosyć czesto i muszę robić sejwy często (wprawdzie odpalenie tej gry ponownie to kwestja sekund ale jednak). Z sejwami to też schizę miałem na początku. Gdy zrobiłem sobie swój profil (inny niz domyślny) i zacząłem grać, zasejwowałem kilka razy i bach, wyszło do windy. Myślę spoko ale po odplanieu gry moje sejwy wcięło (a raczej mój profil bo znowu zmieniło się na domyślny i nie mogłem tego profilu odzyskać :( ). Ale cush. Teraz gram na domyślnym i nie jest źle tylko te "wypady do windy". Pamiętam jak na starym kompie grałem w Commandos 2 i też dosyć często do windy wychodził (tak często że aż przestałem w niego grać od pewnej misji bo było to już prawie niegrywalne)...ciekawe jak będzie tym razem (oby było oki). W każdym bądź razie gram od początku i jestem w 3 misji już (Saper z "pułapką" wymiata, strażnicy padają ale rzadko ktoś zwróci na to uwagę, widzą trupy ale alarmu nie ma :blink: :lol: ). A właśnie. Commandosi są przetłumaczeni. Dialogi w oryginale ale napisy sa już "po naszemu". Respekt.

 

I jeszcze uwaga do XIII. Tam też mamy polską wersję. Dialogi w oryginale ale wszystkie teksty przetłumaczone i muszę powiedzieć że lokalizacja jest solidna. Chyba nie zauważyłem żadnego poważnego błędu w tłumaczeniu (ale też głównie słuchałem niż czytałem). Także lokalizacja IMO jest jak najbardziej okej (gdyby kogoś to nurtowało). Oki, spadam. Pozdro 4 All.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Dostajecie giere za 20zyla i jeszcze placzecie? Poczekaj te 2 dni a nie oburzaj się niewiadomo jak. Jakbyś wydał 120zł to tak. Ale 20 to coś jest nie tak. Polak potrafi tylko narzekać! :( Ehh

:mur:

 

Co się mam nie oburzać? Jak zapłaciłem, to mam prawo żądać prawidłowego cd keya i mam prawo się oburzać <_< Nieważne czy coś kupuję za 20 zł czy za 120 zł. I czekam już 3 dzień i ani widu ani słychu o keyu. Na 2 maile nie odpowiedzieli. I chyba zadzwonie do nich ponownie, pomędze, opier... i może wtedy coś ruszy. Ciekawe kiedy dadzą mi tego keya, walczę dalej, nie poddaje się!

 

Edit:

 

Pewnie ktoś z was ma H&D. Powiedzcie, czy wam też na multi wyświetla błąd, że CD-KEY jest nieprawidłowy.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stałem się posiadaczem

 

Far Cry

Prince of Persia

Mafia

Syberia

Rainbow Six

 

 

Do tej pory zainstalowałem:

Far Cry - ahh, HDR po prostu powala B) Pamiętam jak grałem jeszcze na GF4mx :wink:

PoP - że też wcześniej nie zapoznałem się z tą serią, czeka mnie chyba zakup kolejnych części

Rainbow Six - i tu jest problem.. bo raczej nie zainstalowałem... Wkładam płytkę, uruchamia się autostart - klikam zainstaluj grę - pojawia się klepsydra po czym znika i nic, to samo się dzieje przy próbie zainstalowania z setupu :mur:

 

 

Co do CD-KEYów jeszcze nie sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymaliśmy sygnały, iż zdarzają się problemy z grą wieloosobową w Internecie w Hidden and Dangerous Antologia. Przyczyną może być zapora ogniowa zawarta w Windows XP. Jeżeli na Twoim komputerze zdarzają się problemy, zastosuj się do czynności z tego pliku (1MB), aby móc grać w Internecie. Jeśli owe porady nie pomogą, prosimy o kontakt z serwisem technicznym.

źródło

 

http://www.cenega.pl

 

Widać, nie tylko ja miałem problem z multi w H&D Antologia. Cenega mi po 6 dniach odpisała.

 

UWAGA!

Aby móc grać na multi w rejestrze musimy znaleźć klucz gry, wyedytować go i zmienić czcionkę liter. Jeśli są duże, zmienić je na małe, np. z "A" zrobić "a", zapisać ten klucz w rejestrze i można grać na multi. Dostałem taką odpowiedź w mailu. Zadziałało.

