Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie, może się wreszcie za Stalkera zabiorę ;)

 

widział ktoś ostatnio w Warszawie tą droższą antologię Unreala (tą z UT3) ? Jakoś nigdzie nie mogę trafić.. ;/

a i jeszcze jedno..Crysis to od dawna po 49zł chodzi ?, aż się zdziwiłem jak zobaczyłem, ale chyba zbyt rzadko ostatnio empiki i inne takie odwiedzam ;p

Nie wiem czy od dawna ja kupilem dwa miechy temu jak byl po 25 :)

 

http://sklep.wirtus.pl/produkt/385305 <- unreala maja tutaj.

 

Firekage , ale co ci to przeszkadza skoro ludzie kupuja. Ja bym sie nie obrazil jakby teraz wydali po raz n-ty Homeworld 1&2 na przyklad, albo jakby sie dalo kupic MoO 2 po 10-20 zeta (musialem dac 40 za jakis import w Wirtusiu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie temat o wymaganiach itp. ale w sumie szkoda bo bym pogral, moze od kogos pozycze jak ktos z moich znajomych ma i sprawdze, a jak bedzie trybic to kupie. Swoja droga FC2 mi trybi i to dosc dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to niby czemu ? Chodzi o przerwanie prac na Wiedźminem na konsole i zwolnienia w CDP ? Szkoda by było aby nasz najlepszy dystrybutor padł ale nie wiem co to posuniecie ma im dać. Teoretycznie większy zysk no ale to tylko wtedy gdy sprzedadzą taką samą ilość sztuk jakby sprzedali po wcześniejszej cenie.

Dokładnie o to chodzi. Przecież tak zaawansowanego projektu się nie kasuję. Zobaczymy jeszcze czy to nie kaczka dziennikarska, ale można spodziewać się najgorszego.

 

Czyżby czasy dominacji CDP na naszym rynku się kończyły?

Ta, a najgorsze że na ich miejscu stanie ta kupiasta cenega -_-

 

Skoro non stop odgrzewaja kotlety to nie dziw sie. Ile razy probowali Baldura sprzedac, to sie robi malo smaczne.

 

W ogole ich tanie serie maja tak szpetne pudelka , ze tego za darmo nie wzialbym. Wynalazki za 10 zl , kupy za 20 - ich oferta z malymi wyjatkami. Wole Cenege , bo ta w tanich seriach ma lepsze gierki.

I co z tego że odgrzewają? Dzięki temu, na rynku dostępne były gry osiągalne tylko na rynku wtórnym(ewentualnie premierowe wersje w bardzo dziwnych cenach). Skoro są ludzie którzy to chętnie kupują, to znaczy że warto odgrzewać kotlety.

Co do pudełek - sorry, to grę dla pudełka kupujesz? :lol:

 

 

No to właśnie wcześniej wspomnieliśmy z yuucOmem :P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie temat o wymaganiach itp. ale w sumie szkoda bo bym pogral, moze od kogos pozycze jak ktos z moich znajomych ma i sprawdze, a jak bedzie trybic to kupie. Swoja droga FC2 mi trybi i to dosc dobrze :)

Jak już Crysis to stąd i wypróbuj DEMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Firekage , ale co ci to przeszkadza skoro ludzie kupuja. Ja bym sie nie obrazil jakby teraz wydali po raz n-ty Homeworld 1&2 na przyklad, albo jakby sie dalo kupic MoO 2 po 10-20 zeta (musialem dac 40 za jakis import w Wirtusiu)

 

 

 

 

 

I co z tego że odgrzewają? Dzięki temu, na rynku dostępne były gry osiągalne tylko na rynku wtórnym(ewentualnie premierowe wersje w bardzo dziwnych cenach). Skoro są ludzie którzy to chętnie kupują, to znaczy że warto odgrzewać kotlety.

Co do pudełek - sorry, to grę dla pudełka kupujesz? :lol:

