Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Panowie , w Saturnie i Empiku widzialem dzis promocje. Dotyczy ona gier Cenegi z SuperSellera. Empik w cenie 2 gier sprzeda nam 3 , czyli w sumie za 100 mamy trzy tytuly. Ale ciekawsza wedlug mnie oferte ma Saturn..bo dokladnie te same gry nie sprzedaje wedlug wyzej podanego schemacika , ale obnizyl znaczaco ich ceny. Za R6V dalem 32 zl , Dreamfalla widzaialem za bodajze 29 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... z duzej chmury maly deszcz. Przypomina mi to marketing ala Stalker - przekladamy premiere N razy i obiecujemy cuda na kiju, a w koncu wychodzi produkt nie wyrozniajacy sie specjalnie sposrod konkurencji :?

 

EDIT: aha, promocja na gry z EA Classics jest tez na gram.pl, ale mamy dowolnosc w doborze tytulow (czyli za 1zl mozna wziac jaka gre chcemy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Taaa... z duzej chmury maly deszcz.

Mialem na glosniki... mam na 6 dlugopisow :lol2: :mur: Nic sensownego , nawet pada nie ma , wiec nie rejestruje reszty gier , po co? Dla zeszytu? Porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku sierpnia bedac w Polsce postanowilem kupic sobie Sage Baldur's Gate i Icewind Dale, i kupilem :) 29 zl/szt. Pamiatm, jak jeszcze nie mialem komputera, a kupilem mega wypasione wydanie premierowe Baldur's Gate z podkladka, mapka, ksiazeczka, wszystko w takim eleganckim i duzym pudelku... To byly czasy :rolleyes:

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29zl to przeplaciles o 4 zl :P

:P

 

Bywa i tak, ale jesli sobie jednak lepiej przypomne, to chyba bylo mniej wiecej tak... "Fajnie, BG Saga za 25, ID Saga za 25, to czemu by nie lyknac dwoch?" :) Odswiezyles mi pamiec, nie 29, a 25 zl :) Kupowalem w Empiku w Blue City, razem z kilkoma innymi plytkami, a rachunki sie nie zachowaly. Widzisz, nie dalem sie zrobic w balona i nie przeplacilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale mapisze:

Supelseller nowe gry:

Ghost Recon Advens Warfighter

Hitman krwawa forsa

Just Couse

Prey

Devil May Cry 3

Tajne akta Tunguska

 

Wszystko po 49,90złocoszy.

Sprzedaż od 14 września.

 

Edit

 

"TOPSELLER, nowa seria gier komputerowych, trafi do sprzedaży już 27 września! Na premierę serii przygotowano aż 16 tytułów: Act of War Złota Edycja, Dark Messiah of Might and Magic, Dragonshard, Empire Earth II Złota Edycja, Eragon, F.E.A.R., F.E.A.R.: Extraction Point, Fahrenheit, Joint Task Force, Rise of Nations: Rise of Legends, SWAT 4 Złota Edycja, The Settlers II: 10-lecie - Wikingowie, Titan Quest, ToCA Race Driver 3, Tycoon City: New York oraz Worms 4: Totalna Rozwałka"

 

Żródło wp.pl

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Edit

 

"TOPSELLER, nowa seria gier komputerowych, trafi do sprzedaży już 27 września! Na premierę serii przygotowano aż 16 tytułów: Act of War Złota Edycja, Dark Messiah of Might and Magic, Dragonshard, Empire Earth II Złota Edycja, Eragon, F.E.A.R., F.E.A.R.: Extraction Point, Fahrenheit, Joint Task Force, Rise of Nations: Rise of Legends, SWAT 4 Złota Edycja, The Settlers II: 10-lecie - Wikingowie, Titan Quest, ToCA Race Driver 3, Tycoon City: New York oraz Worms 4: Totalna Rozwałka"

 

Żródło wp.pl

Ile sobie za nie zawołają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39,99 :]

 

Coś czuję że Messiah'a zanabędę ;]

Dzięki za info ;). Ja myślałem o....Wormsach :D. Tyle że w tej cenie już je dawno widziałem. Za to Messiah faktycznie ciekawy w tej cenie ;). Rozumiem że FAER i FEAR:EP będą sprzedawane oddzielnie? Z jednej strony szkoda a z drugiej fajnie bo np. w EP nie miałem przyjemności zagrać a FEAR'a zaliczyłem. Zastanowię się ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda a z drugiej fajnie bo np. w EP nie miałem przyjemności zagrać a FEAR'a zaliczyłem. Zastanowię się ;).