 

Teraz kupuję Mafię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe tytuły w czerwcu - eXtra Klasyka neXt! piszę to tutaj bo mysle, że ten temat się do tego najbardziej nadaje. oto tytuły:

 

* Empire Earth Złota Edycja (Empire Earth + dodatek Sztuka Podboju)

* Zeus: Pan Olimpu Złota Edycja (Zeus: Pan Olimpu + dodatek Posejdon: Bóg Atlantydy)

* Immortal Cities: Children of the Nile

* The Punisher (DVD)

* Colin McRae Rally 04 (DVD)

* Tribes: Zemsta (DVD)

 

Wszystkie za 19.90 zł.

 

* Nowoczesny design zbliżony do premierowego wydania gry,

 

* Specjalne, grubsze pudełko dotąd znane z droższych edycji gier,

 

* Dwukrotnie obszerniejsza instrukcja drukowana na papierze kredowym z kolorową okładką, dodatkowo zawierająca poradnik do gry,

 

* Wysokiej jakości kolorowe nadruki na płyty,

 

* Atrakcyjne dodatki na www.gram.pl po zarejestrowaniu gry,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pentliczek - to klasyka od CDProjekt ;), topik się nadaje, jak najbardziej. To klasyka i to klasyka.

 

Nom, nawet niezłe gierki. Bym się skusił na Empire Earth'a, świetny RTS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jestem w bledzie, ale kolekcja klasyki to raczej:

Giana Sister

Pit Stop

Super Mario Bros

Builder Dash

Settlers1

Bionic Commando

Pacman

...no i moze pare innych gierek, ktore wyszly na Commodore i Atari troszke dawniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej jesteś w błędzie.Pierwsza strona,pierwszy post tematu masz linka.

Chcialem tylko dodac, ze wiekszosc uzytkownikow pisze o Far Cry itp., gdzie te gierki nie sa az tak stare....

I podejrzewam, ze duza liczba ludzisk i tak nie skojarzy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sativ, Ty nie jestes w bledzie - Ty jestes nie w temacie ;)

 

O klasycznych gierkach dyskutujemy tutaj: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=200524

 

Ten temat jest o grach wydanych w serii Kolekcja Klasyki, oraz o innych tego typu seriach wydawniczych (np. Extra Klasyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko dodac, ze wiekszosc uzytkownikow pisze o Far Cry itp., gdzie te gierki nie sa az tak stare....

I podejrzewam, ze duza liczba ludzisk i tak nie skojarzy :lol:

To chyba TY nie kojarzysz/jarzysz osohosi.

:lol2:

 

Podpowiedź:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kolekcja Klasyki - Cenega, Extra Klasyka - CD Projekt. Są to gry wydawane w takich właśnie seriach, o takowej nazwie. Jeśli dalej nie kumasz... twój problem. I raczej się nie nabijaj z kogoś, bo sam nie kojarzysz.

 

Costi pozatym ma świętą rację :)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sativ, Ty nie jestes w bledzie - Ty jestes nie w temacie ;)

 

O klasycznych gierkach dyskutujemy tutaj: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=200524

 

Ten temat jest o grach wydanych w serii Kolekcja Klasyki, oraz o innych tego typu seriach wydawniczych (np. Extra Klasyka).

Ok :lol:

Moze nie w temacie, tylko troszke dla mnie dziwne rozgraniczac klasyka i extra klasyka :lol:

IMHO to raczej klasyka jest jedna :lol:

Nie przyjmuj tej uwagi jako kontre, ale jesli ktos mowi np. o klasycznej muzyce to nie o muzyce z lat 80 naszego wieku i podobnie jest z grami (moim skromnym...)

Domyslam sie, ze zostal zalozony inny temat, ale klasyka jest klasyka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko dodac, ze wiekszosc uzytkownikow pisze o Far Cry itp., gdzie te gierki nie sa az tak stare....

I podejrzewam, ze duza liczba ludzisk i tak nie skojarzy :lol:

że o co Ci chodzi?? :blink: :blink: przecież to jest kolekcja klasyki wydawana aktualnie na polskim rynku, a nie przemyslenia forumowiczów :?