To , ze Cenega deptala po pietach i "wydeptala" , ma lepsza oferte - ciekawsze w klasykach , w sellerach. Tutaj nie chodzi o samo odgrzewanie , ale o to , ze w ten sposob nie zarobia na siebie bo jednak - nie oszukujmy sie - te gry od LADNYCH paru lat wiekszosc z nas miala jeszcze z innej serii. Co z tego , ze sa tanie? Kto zreszta w dzisiejszych czasach kupi rpga z tak odleglych lat , gdy dzis liczy sie grafika i strzelanie :P Zreszta , Tormenta i tak nie mieli , a to bylo perelka. Gdyby mieli moze inna polityke , wiecej ciekawych gier - a tak? Nowe ceny , stere gry i inne pudelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowiac szczerze, to ten nagly wysyp negatywnych informacji o CDP strasznie mi smierdzi jakims szwindlem gieldowym... puszczamy troche newsow, zeby podenerwowac inwestorow i sklonic ich do wyprzedazy akcji, co obnizy ich cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To , ze Cenega deptala po pietach i "wydeptala" , ma lepsza oferte - ciekawsze w klasykach , w sellerach. Tutaj nie chodzi o samo odgrzewanie , ale o to , ze w ten sposob nie zarobia na siebie bo jednak - nie oszukujmy sie - te gry od LADNYCH paru lat wiekszosc z nas miala jeszcze z innej serii. Co z tego , ze sa tanie? Kto zreszta w dzisiejszych czasach kupi rpga z tak odleglych lat , gdy dzis liczy sie grafika i strzelanie :P Zreszta , Tormenta i tak nie mieli , a to bylo perelka. Gdyby mieli moze inna polityke , wiecej ciekawych gier - a tak? Nowe ceny , stere gry i inne pudelka.

Ale co ci przeszkadza , ze tego rpga jednak mozna kupic ? Tracisz cos z tego powodu , ze ktos moze nabyc 2 baldury z dodatkami za 20 PLN ? Jesli firma wydaje te tytuly to widocznie na tym zarabia.

 

A te wszystkie starocia to wymarzone gry na netbooka na przyklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nadal mnie nie rozumiesz - gdyby im te starocie tak sie sprzedawaly to nie mieliby problemow nawet mimo przeinwestowania w Conana , w konsolowego Wieska. Rzeczywistosc jest inna - nie powiesz mi , ze nagle tlum Polakow rzuci sie na te stare gry. Bez przesady , wiekszosc z nas ma te gierki z innych wydan i dlatego skoro chca cos sprzedawac klientom i czerpac z tego korzysci finansowe to wymagalbym jako gracz - czegos nowszego , a nie kolejny raz zmiana etykietki na Baldurze , Gotiku itd. Zobacz , ze jedna z nielicznych perek jakie oni maja to np. Mass Effect... W komentarzach do wiadomych linkow ktos dobrze napisal : "pctowy Wiedzmin nie uciagnie calej firmy".

 

 

 

Costi - ponoc CDP nie jest notowany na gieldzie ;)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

a słyszał ktoś, że podobno można grać w GTA IV po sieci na kluczu z tej oto gry? ( jak i kilku innych z GFWL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze, zeby dodali wsparcie dla widescreen - co najwyzej dolacza widescreen moda na plycie.

 

BTW. ktory to niby mod Ci sie srednio spisuje, bo ja gram z Widescreen modem i wszystko smiga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma - do Widescrren moda jest dodatek, wypelniajacy czarna pustke Huda i umozliwiajacy powiekszenie czcionki. Ma jednak chyba problemy z polskimi fontami, ale strone tekstowa latwo sobie zangielszczyc ;)

 

Pozniej dam screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

moze sie walneli ^^ po kliknieciu w link wszystko jest po 49 ;)

Ta podwyzka to pewniak , sami o tym pisali. Narazie jeszce ida po starych cenach , tak samo w Media czy Saturnach masz jeszcze w tej starej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się ściąga .... potestujem ;) Dzięki

 

EDYT: No niestety gra nie dla mnie. Miałem nadzieję na coś w rodzaju CTF a to "zwykłe" brutalne mecze piłki ręcznej z klasycznie piłkarskim sterowaniem.

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze za free ;) pograłem chwilę ale teraz już muszę się przespać chwilę xD

 

Jutro to obadam

 

 

 

 

 

EDIT:

"Nokaut cenowy! Ponad 150 gier taniej nawet o 80%!"

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=pr...rt=3&page=1

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez dzisiaj smigalem po miescie, ale nigdzie jeszcze tego numeru nie mieli :) Tego X3 chetnie zobacze, bo slyszalem ze fajna giera. Szkoda tez ze dopiero teraz zobaczylem tego edita posta wyzej, o wyprzedazy gier, bo taka kolekcje Age Of Empires chetnie za 9,90 bym wzial, a tu juz poszly wszystkie...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 79zł do kupienia jest wydanie wszystkich medal of honor razem: http://sklep.gry-online.pl/imgs/n22a0200905181156283548.jpg

 

Zakupiłem i już zasiadam do aleii snajperów ;) i troche popływać na plaży Omaha...

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...