Tzn. z której strony fajnie? gydby byly w jednym zestawie to w Ep nie moglbys juz zagrac?

 

A co do gier to kiepskwe jakies, za ta cene wiekszosc z nich dawno jest dostepna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, EP osobno...

 

w sumie też wolałbym razem, podstawkę przeszedłem, ale swojej nie posiadam...a zdaje się EP wymaga takowej do działania...

 

SWAT'a pewnie też nabędę, Syndykatu jeszcze nie ruszyłem...uczciwa cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. z której strony fajnie? gydby byly w jednym zestawie to w Ep nie moglbys juz zagrac?

(...)

Nie no mógłbym, tylko że ja mam swojego FEAR'a więc jak ktoś po prostu "przegapił" dodatek to takie wyjście dla niego jest lepsze bo nie musi kupować "podstawki" ani nie jest zmuszany do płacenia drugi raz za coś co już ma na półce. Dlatego z tej strony fajnie, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przycichł, a ja mam pytanie. Czy z TES3: Morrowind Złota Edycja z Ekstra Klasyki od CDP chodzi bez płytki? Bo jest na DVD.

Chodzi z płytką. Wystarczy że ta DVD będzie w środku podczas uruchamiania gry. Później można ją wyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie wybrac na zakupy widze ciekawe tytuly:

 

Toca 3

devil may cry3

boiling point

tomb raider legend

prey

just couse

 

gdzie to mozna kupic poza empikami ?

 

ostatnio kupilem Splinter cell CT w media markt - bestseller za niecale 50 dych-taka cena jest juz do zaakceptowania dla mnie - lepsze to niz sciagac iles dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem DMC 3 - wydanie na PC jest zmaszczone. Sterowanie jest porazka , chyba jakis debil to robil... Gram na DS z PSX'a ale galka , ktora sie poruszasz jest zle ustawiona - zamiast dac chodzenie na lewej , dali na prawej - mistrzowie. Do tego ruchy galki w dol nie oznaczaja , ze typ pojdzie w dol a np w bok... i graj tu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale co ?nie da sie grac, ustawic przyciskow? ? czyli nie kupowac ?

moze ktos to otwierdzic ?

Jest do tego jakis program , Adi wspominal o nim przy recenzji DMC na TK , ale nie udalo mi sie go odpalic.

 

A co do tanich gier , bodajze dzis we Wroclawiu otworzyli nowego Saturna , a wiec :

 

PC :

 

14 zl

Area 51

Battlefield 2

Company of Heroes

Fifa Menager 06

Fifa 06

NBA live 06

Most Wanted

 

 

49 zl:

Giuld Wars Eye Of The North

Lost Planet

Piraci z Karainow 3

Sega Rally

Bioshock

Driver 3

Graw 2

Enemy Teritory Quake Wars

 

PS2

 

29 zl

Tekken 5

Brother In Arms Road To Hill

Fifa 2006 Platinium

Fight Night Round 3

Formula One 2006

God Of War

GT4

Killzone EAs

MOH Frontline

Rising Sun

Wojna w Europie

Fifa 2006 WC

MK : shaolin Monks

NBA 2006

Most Wanted

NHL 2006

POP : WW

Rayman 2 Revolution

Rayman 3 Hoodlum Havoic

SC : Pandora Tomorrow

Superman Returns

The Sims 2 Zwierzaki

Tiger Woods 2006

WRC RE

POP SA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...