 

ja się tym razem skusze na Punishera :D

 

EDIT----------------

buehehehehe..stary weź może przeczytaj cały temat co?? bo sie kompromitujesz :? to tylko 2 strony spoko dasz rade ;)

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że o co Ci chodzi?? :blink: :blink: przecież to jest kolekcja klasyki wydawana aktualnie na polskim rynku, a nie przemyslenia forumowiczów :?

 

ja się tym razem skusze na Punishera :D

 

EDIT----------------

buehehehehe..stary weź może przeczytaj cały temat co?? bo sie kompromitujesz :? to tylko 2 strony spoko dasz rade ;)

Chyba nawet dalem rade

Jednak gdybys swojego pierwszego kompa kupil troszke wczesniej to rowniez moglbys stwierdzic co jest klasyka

Chyba klasyka wydawana obecnie nie stanowi klasyki wydawanej od poczatku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sativ, Ty tak na serio, czy to jakas prowokacja? :blink:

 

EDIT: Serie wydawnicze, o ktorych tu rozmawiamy, nazywaja sie Kolekcja Klasyki i Extra Klasyka. Pretensje o semantyke i nazewnictwo prosze kierowac do wydawcow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sativ, Ty tak na serio, czy to jakas prowokacja? :blink:

 

EDIT: Serie wydawnicze, o ktorych tu rozmawiamy, nazywaja sie Kolekcja Klasyki i Extra Klasyka. Pretensje o semantyke i nazewnictwo prosze kierowac do wydawcow ;)

Zadna prowokacja, jednak jak spojrzymy w przeszlosc to troszke inaczej ...

Przepraszam wszystkich za zle spojrzenie na temacik, jednak jestem jednym z tych starszych osob i spogladanie na te starsze lata ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet dalem rade

Jednak gdybys swojego pierwszego kompa kupil troszke wczesniej to rowniez moglbys stwierdzic co jest klasyka

Chyba klasyka wydawana obecnie nie stanowi klasyki wydawanej od poczatku???

akurat o moje doświadczenie z komputerami to się nie martw :P zaczynałem od Commodore 64 więc co nieco o klasyce wiem :)

 

ale czegoś tu nie rozumiem..ni z gruszki ni z pietruszki wpieprzyłeś sie do tematu w sumie nie wiem po co?? zarzucasz nam że nie mówimy o "prawdziwej" klasyce a to ma się nijak do tematu, w którym wziąłeś udział..my tu nie dyskutujemy o klasyce tylko o wydaniach które nam serwuje CDProject, Cenega itd. A że tak nazwali te serie to weź napisz im maila i wytłumacz co to dla Ciebie jest klasyka a co nie :? ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat o moje doświadczenie z komputerami to się nie martw :P zaczynałem od Commodore 64 więc co nieco o klasyce wiem :)

 

ale czegoś tu nie rozumiem..ni z gruszki ni z pietruszki wpieprzyłeś sie do tematu w sumie nie wiem po co?? zarzucasz nam że nie mówimy o "prawdziwej" klasyce a to ma się nijak do tematu, w którym wziąłeś udział..my tu nie dyskutujemy o klasyce tylko o wydaniach które nam serwuje CDProject, Cenega itd. A że tak nazwali te serie to weź napisz im maila i wytłumacz co to dla Ciebie jest klasyka a co nie :? ..

lukk

Jesli zaczynales od klasyki to chyba wiesz co chcialem powiedziec, czy tez napisac...

Wielu ludzi klasyka nazywa bardzo stare serie, wiec nie miej do mnie zalu

Jesli ta firma tak nazywa swoj produkt to ja sie nie wtracam. Kazdy nazywa swoj produkt tak jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk

Jesli zaczynales od klasyki to chyba wiesz co chcialem powiedziec, czy tez napisac...

Wielu ludzi klasyka nazywa bardzo stare serie, wiec nie miej do mnie zalu

Jesli ta firma tak nazywa swoj produkt to ja sie nie wtracam. Kazdy nazywa swoj produkt tak jak chce.

ale ja Ciebie rozumiem naprawde :) (tzn teraz jak wytłumaczyłeś o co Ci chodzi :P )....ale nadal ma to sie nijak do tematu tej dyskusji :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...